Władimir Putin mówi, że inni światowi przywódcy wyglądaliby „obrzydliwie” nago

Globalizm

Premier Rosji Władimir Putin jeździ konno, podróżując po górach syberyjskiego regionu Tiva (zwanego również Tuwą), Rosja, 3 sierpnia 2009 r. Zdjęcie/AP

Opinia:

Prezydent Rosji Władimir Putin nie lubił słyszeć, że przywódcy G7 wyśmiewają się ze zdjęć, na których w tym tygodniu jedzie na gołym koniu na szczyt.

Usłyszawszy, że przywódcy G7 drwią z niego, Putin postanowił zrobić sobie chwilową przerwę od myślenia o zabijaniu ludzi na Ukrainie, aby skomentować to, co według niego wyglądaliby inni światowi przywódcy, wyglądaliby tak, jakby byli nadzy, „powyżej lub poniżej pasa”. to.”

„Myślę, że byłby to obrzydliwy widok” – powiedział Putin, odnosząc się do pomysłu zobaczenia przywódców G7 bez ubrania, jak kpili z tego podczas szczytu w tym tygodniu.

Premier Kanady Justin Trudeau i premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson żartowali, że rozbierają się na sesję zdjęciową, „aby pokazać, że jesteśmy silniejsi od Putina”.

— Kurtki? Kurtki? Zdejmijmy ubrania? Johnson żartował, gdy przywódcy pozowali do zdjęć.

„Wszyscy musimy im pokazać, że jesteśmy silniejsi od Putina” – dodał.

„Zrobimy pokaz jazdy z nagimi piersiami” – powiedział Trudeau.

Putin postanowił odnieść się do tych żartów kilkoma radami na temat zdrowia i urody, które, jak sądzi, ma kwalifikacje do wydobycia: „Wszystko musi być harmonijnie rozwinięte w człowieku, w ciele i duszy, ale aby wszystko było harmonijne, konieczne jest zaprzestać spożywania alkoholu i innych złych nawyków, ćwiczyć, ćwiczyć i uprawiać sport.

Gesty Putina wobec mediów po szczycie wybrzeża Morza Kaspijskiego w Aszchabadzie, Turkmenistan, 30 czerwca 2022 r. Foto/AP
Gesty Putina wobec mediów po szczycie wybrzeża Morza Kaspijskiego w Aszchabadzie, Turkmenistan, 30 czerwca 2022 r. Foto/AP

„Wszyscy koledzy, o których właśnie wspomniałem, znam osobiście, nie jesteśmy obecnie w najlepszym okresie naszego związku” – dodał w tym, co powinno być w tym tygodniu, delikatnie mówiąc.

„Ale są jednak liderami, co oznacza, że ​​mają charakter i jeśli chcą, z pewnością mogą osiągnąć pożądany sukces”.

READ  Covid-19: Omicron „rozprzestrzenia się szybciej niż Delta”, ale ryzyko może być znane dopiero w przyszłym miesiącu — naukowiec

Odpowiedź Putina odnosiła się również do poety Aleksandra Puszkina, który napisał, że „można jeszcze być człowiekiem pracy i dbać o piękno swoich paznokci”.

Tymczasem na Ukrainie szaleje wojna, której końca nie widać.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top