Wojownicy trzymają w tajemnicy kontuzję AFB, podczas gdy Brown oskarża Paytena o dosłowność

Trener Warriors, Nathan Brown odmówił ujawnienia szczegółów kontuzji Adina Founua-Blake’a, podczas gdy Todd Payten z North Queensland oskarżył swojego odpowiednika z North Queensland o błyskotliwość w związku z zarzutami, że 50-50 wezwania są często na korzyść najlepszych drużyn.

Fonua-Blake planuje zająć miejsce w pierwszym rzędzie w piątkowym meczu z Cowboys po tym, jak został wybrany na ławkę rezerwową z powodu kontuzji, którą Brown chce teraz zachować w tajemnicy.

„Mógłbym, ale nie byłbym z tym”, powiedział Brown, gdy został poproszony o zidentyfikowanie kontuzji, którą miał Founua-Blake.

„To coś, co lepiej zachowajmy dla siebie, tylko z oczywistych powodów, jeśli on gra”.

Adin Fonua Blake doznał tajemniczej kontuzji przeciwko Broncos
Adin Fonua Blake doznał tajemniczej kontuzji przeciwko Broncos
© Eric Lucero/NRL. Zdjęcia

Rekwizyt Tonga został włączony do 19-osobowego składu ogłoszonego przez Warriors na 24 godziny przed rozpoczęciem meczu w Moreton Daily, gdy Brown wyraził obawy co do motywu komentarzy Paytena po przegranej 28:4 z Sydney Roosters w zeszły weekend.

The Cowboys mieli trzech graczy, którzy zostali pominięci i stracili rzut karny 10-8, co skłoniło Paytena do powtórzenia komentarza trenera Titans Justina Holbrooka po przegranej w pierwszej rundzie jego drużyny z Parramatta, w której twierdził, że najlepsze kluby otrzymywały bardziej przychylne wezwania sędziów.

Payten powiedział: „Trener Titans skomentował kilka tygodni temu i zgadzam się z nim. Drużyny, które od jakiegoś czasu znajdują się na ostrym końcu rozgrywek lub miały graczy na wysokim poziomie, czerpią korzyści z wątpliwości dużo, co jest frustrujące. Taka jest moja opinia o oglądaniu piłki nożnej przez tak długi czas.

Jednak Brown wskazał, że Payten mógł myśleć o piątkowym meczu z Warriors i powiedział, że trenerzy powinni skupić się na ulepszaniu swojego zespołu, a nie na sędziowaniu decyzji.

„Najważniejszą rzeczą dla mnie było to, że zdobyliśmy Gold Coast w drugiej rundzie, a Justin najwyraźniej miał wrażenie, że przegapił jakieś 50-50 wezwań przeciwko Parramatcie” – powiedział Brown.

READ  Użytkownicy TikTok są zdezorientowani dziwnymi zdjęciami rentgenowskimi - czy możesz powiedzieć, co to jest?

Powiedział to samo. Mówiąc, że byli mniejszym klubem, ale na jednej z konferencji prasowych stali się dużym klubem, ponieważ zostaliśmy ukarani 7-2 w rzutach karnych w następnym tygodniu i to jest moja największa obawa – ludzie używają tego jako platformę, aby uzyskać przewagę w przyszłym tygodniu.”

„Podobnie jak Toddy i Justin, wszyscy jesteśmy w klubach, starając się zawsze być na lepszym końcu tabeli, więc dla mnie chcemy spróbować skupić się na tym, co możemy zrobić lepiej i co możemy lepiej kontrolować.

„W tym roku przegraliśmy dwa mecze, a przeciwko Gold Coast zostaliśmy ukarani 7-2 w rzutach karnych, co bardzo utrudnia sprawę, ale dwa razy upuściliśmy piłkę przy szeroko otwartej serii, więc może lepiej włożę swoją energię w co możemy zrobić lepiej w naszym klubie i miejmy nadzieję wygrać kilka meczów.

Z zawieszeniem blokującym Jazz Tevaga zawieszonym na dwa mecze w celu pokonania kuli armatniej, włączenie Fonua-Blake byłoby ogromnym wsparciem dla Warriors.

Jeśli Fonua-Blake zagra, oczekuje się, że zaapeluje do kapitana prostytutki Wayde Egan, która była postrzegana przez wielu jako zaskakujący wybór przed gwiazdorskim linebackerem Shaunem Johnstonem.

Hooker Wade Egan został mianowany kapitanem przeciwko Cowboys
Hooker Wade Egan został mianowany kapitanem przeciwko Cowboys
© Eric Lucero/NRL. Zdjęcia

„Mamy tohu [Harris] Jako nasz kapitan, a następnie skazany, prawdopodobnie jest wicekapitanem, jeśli wrócisz do starej szkoły” – powiedział Brown.

„Shaun mógł być dla wielu osób oczywistym wyborem, ale jesteśmy po prostu zadowoleni z wkładu Shawna w tej chwili, zarówno na boisku, jak i poza nim, i chcemy, aby nie nakładał na niego żadnego dodatkowego obciążenia, ponieważ prawdopodobnie jest i tak to zrobię.

„Pomyśleliśmy, że Wade to fajny, prosty wybór, był częścią [leadership] Grupa istnieje już od kilku lat, jest bardzo szanowany, zdecydowanie żyje tak, jak my chcemy to widzieć, i myśleliśmy, że to łatwa, łatwa decyzja. „

READ  Rugby: Hiszpańska Federacja Rugby udostępnia więcej informacji na temat śmierci Kiwi rugby Kawa Loma

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top