Wojownicy wpadają w otchłań ze smutną stratą 44-12 do Sea Eagles

W 4 Pines Park, Sydney: Sea Eagles 44 (Toafofoa Sipley 4 min, Haumole Olakau’atu 10 min, Martin Taupau 25 min, Josh Schuster 28 min, Reuben Garrick 61 min, 72 min prób; Garrick 7 goli), Wojownicy 12 (Jack Murchie próbował 53 minuty, Ponte Afua 75 minut; Reese Walsh 2 gole). HT: 24-0.

Zaniedbywanie grzechu: Benti Afua (wojownicy)

Haumole Olakau'atu z Sea Eagles, gdzie widoczna jest lewa obrona krawędzi wojowników.

Cameron Spencer / Getty Images

Haumole Olakau’atu z Sea Eagles, gdzie widoczna jest lewa obrona krawędzi wojowników.

Weteran Kiwi wstał, gdy jego klub bardzo go potrzebował w sobotnią noc.

Ale problemem dla fanów Warriors jest to, że Kieran Foran był w świetnej formie, a nie Shawn Johnson.

Kieran Foran pokonał Shawna Johnsona w walce pomiędzy rozgrywającymi Kiwi.

Warriors ponieśli kolejną żenującą stratę w tym sezonie, ponieważ nadal spadali w dół drabinki, przegrywając 44-12 i sprawiając, że zwykłe Sea Eagles, którym brakowało Daly Sherry Evans i Toma Trbojevicia, wyglądali, jakby uderzyli w świat.

To był ten sam stary problem dla Warriors, starali się nabrać rozpędu, a kiedy zdobyli piłkę, popełniono faule. Tymczasem ziemianka znów była wrogiem wojowników.

Nathan Brown czuł, że zespół poprawia się w ciągu ostatnich dwóch tygodni, pomimo porażek, ale był to ogromny krok w tył, a ponieważ było to pięć porażek z rzędu, trudno optymistycznie patrzeć na pozostałą część tegorocznej kampanii.

Fani nie mogą przestać się zastanawiać, czy osiągnęli dno, czy jest jeszcze coś do zrobienia.

To był straszny start dla Warriors, którzy po zawieszeniu przez kopanie Furana i rezygnację z prostych setów, poddali się wcześniejszej próbie Warriors, Tafufua Sibley.

Warriors stracili dwie próby, gdy Ponte Avoa był w Senpin.

W 10. minucie Haumole Olakau’atu rozbił się o szczyt Jazz Tevaga w drugiej próbie Sea Eagles i napis był już na ścianie.

READ  Ranking: 10 najlepszych bramek Mistrzostw Świata FIFA Kobiet

Kiedy Ewan Aitken stracił piłkę w pierwszym wślizgu na 25 metrów przed linią Warriors, w telewizji pojawił się Brown w klatce piersiowej trenera z wyrazem rezygnacji na twarzy.

Robin Garrick strzelił rzut karny w połowie pierwszej połowy, w tym momencie Sea Eagles mieli 12 z 12 pełnych setów, a Warriors 3 z sześciu.

Trzynaście minut przed końcem pierwszej połowy, Afua został zlekceważony przez handicap Garricka, gdy próbował rzucić piłkę prosto po próbie Martina Taobao, pokonując czterech obrońców. Jednak było to kolejne wezwanie odpornościowe przeciwko Warriors w tym sezonie, ponieważ dla większości zwolenników było jasne, że piłka była poniżej linii.

Josh Schuster strzelił kolejną próbę, gdy Marine Eagles objęli prowadzenie 24:0 w pierwszej połowie.

Jack Murchi z Warriors miał próbę w 53. minucie i Ponte Afua strzelił jedną, ale były jeszcze dwie próby Sea Eagles Garricka i jedna Jasona Saaba.

wielka chwila

Nie dlatego Warriors przegrali, ale prośba z bunkra o nagrodzenie Martina Taobao była kolejnym wyciem, z jakim musieli się zmierzyć w tym sezonie. Wojownicy są wystarczająco biedni i nie potrzebują też ziemianki, aby zawsze być przeciwko nim.

Ocena meczu

5/10: Jeśli jesteś fanem Sea Eagles, to był świetny występ, który pomoże im wrócić do pierwszej ósemki, jeśli wspierasz Warriors, to było tak źle, jak to tylko możliwe.

Wielkie zdjęcie

Można śmiało powiedzieć, że ten rok nie będzie rokiem Warriors.

najlepszy gracz

Haumole Olakau’atu było zbyt duże i silne, by wojownicy mogli sobie z nimi poradzić. Drugi wioślarz Sea Eagles z powodzeniem zmiażdżył lewą obronę Warriors i dwukrotnie wrócił silny, niezależnie od tego, co w niego rzucono.