Woody Harrelson bije mężczyznę, który podobno nie przestanie robić zdjęć swojej rodzinie

Aktor Woody Harrelson. Zdjęcia/Getty Images

Woody Harrelson uderzył mężczyznę, który rzekomo nie przestanie robić zdjęć jemu i jego córce.

Policja została wezwana do hotelu Watergate w Waszyngtonie około godziny 23:00 czasu lokalnego w środę w odpowiedzi na raport o ataku na pokład i znalazła tam kilka osób, w tym 60-letniego aktora, który ma 28-letniego Denny’ego. , Zoe, 25 i Makani, 15, z żoną Laurą Lowe i jednym z ich dzieci.

Policja powiedziała, że ​​pozornie pijany mężczyzna zrobił zdjęcia Harrelsonowi i jego córce, a gwiazda „Igrzysk śmierci” rzekomo podeszła do niego i kazała mu przerwać i usunąć zdjęcia, które już zrobił.

Raport od glin mówi, jak Harrelson przyznał, że wdał się w słowną kłótnię z mężczyzną, który „pchnął w jego stronę”, próbując „złapać go za szyję”, uderzając go „w kark w samoobronie”.

Świadkowie poparli relację gwiazdy „Three Billboards Outside Ebbing, Missouri” o tym, co się stało, a policja powiedziała NBC Washington, że ich zeznania sugerowały, że napastnikiem był drugi mężczyzna.

Nienazwany mężczyzna, który robił zdjęcia w swoim pokoju hotelowym, został przesłuchany, a jego nazwisko zostanie uwolnione, jeśli zostanie oskarżony. Dochodzenia wciąż trwają.

Harrelson – który kręcił w mieście serial HBO „Hydraulik w Białym Domu” – odmówił komentarza na temat incydentu.

To nie pierwszy raz, kiedy aktor kłóci się z kimś, kto robi zdjęcia.
W 1995 roku wdał się w kłótnię z dwoma fotografami, którzy, jak twierdził, prześladowali jego rodzinę podczas wizyty w Martha’s Vineyard, a później nakazano mu zapłacić ponad 4800 dolarów (6900 dolarów) jednemu z nich, podczas gdy drugi, który sfilmował wypadek, był biorąc pod uwagę tylko 2 dolary.

A w 2008 roku Harrelson został oskarżony o zaatakowanie i rozbicie kamery wideo fotografa. Sprawa została umorzona dwa lata później po tym, jak zgodzili się na ugodę pozasądową.

W 2019 roku fotograf oskarżył gwiazdę „No Country For Old Men” o napaść i uszkodzenie jego kamery na lotnisku LaGuardia w Nowym Jorku, ale nie postawiono żadnych zarzutów ani nie podjęto dalszych działań.

READ  Thandie Newton mówi, że twórcy Solo: A Star Wars Story popełnili „śmiertelny błąd”

Harrelson powiedział o niedawnym incydencie: „Zawinąłem film „Zombieland”, w którym ciągle byłem atakowany przez zombie, a potem poleciałem do Nowego Jorku, wciąż jako postać.

„Kiedy moja córka była na lotnisku, zaskoczyły mnie paparazzi, którzy źle zrozumieli go jako zombie”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top