„Wściekły” książę William nie chciał uczestniczyć w odsłonięciu posągu z Harrym

styl życia

Książę William był podobno „wściekły” na księcia Harry’ego w momencie odsłonięcia pomnika ich zmarłej matki. Zdjęcia/Getty Images

The Daily Mail donosi, że „wściekły” książę William nie chciał uczestniczyć w posągu księżnej Diany podnoszącej kurtynę z księciem Harrym.

Źródła twierdzą, że uczucia Williama dotyczące spotkania księcia i księżnej Sussex z Oprah Winfrey prawie przyćmiły to wydarzenie.

Odsłonięcie brązowego posągu zmarłej księżniczki nastąpiło zaledwie kilka tygodni po ekskluzywnym spotkaniu z rodziną Sussex, podczas którego rozmawiali o swoim czasie w rodzinie królewskiej i co ostatecznie doprowadziło ich do rezygnacji z obowiązków, a teraz źródła podają, że William jest „ uważając, że tylko „może dać tyle””.

Według królewskiego doradcy, wywiad spowodował, że księżna Cambridge musiała być rozjemcą między dwoma braćmi: „Kate była świetna za kulisami, kiedy przyszedł Harry”.

Podczas gdy inny wtajemniczony powiedział: „William miał piekło rok i była cudownie wspierająca”.

Gary Goldsmith, wuj księżnej, nazwał ją „genialnym arbitrem i rozjemcą”, jednocześnie nalegając, by zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby naprawić relacje między mężem a jego bratem.

Relacje dwóch braci były już napięte przed wywiadem Sussexes z królewskimi osobami, które poinformowały, że dwaj bracia prawie nie rozmawiali przez dwa lata z powodu trwających sporów dotyczących Meghan Markle, traktowania personelu i decyzji rodziny o przeprowadzce do Ameryki.

Książę William i książę Harry po odsłonięciu posągu, który zamówili dla swojej matki, Diany, księżnej Walii.  Zdjęcia/Getty Images
Książę William i książę Harry po odsłonięciu posągu, który zamówili dla swojej matki, Diany, księżnej Walii. Zdjęcia/Getty Images

Wywiad doprowadził tylko do pożaru, ponieważ para twierdziła, że ​​zostali „porzuceni przez rodzinę królewską”, oskarżając ich o rasizm wobec ich syna Archiego, a także mówiąc, że księżna sprawiła, że ​​Meghan płakała w dniu ślubu.

Źródła zbliżone do Earla Spencera miały podobno nadzieję, że odsłonięcie posągu będzie mile widzianym powitaniem na zjednoczeniu dwóch książąt, ale wtajemniczeni twierdzą, że książę Cambridge nie powitał swojego brata na tym wydarzeniu, zamiast tego Jamesa Holta, byłego Pałacu Kensington Oficer prasowy. Teraz szef Fundacji Archewell powitał księcia Harry’ego.

READ  Dalej James Bond: Tom Hardy odszedł w kurz, gdy gwiazda Netflixa na szczycie 007 | filmy | rozrywka

Bracia wydali zwięzłe wspólne oświadczenie po odsłonięciu chust, ale prawie nie widziano ich, gdy prowadzili rozmowę.

Ludzie donoszą, że księżna Cambridge uznała, że ​​„trudno” jest widzieć swojego męża „oszołomionego” z powodu separacji ze źródłem mówiącym: „Wszystko z Harrym i Meghan było bardzo stresujące, ale jeśli już, to nie. [her and William] bliżej razem.”

Inne źródła podają, że opad był trudny dla księcia Karola i księżnej Kornwalii, z których jedno mówi, że księżna raczej nie wybaczy swojemu pasierbowi Harry’emu, podczas gdy inne powiedziały, że Karol uznał to za „naprawdę trudne”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top