Wysiłki Sophie Turner mające na celu zdemaskowanie Joe Jonasa w sądzie jako „bezwartościowego”.

Wysiłki Sophie Turner mające na celu zdemaskowanie Joe Jonasa w sądzie jako „bezwartościowego”.
Wysiłki Sophie Turner mające na celu zdemaskowanie Joe Jonasa w sądzie jako „bezwartościowego”.

Próba Sophie Turner zdemaskowania Joe Jonasa za kłamstwo podczas jej procesu mogła zakończyć się niepowodzeniem.

Szokujący list Sophie Turner do sądu, w którym ujawniono „zamiar” Joe Jonasa przeniesienia się do ich „domu na stałe” w Wielkiej Brytanii wraz z dziećmi, ostatecznie nie będzie uznawany za legalny, twierdzi osoba mająca dostęp do informacji poufnych. Strona szósta Piątek.

Opisując posunięcie Turnera jako próbę „przyciągnięcia uwagi reporterów”, źródło stwierdziło również, że „[The letter] W rzeczywistości nie będzie to miało znaczenia dla ustalenia legalnego pobytu.

zeszły tydzień, gra o tron Alumna złożyła do sądu list, w którym jej mąż, z którym była w separacji, mówił o domu w Oksfordzie w rodzinnej Wielkiej Brytanii Turner, w sprawie którego rzekomo podpisali umowę, zanim złożył pozew o rozwód.

„Możemy sobie wyobrazić, że nasze dzieci dorastają tutaj i czynią z tego nasz dom na zawsze”. Co powinien zrobić mężczyzna Wokalista dał to właścicielom domów w liście do kupującego.

List, który rzekomo przekonał właścicieli domów do przyjęcia oferty 750 000 funtów (914 130 dolarów), pojawia się w środku gorącej batalii o opiekę nad dziećmi między parą w separacji, która rozpoczęła się od złożenia przez Turnera pozwu przeciwko piosenkarzowi Jonas Brothers za „porwanie” ich córek, w wieku trzech lat. – Willi i rocznej Delphine skonfiskowano paszporty.

Była gwiazda Disneya, która opiekowała się dziećmi, gdy Turner kręcił nowy film, odpierała oskarżenia.

Od tego czasu na podstawie tymczasowego nakazu zgody stwierdzono, że dzieci muszą pozostać w Wielkiej Brytanii do czasu, aż para będzie mogła rozstrzygnąć sprawę rozwodową.

Źródło podało szczegóły dotyczące kontrowersyjnego dachu domu Strona szósta Że dom jest zdeponowany i że sprzedaż „nigdy nie została zamknięta”.

„Zamiar wyrażony w wiadomości lub w inny sposób nie jest równoznaczny z akceptacją. Dokonują tego działania” – stwierdził informator.

READ  Influencerka została skrytykowana za zakrywanie znaków ewakuacyjnych na weselu w Nowym Jorku

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *