Gniewna tyrada Chrisa Browna w Kanye West po tym, jak został wycięty z albumu Dondy

Gniewna tyrada Chrisa Browna w Kanye West po tym, jak został wycięty z albumu Dondy

Kanye West oskarżył szefów Universalu o wydanie jego dziesiątego albumu studyjnego, Donna, bez jego zgody. Wideo/okładka wideo przez AP

Długo oczekiwany nowy album Kanye został ostatecznie odrzucony w tym tygodniu po 13-miesięcznym opóźnieniu – ale nie dlatego pozostawił niektórych z jego kolegów artystów zgorzkniałych.

Piosenkarze Chris Brown i Solja Boye wyrazili swoją złość na 44-letniego rapera po tym, jak najwyraźniej zostali usunięci z ostatniego klipu z albumu, donosi The Sun.

Krótko po upuszczeniu albumu Brown podzielił się tajemniczą historią na Instagramie, publikując czarny ekran z białym tekstem „Kanye ah**”.

Podążył za tym, pisząc „Nie, to szczypanie”.

Raper unikał wchodzenia w szczegóły, pozostawiając fanów do spekulacji, ale doniesienia mówią, że jest „trochę podekscytowany usunięciem włosów” z jednej z piosenek Kanye.

The Shade Room donosi, że jeden z bliskich przyjaciół Browna postawił zarzuty.

Źródło bliskie tej sytuacji powiedziało The Shade Room, że był nieco podekscytowany usunięciem włosów z jednej z piosenek na nowym albumie.

Wokal Brown miał podobno pojawić się na 18 utworze albumu, New Again.

Brown przypisuje Geniusowi śpiewanie z Westem dla chóru, który powtarza słowa:
„Dziękuję, dziękuję, dziękuję za Twoje miłosierdzie, uczyń mnie nowym, uczyń mnie znowu nowym, uczyń mnie znowu nowym, uczyń mnie znowu nowym, żałuję wszystkiego, co robię ponownie, uczyń mnie znowu nowym , uczyń mnie nowym Znów, uczyń mnie nowym, ostatnia noc się nie liczy, dzisiejszy poranek się nie liczy.”

Mówi się, że Chris Brown jest zły na Kanye Westa po tym, jak został wycięty z jego albumu.  Zdjęcia/Getty Images
Mówi się, że Chris Brown jest zły na Kanye Westa po tym, jak został wycięty z jego albumu. Zdjęcia/Getty Images

Od tego czasu West wypowiadał się i twierdził, że album został wydany bez jego zgody.

Opublikował w swoich mediach społecznościowych, że Universal Music opublikował album „bez mojej zgody. Zablokowali Jail 2 przed pojawieniem się na albumie”.

Raper Soulja Boy również odniósł sukces na Zachodzie, kończąc ich przyjaźń po tym, jak twierdził, że został wycięty z piosenki.

READ  Amanda Addai, córka Met Love, ujawnia, co wydarzyło się w ostatnich godzinach pracy piosenkarki

Napisał na Twitterze: „Zastanawiam się, jak się czuję, Kanye wysyła mi tę piosenkę „Remote Control” i nie słyszę na niej moich kwestii.

„Ten czarnuch Kanye smh. Powiedz mojej dziewczynie, żeby już nie uderzała w mój telefon”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *