Wybuch Delta Covid 19: ponad 30 grzywien nałożonych po kazaniu w Christ Embassy Sydney w Blacktown

Wybuch Delta Covid 19: ponad 30 grzywien nałożonych po kazaniu w Christ Embassy Sydney w Blacktown
Globalizm

Codzienne podsumowanie wszystkich głównych wydarzeń związanych z wybuchem Covid-19 Delta, gdy Nowa Zelandia po raz piąty pogrąża się w zamknięciu. Wideo / Herold NZ.

Zdumiewające nagranie pastora, który podczas nabożeństwa w Blacktown deklaruje, że „zamknięcia się skończyły”, zaowocowały ponad 30 grzywnami po tym, jak grupa około 60 mężczyzn, kobiet i dzieci zgłosiła się przeciwko nakazom zdrowia publicznego.

Policja została wezwana do ambasady w Sydney na Fourth Avenue w Blacktown około 19:30 w niedzielę po doniesieniach mieszkańców o zatrzymaniu przestępstw.

W oświadczeniu policji Nowej Południowej Walii stwierdzono, że po przybyciu funkcjonariusze znaleźli grupę około 60 osób zaangażowanych w kazanie.

Na miejsce wezwano więcej funkcjonariuszy policji, aby pomóc rozproszyć zgromadzenie i zebrać dane obecnych, a obecnym nakazano wrócić do domu.

W połowie 90-minutowego nabożeństwa wielebny Marvin Osage, kapelan ambasady w Sydney, powiedział: „Ogłaszamy, że zamknięcia zostały zakończone… w imię Jezusa… i zamknięcia w miastach New South Walia się skończyła”.

Przed tym twierdzeniem Usage powiedział również: „Firmy wracają do normy, każdy ogród ożywa, ulice ożywają… w imię Jezusa odrzucamy każde zamknięcie”.

Przesłanie Usagi mogło zaginąć w tłumaczeniu, ponieważ zapowiedział on także „powrót pokoju do Afganistanu”.

Ale naruszenia nakazów zdrowia publicznego były dość jasne, a policja NSW nałożyła tłumowi 35 000 dolarów grzywny.

Policja powiedziała, że ​​dalsze dochodzenie ujawniło, że przy wejściu do budynku nie było kodu QR, a uczestnicy pochodzili z innych LGA, w tym z Canterbury Bankstown, Fairfield i Liverpoolu.

Użytkownicy mediów społecznościowych skomentowali post kościelny na Facebooku, mówiąc: „Poważnie, zebranie tłumu z tak wielu ograniczonych LGA jest bardzo rozczarowujące”.

Zawiadomienia o naruszeniu kary w wysokości 1000 USD zostały wydane w celu obsługi osób dorosłych za nieprzestrzeganie nakazu określonego w nakazach zdrowotnych.

Wielebny Marvin Osagi, pastor w Ambasadzie Chrystusa w Sydney, ogłosił koniec blokady Covid.  Załączone zdjęcie
Wielebny Marvin Osagi, pastor w Ambasadzie Chrystusa w Sydney, ogłosił koniec blokady Covid. Załączone zdjęcie

READ  Covid 19 Australia: Minister zdrowia broni krajowej odpowiedzi, gdy epidemie rosną w NSW i Wiktorii

Kościół został ukarany grzywną w wysokości 5000 dolarów (5 226 dolarów) za nieprzestrzeganie tej ważnej dyrektywy.

Blacktown, Canterbury-Bankstown, Fairfield i Liverpool należą do 12 firm LGA będących przedmiotem zainteresowania, co oznacza, że ​​podlegają surowszym zasadom blokady niż reszta Sydney.

Zgodnie z tymi przepisami mieszkańcy nie mogą podróżować dalej niż 5 kilometrów od swoich domów.

„Właściwie jestem całkiem oszołomiony” – powiedział w poniedziałek rano minister policji David Elliott 2 GB o incydencie.

„Kiedy myślisz, że kościoły są po to, by głosić przesłanie nadziei i miłości, aby ci ludzie narażali społeczności na ryzyko, ponieważ prawdopodobnie rozprzestrzenią wirusa, to jest to niezwykłe”.

Dodał: „Jeśli katedry mogą przesyłać strumieniowo swoje nabożeństwa online, nie rozumiem, dlaczego kościoły podmiejskie w Blacktown nie mogą”.

Mimo tłumu nabożeństwo wydaje się być również transmitowane na kościelnej stronie na Facebooku.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *