Wybuch epidemii COVID-19 Delta: Brat Walida Ali Al-Jarraha składa desperacką apelację

Globalizm

Walid Ali i Susan Karland. Fotografia / Damien Shaw

Brat australijskiego prezentera telewizyjnego Waleed Ali zwrócił się z emocjami do nieszczepionych z oddziału w Melbourne Covid o wgląd w to, co może czekać tych, którzy zachorowali i nie zostali zaszczepieni.

Dr Ahmed Ali jest chirurgiem ogólnym w szpitalu Austin w Melbourne i opublikował ten film w mediach społecznościowych za pośrednictwem swojej szwagierki Susan Karland, żony Walida Ali.

Karland napisała na Twitterze, że jej szwagier był „bardzo zaniepokojony tym, co widzi w swoim szpitalu i kim się spotyka”.

Film otrzymał retweet od wiktoriańskiego szefa zdrowia Bretta Suttona, który poprosił publiczność o „proszę wysłuchać” prośby dr Ali:

Na filmie dr Ali odwiedza szpitalny oddział intensywnej terapii i słyszy relacje z pierwszej ręki od lekarzy leczących pacjentów z Covid.

Jeden lekarz ujawnił, że leczy 13 pacjentów z Covid na oddziale intensywnej terapii, z których wielu jest podłączonych do respiratorów – i wszyscy są nieszczepieni. Mówi, że na oddziale intensywnej terapii nie otrzymali żadnych szczepień.

„Przy normalnych pacjentach OIOM dzień lub dwa to standard – niektórzy z tych pacjentów będą z nami przez trzy lub cztery tygodnie, co jest niebezpieczne.

„Po poważnej chorobie o takim nasileniu… spuścizna trwa do końca życia. Skutki utrzymują się przez dziesięciolecia. Ludzie nie są już tacy, jacy byli”.

Dr Ahmad Aly: "Myślę, że bez twojej pomocy jesteśmy zgubieni." Załączone zdjęcie
Dr.. Ahmed Ali: Myślę, że bez twojej pomocy jesteśmy zgubieni. Załączone zdjęcie

Lekarz powiedział, że „nigdy nie widział tak dużej liczby młodych ludzi na oddziale intensywnej terapii, wszystkich z jednym problemem, wszystkich zagrożonych śmiercią”.

„Przesłanie jest naprawdę jasne” – mówi dr Ali. „Są młodzi, nieszczepieni, wszyscy pochodzą z naszej społeczności. Jeśli się zaszczepisz, możesz dostać Covida – ale nie kończysz tutaj. Nie choruj”.

READ  Liczby są tam, co oznacza, że ​​nagroda Lotto Powerball z powrotem do 35 milionów dolarów

Dr Ali zakończył apel do „przywódców społeczności”, aby zachęcić niezdecydowanych ludzi do zaszczepienia się: „Musisz powiedzieć naszej społeczności, żeby się zaszczepili. Miej odwagę proroków, Towarzyszy. Stań w obronie tego, co naprawdę jest prawdą. Ponieważ możesz ocalić życie, tutaj możesz coś zmienić. Bez twojej pomocy myślę, że jesteśmy zgubieni. Szczerze, to właśnie dzisiaj widziałem.

Walid Ali i Susan Karland.  Fotografia / Damien Shaw
Walid Ali i Susan Karland. Fotografia / Damien Shaw

W 2018 roku dr Susan Karland nazwała swojego męża „ojcem swojej rodziny”, dzieląc się wiadomościami zdrowotnymi dla zięcia w mediach społecznościowych.

Walid powiedział to o swoim bracie, który jest o dziesięć lat starszy od niego, w wywiadzie dla Sydney Morning Herald z 2015 roku: „Kiedy słyszę, jak ludzie mówią, jakim jest wspaniałym chirurgiem, czuję się dziwnie, ponieważ nie taki jestem, a jednak Nie dziwię się, bo w jego życiu od początku chodziło o doskonałość i determinację.Wszystko, co robi, jest w jakiś sposób godne dumy.”

W tym samym wywiadzie Ahmed powiedział: „Dorastając, Walid był zawsze młodszym bratem Ahmeda. Teraz jestem jego bratem”. Kiedy widzę go w telewizji, wciąż widuję mojego młodszego brata, ponieważ on tego nie robi. Ona zachowuje się inaczej Zdecydowanie nie uważam go za „sławnego”.

Gdzie się zaszczepić w Auckland – bez rezerwacji

Ta mapa pokazuje duże ośrodki szczepień w Zjednocz się ponownie Covid-19 strona informacyjna. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat odwiedzania Twojej okolicy aspekt zdrowotny.

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top