Wydarzenie Big Laughter zapewnia wsparcie w zakresie usług wspierających zaangażowanie

Wydarzenie Big Laughter zapewnia wsparcie w zakresie usług wspierających zaangażowanie

Prawie 200 osób wzięło udział w dużej zbiórce datków na komedię, która odbyła się w Brantford’s Polish Hall w czwartek 21 września 2023 r.

Zbiórkę pieniędzy zorganizowano w oczekiwaniu na zbliżającą się próbę bicia rekordu Guinnessa przez Douga „The Great” Hunta w chodzeniu na szczudłach, która odbędzie się podczas 10. rocznicy przebudowy Centrum Sportowego Wayne Gretzky w sobotę 21 października 2023 r.

Dochód zebrany z tego wydarzenia komediowego zostanie przekazany na rzecz Brantford, Brant i Norfolk Participation Support Services, organizacji, którą Hunt od dawna wspiera.

Karaibski Kyle śpiewa „Rocket Man” Eltona Johna podczas WSPANIAŁEJ zbiórki pieniędzy na komedię w Brantford’s Polish Hall w czwartek, 21 września 2023 r.

Karaibski Kyle, lokalny muzyk z Brantford, otworzył wydarzenie takimi hitami jak „Elton John”człowiek rakieta, Zespół Zaca Browna”Zacznij jeszcze raz” I Alana Jacksona– Gdzieś jest piąta.

Gdy goście rozsiedli się na korytarzu, nasza kuchnia w Brantford rozdała mnóstwo lekkich potraw do przeżucia, a następnie Maria’s Original Pizza podała klasyczną pizzę.

Zanim komicy Ed House i Ben Mathai zachwycili publiczność swoimi występami komediowymi, organizatorzy Joshua Wall i siostrzenica Douga Tammy Hunt podziękowali wszystkim 56 wolontariuszom i sponsorom, którzy pomogli w zorganizowaniu wydarzenia.

Tammy Hunt i Joshua Wall dziękują gościom, wolontariuszom i sponsorom podczas zbiórki pieniędzy na Big Event Comedy w Brantford’s Polish Hall w czwartek, 21 września 2023 r.

Następnie Doug wszedł na scenę, aby przemówić do publiczności i omówić temat wydarzenia.

„To będzie wyzwanie, ale prawdziwym wyzwaniem są ludzie, którzy ich wspierają i ludzie, którzy na co dzień zmagają się z tym wyzwaniem” – powiedział Doug. „Ten chodzik na szczudłach jest przeznaczony dla osób, które nie potrafią chodzić, nie mówiąc już o chodzeniu na szczudłach. Pamiętaj tylko, że tu nie chodzi o mnie ani o zespół, tak naprawdę chodzi o podnoszenie świadomości i wsparcie gangu w ramach usług wsparcia uczestnictwa, co daje nam skrzydła, prawda? I to utrzymuje nas w aktywności, w przeciwnym razie byłbym starym człowiekiem.

Ben Mathai żartuje o swoich doświadczeniach z dorastania podczas zbiórki pieniędzy na komedię GREAT Event w Brantford’s Polish Hall w czwartek, 21 września 2023 r.

Doug pierwotnie pobił rekord w wieku 46 lat we wrześniu 2002 roku, mierząc 50 stóp i dziewięć cali. Tytuł został zdobyty w zeszłym roku, 4 czerwca 2022 roku, przez 33-letniego Jordana Wolfe’a i ma 54 stopy długości i 1 cal wysokości.

READ  Democracy Digest: Polska aresztuje rosyjskiego szpiega, zakazuje rosyjskich sportowców

Mający teraz 67 lat Doug powiedział, że jest gotowy odzyskać tytuł i że jego szczudła osiągną prawie 15 metrów.

„Utrzymujemy ten rekord od 20 lat. To rekord Brantford, to rekord Ontario, to rekord Kanady, który został pobity przez młodego człowieka w Stanach w zeszłym roku” – powiedział Doug. Jordan może chodzić dalej szczudłach nieco wyższych od naszych, a na to nie pozwolimy. To rekord Brantforda i, jak mawiał Walter Gretzky: „Jesteśmy centrum wszechświata”, więc odzyskamy ten cholerny rekord. Aby pobić rekord, wystarczy zrobić 10 kroków, 21 lat temu musieliśmy zrobić 25 kroków. Nie wiem, dlaczego Guinness ułatwił to, Ale Zrobimy 25 kroków. Jeśli przyjdę 21 października, nie tylko zrobię 25 kroków, ale już tam będę Taniec„.

Karaiby Kyle, Joshua Wall, Ed House, Doug „The Great” Hunt i Tammy Hunt uśmiechają się do zdjęcia podczas zbiórki pieniędzy na imprezę Big Event Comedy w Brantford’s Polish Hall w czwartek, 21 września 2023 r.
Rob Nagy podpisuje tablicę Big Event podczas zbiórki pieniędzy Big Event Comedy w Brantford’s Polish Hall w czwartek, 21 września 2023 r.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *