Wydarzenie „Staroświeckie polskie święta” 27 listopada | Wiadomości, sport, praca

Towarzystwo Najświętszej Maryi Panny przedstawia Anieli Świętemu Imieniu „staromodne polskie Boże Narodzenie”.

W sobotę, 27 listopada, parafialne centrum społeczności przy Townsend Street w Dunkierce przekształci się w bożonarodzeniową krainę czarów, ponieważ centrum świętuje rozpoczęcie adwentu i przygotowania do Bożego Narodzenia.

Towarzystwo Świętego Imienia zaserwuje polski obiad składający się z golombek, kiełbasy, kapusty, puree ziemniaczanego, mieszanek warzywnych, chleba żytniego i placka dyniowego. Jest to kolacja zasiadana i nie są dostępne żadne posiłki na świeżym powietrzu. Kolacja będzie serwowana w godzinach 16-18. Phocus, jeden z głównych zespołów polki z Buffalo, wystąpi od 18 do 22, a przez całą noc będzie się tańczyć i śpiewać w staromodnym polskim stylu.

250 biletów z biletami w przedsprzedaży dostępnych po każdym bloku oraz w Big Ricks na Lake Shore Drive East i 4th Ward Deli na Doughty Street. Rezerwacje stolików są dostępne na 6, 8, 10 lub 12 lat, dzwoniąc do Tony’ego pod numer 716-467-0891.

Drzwi otwierają się o 15:00 Kosztują 20 USD, a dostępny będzie kosz z prezentami i bar z gotówką. Cały dochód zostanie przeznaczony na codzienne działania parafii.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  JD Sports Fashion kontynuuje swoją europejską ekspansję poprzez pełne przejęcie polskiej firmy MIG

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *