Wygląda na to, że amerykański moloch poprawi wyniki Europy w Ryder Cup

Wysokooktanowe Stany Zjednoczone prowadzą 11-5 w niedzielnych rozgrywkach singli w Ryder Cup, ponieważ Europa potrzebuje bezprecedensowego powrotu, aby zachować swoje upragnione trofeum golfowe.

Amerykanie, spragnieni zwycięstwa po przegranych czterech z ostatnich pięciu edycji, w tym w 2018 roku we Francji, potrzebują zaledwie 3,5 punktu z 12 niedzielnych meczów singlowych, podczas gdy Europa potrzebuje dziewięciu punktów, aby osiągnąć 14, których potrzebują do utrzymania.

Po rozprawie dziewięciu z 11 najlepszych graczy na świecie kapitan Stanów Zjednoczonych Steve Stryker nalegał jednak, aby gospodarze trzymali się na straży.

– To jeszcze nie koniec – i jego europejski odpowiednik Padraig Harrington powiedział to samo, nawet jeśli z jego strony wyglądało to na bardziej zdesperowane – powiedział Stricker w sobotę wieczorem.

Żadna drużyna nie wróciła z brakiem czterech punktów, aby wygrać dwuletnią fazę play-off, która jest rozgrywana w tym roku po opóźnieniu pandemii koronawirusa o rok.

Stany Zjednoczone wyzdrowiały z 10-6, aby awansować do zwycięstwa na Brooklyn Stadium w Massachusetts w 1999 roku, a Europa wyzdrowiała z 10-6 w „cudzie w mieście” w 2012 roku.

„Wiem, że to była czteropunktowa różnica, ale takie rzeczy można zrobić” – powiedział Harrington.

Złoty medalista olimpijski ze Stanów Zjednoczonych Xander Shaveli prowadzi atak w pierwszym singlu o 11:04 (1604 GMT), mierząc się z graczem European Ryder Cup, który do tej pory nie strzelał w tym tygodniu: Rory McIlroy.

Shoffeli, dwukrotny wicemistrz głównych turniejów, odniósł sukces w swoim pierwszym Ryder Cup, wygrywając wszystkie trzy mecze w czterech i czterech piłkach.

Tymczasem McIlroy przegrał wszystkie trzy mecze w swoim szóstym występie w Pucharze i odbył jedną sesję po raz pierwszy w karierze.

Patrick Cantlay, zwycięzca czterech tytułów US PGA Tour w tym roku, w tym Tour Championships, które zakończyły koronę playoff FedEx Cup, zdobył dwa tytuły i zremisował w swoim pierwszym występie w Ryder Cup.

READ  Zespół IndyCar przeprasza za niemal katastrofalny wyczyn Scotta McLaughlina

Zmierzy się z innym nowicjuszem w walce z Shane Lowry, mistrzem British Open 2019, który pokazał swoją siłę w sobotnim zwycięstwie na cztery piłki, wyczerpując boisko o długości 11 stóp, aby zdobyć 1 zwycięstwo u boku Terrella Hattona przeciwko Harrisowi Englishowi i Tony’emu. Vino.

Jeden z nielicznych meczów, w których Europę można uznać za zdecydowanego faworyta, światowy numer jeden John Ram zmierzy się z 21. rozstawionym Scottym Schefflerem.

Ram był fantastyczny dla Europy, wygrywając 3,5 punktu przez pierwsze dwa dni, podczas gdy Scheffler nie przegrał, choć nie zawsze w najlepszej formie, jeszcze nie przegrał meczu z Brysonem Deschampsem na cztery piłki.

W czwartym meczu DeChambeau zmierzy się z wielkim hitem Sergio Garcią, następnie mistrzem British Open Colinem Morikawą z Victorem Hovlandem, aw szóstym meczu drugi rozstawiony Dustin Johnson zmierzy się z weteranem Europy Paulem Caseyem.

Johnson był kluczem do wzrostu wojsk w USA w tym tygodniu, odnosząc do tej pory cztery zwycięstwa w czterech meczach.

Jego zwycięstwo w singlu w niedzielę uczyniłoby go pierwszym Amerykaninem od czasu Larry’ego Nelsona w 1979 roku, który spadł z piątej do piątej – ale Europa będzie musiała wyczarować wczesną magię wyniku Johnsona, aby miało to sens.

bb/rcw

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top