Wyświetlone archiwa MSFF | Wiadomości, sport, praca

Wyświetlone archiwa MSFF |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcia Inter-Mountain autorstwa Edgara Kelleya Sukienka noszona przez królową Sylwię XLIII Grace Ann Gainer podczas Festiwalu Mountain State Forest w 1979 r. jest wystawiona w witrynie TD’s Classic Tees na Third Street w Elkins. W witrynach firmowych w centrum Elkins znajdują się obecnie pamiątki z poprzednich festiwali leśnych.


ELKINS — Dyrektor generalny festiwalu Mountain State Forest Festival, John Morgan, z dumą ogłasza zakończenie dekoracji okien w centrum Elkins. Unikalne pokazy pozwalają widzom z całego świata odbyć podróż w przeszłość.

To będzie Windows „Osąd” W przyszłym tygodniu dyrektor generalna, pokojówka Sylvia LXXXV i dwie królewskie druhny, każda wybierająca swoje ulubione okno pracy. Właściciele firm, którzy wybiorą zwycięskie okno, otrzymają ekskluzywną plakietkę Mountain State Forest Festival na cześć ekspozycji na ich wystawie.

Zastępca reżysera Kara Washington powiedziała The Inter-Mountain: „Okna są wspaniałym dodatkiem do festiwalu Mountain State Forest Festival i zostały ustawione dzięki wielkiemu zaangażowaniu różnych wolontariuszy”. Waszyngton strategicznie planuje każde kwietniowe okno roku festiwalowego w koordynacji ze starszymi członkami komitetu.

„Mam szczęście, że mam niesamowitą grupę wolontariuszy, którzy wkładają mnóstwo ciężkiej pracy w każdy występ. Co roku pracować z każdym z nich to zaszczyt. Powiedziała. „Ponadto przyjemnością jest także współpraca ze wszystkimi właścicielami firm, aby mieć pewność, że ich okno będzie takie, jakie sobie wyobrażali dzięki ekspozytorowi MSFF”.

Z okazji 85. Festiwalu Mountain State Forest Forest obok Mamy Mias w dawnym polskim foyer wystawiono tematyczną witrynę przedstawiającą rodziców, rodzeństwo i/lub pokojówki Dworu Królewskiego 2023. Jest to nowy temat wprowadzony w tym roku i rodziny są bardzo podekscytowane możliwością zobaczenia, jak ten program ożyje.

Należy pamiętać, że firmy spoza centrum Elkins również mają swoje pokazy, w tym między innymi Nicky Rogers State Farm, Liberty Bank, dawna kwiaciarnia Dodd’s, Top Knot Hair LLC i Davis Medical Center Market, dostępne do oglądania. to jest.

READ  Indyjskie czarne czapki w decydującej serii T20I po tonie Shubmana Gilla

Okna w centrum miasta rozciągają się od Pioneer Insurance po Hollywood Hair na Main Street Elkinsa. Ekspozycje są także dostępne od Destination Beauty do Joey’s Bike Shop na Third Street.

Przedstawiciele MSFF gorąco zachęcają wszystkich do udanej wycieczki do centrum miasta, podziwiania pięknych pokazów i przechadzki po alei wspomnień.

Dyrektor generalny John Morgan powiedział The Inter-Mountain: „Doceniam ogromny wysiłek włożony w wystawy sklepowe, które pięknie prezentują bogate tradycje naszego festiwalu. Zaangażowanie Hater rozświetliło nasze miasto, czyniąc nasze wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym. Specjalne podziękowania jej za całą jej ciężką pracę”.

„Z niecierpliwością czekamy na 85. Festiwal Lasów Państwowych w Górach i będziemy świętować tegoroczne hasło przewodnie: „Bez dzikiej przyrody i cudowności”.

85. coroczny Festiwal Górskich Lasów Państwowych odbędzie się od soboty 30 września do niedzieli 8 października.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową Mountain State Forest Festival pod adresem www.forestfestival.com lub zadzwoń do biura pod numer 304-636-1824.

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejAngela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *