„Zasługuje na to”: Celtic oddaje hołd Wojnie Zakonu podróżą do Polski

Były bramkarz Celticu Arter Pork (w środku) dołącza do kibiców Legii Warszawa podczas drugiego etapu meczu Ligi Europy pomiędzy Rangers a Legią Warszawa na Ibrax w 2019 roku.

Legia Warszawa zaprosiła mistrzów Szkocji do wzięcia udziału w specjalnym meczu hołdowym 20 lipca.

42-latek stał się ulubieńcem fanów podczas pięciu lat spędzonych w Celtic w latach 2005-2010. Zdobył trzy tytuły ligowe, jedno trofeum szkockie i dwa trofea ligowe.

Proszę zarejestruj się Do naszego biuletynu piłkarskiego

Bramkarz, który w reprezentacji Polski wygrał 65 meczów, jest w Legii od ośmiu lat, podczas dwóch porażek, grał także w Fiorentinie, Southampton i Bournemouth.

Kapitan Celticu Colm McGregor nie może się doczekać udziału w turnieju.

„Artur to wielka postać i przez wiele lat klub wspaniale pracował dla klubu zarówno w kraju, jak iw Europie, i zawsze będzie wysoko ceniony przez wszystkich tutaj” – powiedział portalowi Celtic.

„Po długiej i pełnej sukcesów karierze z udziałem Legii Warszawa, Celticu i wielu innych klubów, nie możemy się doczekać pełnienia naszej roli w tym hołdzie Zakonowi.”

Mecz z Polakami będzie częścią przedsezonowych przygotowań Celticu przed obroną tytułu Sinch Premiership i udziałem w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Drużyna Ange Postecoglou spędzi 10 dni w obozie treningowym w Austrii na początku lipca, przed którym zmierzy się towarzysko z czeską drużyną Panik Ostrava, a następnie zmierzy się u siebie z mistrzami Anglii Blackburn i Norwich po obu stronach wyjazdu do Polski.

READ  Bruksela rozpoczyna działania prawne przeciwko polskim orzeczeniom sprzecznym z prawem UE | Komisja Europejska

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top