„Zawstydzająca kupa”: piekło Chrisa Parkera przyczepione do przezroczystego szkła toalety w pokoju hotelowym

„Zawstydzająca kupa”: piekło Chrisa Parkera przyczepione do przezroczystego szkła toalety w pokoju hotelowym

Wygląda na to, że komik Chris Parker odważył się ponownie podróżować.

Kontynuując swój niedawny film, w którym pytał, jak pierwsi ludzie docierają na lotnisko przed wejściem na pokład samolotu, zwycięzca Celebrity Treasure Island poruszył inny temat związany z podróżami: matowe lub przezroczyste szkło w toaletach w pokojach hotelowych.

W Krótkie wideo na Instagramie Parker gra obie role jako małżeństwo w „seksownym romantycznym hotelu na wakacje”, tylko po to, by jedna osoba była przerażona widokiem toalety w rogu.

„Musimy iść. Nie możemy tu zostać! Ten pokój hotelowy ma toaletę z przezroczystymi drzwiami.”

gry cue.

„Jesteśmy tak zakochani, że możemy sobie z tym poradzić”, mówi optymistycznie Parker.

„To dużo. Żadna para nie może tego przeżyć” – pada odpowiedź.

– Nigdy wcześniej nie widziałeś mnie z tej strony.

„Odwrócę wzrok”.

„To nie wystarczy. Usłyszysz to wszystko. Wiesz, że mam IBS (zespół jelita drażliwego).”

Para, która „starzała się ze sobą”, stoi w obliczu rozpadu z powodu „zanikających zarysów” „rannego srania”.

Wideo bez wątpienia odbiło się echem wśród widzów, ponieważ wielu z nich podzieliło się swoją traumą.

Mieliśmy taki w Amsterdamie. Co gorsza, tylko szkło od pasa w dół było nieprzezroczyste, a pokój (w rogu) miał dwa duże okna bez zasłon! ! napisał jeden z komentatorów.

„Kilka lat temu zostawił rezerwację noclegu w Czch dla mojego męża i zarezerwował to dziwaczne miejsce typu hostel, w którym wyglądało to bardzo futurystycznie, było bardzo ciasno, a łazienka była uczciwa wobec Boga pół metra od łóżka Nastąpiła niezręczna kupa” – napisał inny.

Materiał z koszmarów?

chrisparker11 / instagram

Materiał z koszmarów?

“Zatrzymałem się w hotelu w podróży służbowej do Korei z kolegą. Drzwi do łazienki były szklane… nie matowe. A w łazience były lustra od podłogi do sufitu na wszystkich ścianach i suficie. Prysznice i toalety były niewygodne. To znaczy… nikt nie musi oglądać siebie pod każdym możliwym kątem, siedząc w łazience” – brzmiał kolejny komentarz.

READ  Sprzedaż Z Energy za 2 miliardy dolarów została zatwierdzona przez Komisję Handlu

„Mój pierwszy weekend z moim (obecnym) mężem był na airbnb w Coromandel (sic) – dotarliśmy tam i nie było absolutnie żadnych drzwi w toalecie / prysznicu w „alkowie”. Musiałem usiąść w samochodzie, jeśli potrzebowałem udogodnienia.”

Dlaczego toalety są projektowane w ten sposób? To pytanie do hotelarzy, powiedział dr Emilio Garcia z Wydziału Architektury i Planowania Uniwersytetu w Auckland.

„Może chcieli, aby pokój wydawał się większy, lżejszy i jaśniejszy. Coś, co można było zrobić z odpowiednim oknem. Jeśli masz przeszkloną łazienkę, prywatność jest zagrożona” – powiedział Garcia. rzeczy podróżne.

Jeśli jednak prywatność jest priorytetem, po co w ogóle używać szkła?To jedna z tych sytuacji, które niepotrzebnie się komplikują, ponieważ projekt prywatnego pokoju został wykonany z naturalnie odsłaniającego materiału.

„Koncepcja prywatności, moralności i zwyczajów zmienia się w różnych kulturach, rodzinach, a nawet samych członkach rodziny”.

Ma proste rozwiązanie: „Być może pomocne byłoby poinformowanie ludzi z wyprzedzeniem, że łazienki w hotelu mają matowe szkło”.

Podczas gdy problem zwiększania przejrzystości toalet hotelowych rośnie, niektóre inne kraje przenoszą go na zupełnie nowy poziom.

Toalety w Tokio zostały zaprojektowane przez japońskiego architekta Shigeru Bana i miały na celu umożliwienie użytkownikom sprawdzenia czystości i obłożenia z zewnątrz.

Carla Corta / Getty Images

Toalety w Tokio zostały zaprojektowane przez japońskiego architekta Shigeru Bana i miały na celu umożliwienie użytkownikom sprawdzenia czystości i obłożenia z zewnątrz.

W 2020 roku w Tokio w Japonii zostanie otwarta nowa atrakcja turystyczna toalety.

Budki zaprojektowano tak, aby wieczorem świeciły „jak ładna latarnia”.

„Inteligentne szkło” staje się nieprzezroczyste, gdy tylko drzwi zostaną zamknięte, ale osoby znajdujące się w środku nie zauważą, czy szkło się zmieniło, dając im pełny widok na zewnątrz, gdy zajmują się swoimi sprawami.

Tymczasem w Tajlandii park rozrywki zainstalował toaletę z lusterkami we dwoje. Męska toaleta miała srebrne lustrzane szkło na zewnątrz, dzięki czemu odwiedzający park mogli stanąć i sprawdzić swój wygląd.

Ale w środku jest kilka pisuarów, z których mężczyźni korzystają, patrząc na przechodniów w parku rozrywki Dreamworld w Pathum Thani w środkowej Tajlandii.

READ  Związek twierdzi, że plan NZ Post dotyczący zastąpienia pracowników pocztowych kurierami spowolni dostawy

Powiedz nam w komentarzach poniżej, które cechy wystroju hotelu Cię niepokoją.

Chris Parker rozpoczyna swoją trasę koncertową po Nowej Zelandii 17 maja w Tauranga i w całym kraju (mam nadzieję, że, jak mówi, „unikaj hoteli z PDE – publiczne pokazy wydalin”). Bilety są w sprzedaży chrisparkercomedy.com

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *