„Zawsze wrzucaj pod autobus”

Eksperci ujawnili, że książę Harry był często wrzucany pod autobus, próbując zachować reputację monarchii.

Twierdzenie to wygłosiła Gertrude Daly, właścicielka podcastu Gert’s Royal.

Podczas wywiadu z Gwiazdka dzienna Odnosząc się do z góry określonych ról, w jakich żyje wielu członków rodziny królewskiej, cytuje się jej wypowiedź: „Ponieważ dawny książę, teraz zepchnięty w dół, często był wrzucany pod autobus dla monarchii, książę Harry często nie chciał tego zrobić jego żona i syn”. I odszedł.

Dla księcia Williama monarchia jest najważniejsza i musi być chroniona. To było coś, co mu zaszczepiono, odkąd po raz pierwszy dowiedział się o swojej przyszłej roli”.

„A stawianie monarchii ponad samą sobą jest czymś, czego w młodym wieku uczy się wszystkich członków rodziny królewskiej, chociaż niektórzy członkowie rodziny królewskiej wykonują w tym lepszą pracę niż inni”.

Komentator zauważył również, że obecnie obaj bracia stoją twarzą w twarz z różnymi filozofiami życiowymi.

– Harry jest zły, on i jego rodzina nie byli lepiej chronieni i nie był traktowany jak William. A William jest zły, ponieważ Harry obraził monarchię.

W opinii pani Daly: „Myślę, że Sussexes mieliby rację uciekając od trucizn królewskiego życia, gdyby nie mogli sobie z tym poradzić. Ale nie jestem pewien, czy zgadzam się ze sposobem, w jaki to zrobili i wszystkimi ich decyzjami od tamtej pory. następnie.”

„Musi istnieć zdrowa równowaga między ochroną siebie i swojej rodziny, a ochroną monarchii. Monarchia musi wiedzieć, że jej rozszerzona rodzina nie jest zbędna i nie powinna zawsze stawiać monarchii przed nią”.

READ  Gwiazda Girls Aloud Sarah Harding zmarła w wieku 39 lat po walce z rakiem

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top