„Zawsze wrzucaj pod autobus”

Eksperci ujawnili, że książę Harry był często wrzucany pod autobus, próbując zachować reputację monarchii.

Twierdzenie to wygłosiła Gertrude Daly, właścicielka podcastu Gert’s Royal.

Podczas wywiadu z Gwiazdka dzienna Odnosząc się do z góry określonych ról, w jakich żyje wielu członków rodziny królewskiej, cytuje się jej wypowiedź: „Ponieważ dawny książę, teraz zepchnięty w dół, często był wrzucany pod autobus dla monarchii, książę Harry często nie chciał tego zrobić jego żona i syn”. I odszedł.

Dla księcia Williama monarchia jest najważniejsza i musi być chroniona. To było coś, co mu zaszczepiono, odkąd po raz pierwszy dowiedział się o swojej przyszłej roli”.

„A stawianie monarchii ponad samą sobą jest czymś, czego w młodym wieku uczy się wszystkich członków rodziny królewskiej, chociaż niektórzy członkowie rodziny królewskiej wykonują w tym lepszą pracę niż inni”.

Komentator zauważył również, że obecnie obaj bracia stoją twarzą w twarz z różnymi filozofiami życiowymi.

– Harry jest zły, on i jego rodzina nie byli lepiej chronieni i nie był traktowany jak William. A William jest zły, ponieważ Harry obraził monarchię.

W opinii pani Daly: „Myślę, że Sussexes mieliby rację uciekając od trucizn królewskiego życia, gdyby nie mogli sobie z tym poradzić. Ale nie jestem pewien, czy zgadzam się ze sposobem, w jaki to zrobili i wszystkimi ich decyzjami od tamtej pory. następnie.”

„Musi istnieć zdrowa równowaga między ochroną siebie i swojej rodziny, a ochroną monarchii. Monarchia musi wiedzieć, że jej rozszerzona rodzina nie jest zbędna i nie powinna zawsze stawiać monarchii przed nią”.

READ  Legenda Hollywood jest prawie nie do poznania po zrzuceniu 90 kg

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *