Zignoruj ​​Ashton Kutcher i Mila Kunis i przytul się pod prysznicem

Opinia: Jeśli masz jakieś pięć lat po trzydziestce, prawdopodobnie pamiętasz Ashtona Kutchera To jest przedstawienie z lat 70.I Hej stary, gdzie jest mój samochód? I jego związek z Demi Moore.

Jest wysoki, a teraz jest z nim żonatyTo jest przedstawienie z lat 70. Zagrała razem z Milą Kunis i występowała w dziwacznym programie dowcipów, Punk’d. Jego wkład w popkulturę nie wywołałby uniesienia brwi, ale na pewno tam był.

Ashton Kutcher i Mila Kunis kąpią swoje dzieci tylko wtedy, gdy widzą na nich brud.

Getty Images / w zestawie

Ashton Kutcher i Mila Kunis kąpią swoje dzieci tylko wtedy, gdy widzą na nich brud.

Ostatnio on i Kunis byli w wiadomościach od Mówią, że prawie nie biorą prysznica?. O Dax Shepardzie ekspert od foteli W podcaście Kutcher powiedział, że myje „każdego dnia pachy i krocze, absolutnie nic więcej”, dodając, że „uderzał mnie wodą w twarz po treningu, aby pozbyć się soli”.

Ta zasada dotyczy również dzieci: „Jeśli widzisz na niej brud, posprzątaj go. W przeciwnym razie nie ma sensu”.

Czytaj więcej:
* Co się dzieje, gdy nie myjesz włosów przez sześć tygodni?
* Jake Gyllenhaal jest najnowszą gwiazdą, która ma zaufanie do debaty pod prysznicem
* Podobnie jak Ashton Kutcher i Mila Kunis, Kristen Bell przyznaje, że kąpie dzieci tylko wtedy, gdy „gniją”
* Mila Kunis i Ashton Kutcher unoszą brwi po ujawnieniu zwyczajów kąpielowych swojej rodziny

Nie jestem rodzicem, ale jestem bardzo pod prysznicem i mam nadzieję, że ty też. Piękny prysznic. Jest przyjemny, wygodny, a co najważniejsze, zapewnia, że ​​nie pachniesz brzydko.

Jasne, zbyt długie branie prysznica w gorącej wodzie z ostrymi mydłami i późniejsze nienawilżanie prawdopodobnie nie będzie dobre dla Twojej skóry, ale te czynniki można i należy złagodzić. Szanuj siebie i otaczających Cię ludzi. brać prysznic.

Felietonistka Harriet Bodney jest oddaną kąpielą i ma nadzieję, że tak.

dostarczony

Felietonistka Harriet Bodney jest oddaną kąpielą i ma nadzieję, że tak.

A skoro już przy tym jesteś, dlaczego nie sprawić, by był to dodatkowy czas na zabawę? Zapal świeczkę, zdobądź mały wodoodporny głośnik, włóż ostatni album Lucy Dacus, a może nawet wbij piwo, jeśli masz półkę, która trzyma je z dala od wody. To są ciężkie czasy. Bądź miły dla swojego najlepszego przyjaciela: ciebie.

READ  Festiwal tatuażu i sztuki „większy niż kiedykolwiek”, gdy gwiazda Netflix Rose Hardy świętuje 10. urodziny

Gdy weźmiesz prysznic, możesz użyć niektórych sans [ceuticals] pH Perfect Body + balsam do rąk, 39 USD. To zwycięzca dla każdego, kto lubi czytać informacje o swoich produktach: nie zawierają siarczanów i zostały zaprojektowane, aby wspierać twoją barierę wilgoci. Jest uroczy, ale luksusowy i należy do Nowej Zelandii.

Aby uzyskać bardziej nawilżone uczucie, jest La Roche-Posay Lipikar Huile Lavante AP + Cleansing Oil, 40 USD. Nie będzie się pienić jako taki, ale możesz być pewien, że jesteś czysty. Takie są dobre oleje.

Po prysznicu (łącznie z „wpatrywaniem się w ścianę, sześciominutowa rozłąka)” wyskocz na zewnątrz i nałóż masło do ciała Weleda Skin Food Body Butter, 24 USD. Jest bardzo nawilżający, a konsystencja jest łatwiejsza do nałożenia niż Skin Food Classic.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *