Zignoruj ​​Ashton Kutcher i Mila Kunis i przytul się pod prysznicem

Opinia: Jeśli masz jakieś pięć lat po trzydziestce, prawdopodobnie pamiętasz Ashtona Kutchera To jest przedstawienie z lat 70.I Hej stary, gdzie jest mój samochód? I jego związek z Demi Moore.

Jest wysoki, a teraz jest z nim żonatyTo jest przedstawienie z lat 70. Zagrała razem z Milą Kunis i występowała w dziwacznym programie dowcipów, Punk’d. Jego wkład w popkulturę nie wywołałby uniesienia brwi, ale na pewno tam był.

Ashton Kutcher i Mila Kunis kąpią swoje dzieci tylko wtedy, gdy widzą na nich brud.

Getty Images / w zestawie

Ashton Kutcher i Mila Kunis kąpią swoje dzieci tylko wtedy, gdy widzą na nich brud.

Ostatnio on i Kunis byli w wiadomościach od Mówią, że prawie nie biorą prysznica?. O Dax Shepardzie ekspert od foteli W podcaście Kutcher powiedział, że myje „każdego dnia pachy i krocze, absolutnie nic więcej”, dodając, że „uderzał mnie wodą w twarz po treningu, aby pozbyć się soli”.

Ta zasada dotyczy również dzieci: „Jeśli widzisz na niej brud, posprzątaj go. W przeciwnym razie nie ma sensu”.

Czytaj więcej:
* Co się dzieje, gdy nie myjesz włosów przez sześć tygodni?
* Jake Gyllenhaal jest najnowszą gwiazdą, która ma zaufanie do debaty pod prysznicem
* Podobnie jak Ashton Kutcher i Mila Kunis, Kristen Bell przyznaje, że kąpie dzieci tylko wtedy, gdy „gniją”
* Mila Kunis i Ashton Kutcher unoszą brwi po ujawnieniu zwyczajów kąpielowych swojej rodziny

Nie jestem rodzicem, ale jestem bardzo pod prysznicem i mam nadzieję, że ty też. Piękny prysznic. Jest przyjemny, wygodny, a co najważniejsze, zapewnia, że ​​nie pachniesz brzydko.

Jasne, zbyt długie branie prysznica w gorącej wodzie z ostrymi mydłami i późniejsze nienawilżanie prawdopodobnie nie będzie dobre dla Twojej skóry, ale te czynniki można i należy złagodzić. Szanuj siebie i otaczających Cię ludzi. brać prysznic.

Felietonistka Harriet Bodney jest oddaną kąpielą i ma nadzieję, że tak.

dostarczony

Felietonistka Harriet Bodney jest oddaną kąpielą i ma nadzieję, że tak.

A skoro już przy tym jesteś, dlaczego nie sprawić, by był to dodatkowy czas na zabawę? Zapal świeczkę, zdobądź mały wodoodporny głośnik, włóż ostatni album Lucy Dacus, a może nawet wbij piwo, jeśli masz półkę, która trzyma je z dala od wody. To są ciężkie czasy. Bądź miły dla swojego najlepszego przyjaciela: ciebie.

Gdy weźmiesz prysznic, możesz użyć niektórych sans [ceuticals] pH Perfect Body + balsam do rąk, 39 USD. To zwycięzca dla każdego, kto lubi czytać informacje o swoich produktach: nie zawierają siarczanów i zostały zaprojektowane, aby wspierać twoją barierę wilgoci. Jest uroczy, ale luksusowy i należy do Nowej Zelandii.

Aby uzyskać bardziej nawilżone uczucie, jest La Roche-Posay Lipikar Huile Lavante AP + Cleansing Oil, 40 USD. Nie będzie się pienić jako taki, ale możesz być pewien, że jesteś czysty. Takie są dobre oleje.

Po prysznicu (łącznie z „wpatrywaniem się w ścianę, sześciominutowa rozłąka)” wyskocz na zewnątrz i nałóż masło do ciała Weleda Skin Food Body Butter, 24 USD. Jest bardzo nawilżający, a konsystencja jest łatwiejsza do nałożenia niż Skin Food Classic.

READ  Od Matrixa do Makbeta i Michaela Caine'a: ​​Przewodnik po filmach Boxing Day

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top