Zmarł pełniący obowiązki dyrektora prokuratury i pełniący obowiązki komisarza FICAC Ratu David Tuganivalu

Zmarł pełniący obowiązki dyrektora prokuratury i pełniący obowiązki komisarza FICAC Ratu David Tuganivalu

Pełniący obowiązki dyrektora prokuratury i pełniący obowiązki komisarza Niezależnej Komisji Antykorupcyjnej Fidżi, Ratu David-George Leonard Tuganivalu

Zmarł pełniący obowiązki dyrektora prokuratury i pełniący obowiązki komisarza Niezależnej Komisji Antykorupcyjnej Fidżi, Ratu David George Leonard Tuganivalu.

Według jego rodziny Ratu David George był ukochanym członkiem naszej społeczności, oddanym prawnikiem, drogim przyjacielem i członkiem rodziny.

Ratu David George zmarł wczoraj po południu spokojnie w wieku 49 lat w swojej rezydencji w Taru, Pau, Tailfu, w otoczeniu kochającej rodziny.

Rodzina twierdzi, że Ratu David George Tuganivalu urodził się 27 grudnia 1973 roku w Suva i przez całe życie poruszał serca wielu osób swoim ciepłym uśmiechem, niezachwianą życzliwością i zaangażowaniem w uczynienie świata lepszym miejscem.

Jako prawnik Ratu David George na początku XXI w. pełnił funkcję zastępcy dyrektora prokuratury na Fidżi, w 2012 r. założył własną kancelarię prawniczą, a następnie w latach 2014–2017 pełnił funkcję dyrektora prokuratury w Republice Nauru.

Wrócił na Fidżi, aby kontynuować praktykę prawniczą, a niedawno został mianowany pełniącym obowiązki dyrektora prokuratury i pełniącym obowiązki komisarza Międzynarodowego Związku Telekomunikacyjnego.

Ratu David George pozostawił żonę Losalini Luinikela Tuganivalu i pięcioro dzieci: Marię Esther, Davida Edwarda, Philiama, Josuę i Liliwaimanu. Jego matka, Adi Aselina Davila Tuganivalu i jego trzy siostry: Angela, Tuipolo i Diana.

Rodzina prosi o prywatność w tym trudnym czasie, opłakując ukochanego Ratu, świętując jego życie i wyrażając wdzięczność za okazane wsparcie ze strony przyjaciół, kolegów i życzliwych osób.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 5 października i piątek 6 października 2023 r. w domu rodzinnym w Taro w Pau.

Uroczystości pogrzebowe ku czci i pamięci życia Ratu Davida George’a odbędą się w sobotę, 7 października o godzinie 10:00 w kościele metodystów Taro.

READ  Zyski na polu bitwy podczas odprawy śniadaniowej przeradzają się w walkę o inflację

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *