Zmiana Władcy Pierścieni w Wielkiej Brytanii może doprowadzić do wyjazdu wykwalifikowanych pracowników z Nowej Zelandii

Branża filmowa obawia się, że wykwalifikowani pracownicy wyjadą za granicę po tym, jak w tym tygodniu potwierdzono, że inne sezony „Władcy Pierścieni” na Amazon będą pokazywane w Wielkiej Brytanii.

Zdjęcie: dostarczony

Filmowanie już się skończyło, a Amazon Studios poinformowało, że stanowa postprodukcja w pierwszym sezonie będzie kontynuowana tutaj do czerwca 2022 r., Ale drugi sezon zmierza teraz za granicę.

Rząd powiedział, że to: Nie posuwamy się już do przodu z częścią umowy na wsparcie seriipo decyzji

Tysiące osób zostało zatrudnionych bezpośrednio i pośrednio w pierwszym sezonie serialu.

Pierwszy obraz z nowego serialu Amazona „Władca Pierścieni” został nakręcony w Nowej Zelandii.

Pierwszy obraz z nowego serialu Amazona „Władca Pierścieni” został nakręcony w Nowej Zelandii.
Zdjęcie: Dostarczone / Amazon

Prezes Gildii Przemysłu Ekranowego, Brendon Dorey, powiedział: Tylko pokój parkingowy? Prostym faktem jest to, że Nowa Zelandia jest stałym elementem międzynarodowego przemysłu filmowego i istniała duża szansa, że ​​pracownicy Kiwi zostaną porwani za granicą, gdy produkcja opuściła ten kraj.

„Wiem, że Wielka Brytania ma silny apetyt na ludzi w mojej okolicy, to jest branża efektów specjalnych. I przez jakiś czas trenowałem chłopaków, potem mieliśmy przerwę w Nowej Zelandii, a oni jechali tam na OE. dostać pracę, a oni nie wrócą”.

Powiedział, że najbardziej palącym problemem dla branży jest „zombi inspirowany MIQ”, mówiąc, że dużą przeszkodą w przyciąganiu nowych zagranicznych produkcji jest brak miejsca dostępnego w zarządzanej izolacji.

„Istniała grupa firm, które nie były w stanie dotrzeć i wypełnić tej luki ze względu na braki i trudności w pozycjonowaniu MIQ. Tak więc w krótkim okresie bogata forma branży będzie w stagnacji ze względu na MIQ, jak wiele innych branż.”

Powiedział, że sprowadzenie niewielkiej liczby ludzi może uwolnić ogromną aktywność gospodarczą.

Produkcja Władcy Pierścieni została zawieszona na dwa tygodnie w połowie marca 2020 r., a około 800 członkom obsady i ekipy zabroniono zgłaszania się do grupy lub studia produkcyjnego, zgodnie z NZ Herold. Produkcja została wznowiona ponownie we wrześniu tego roku.

READ  Sklep w porze lunchu: dziewięć T-shirtów, aby naprawdę wyrazić siebie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *