Znany trener NFL rezygnuje z wiadomości e-mail ze spamem

Jon Gruden zrezygnował z funkcji trenera Las Vegas Raiders po tym, jak e-maile, które wysłał przed jego powołaniem w 2018 r., zawierały rasistowskie i mizoginistyczne komentarze.

Gruden wydał oświadczenie w poniedziałek wieczorem (wtorek NZT), w którym powiedział: „Zrezygnowałem ze stanowiska głównego trenera Las Vegas Raiders. Kocham Raiders i nie chcę ich rozpraszać.

„Dziękuję wszystkim zawodnikom, trenerom, personelowi i fanom Raider Nation. Przepraszam, nigdy nie chciałem nikogo skrzywdzić.”

Czytaj więcej:
* Kolejny film z gwiazdą NFL, Karlem Nesibem, przełamuje kilkudziesięcioletnią sportową barierę
* Las Vegas Raiders Karl Nesib przechodzi do historii jako pierwszy aktywny wesoły w NFL
* Las Vegas Raiders wyciągają żart z Covid-19 w drużynie przed sezonem NFL

to zrezygnuj New York Times Poinformowała, że ​​Gruden często używał mizoginistycznego i homofobicznego języka skierowanego do komisarza Rogera Goodella i innych członków NFL.

Sieć NFL jako pierwsza poinformowała o rozwoju.

Trener Las Vegas Raiders, John Gruden, zrezygnował ze swojej czteroletniej kadencji na podstawie 10-letniego kontraktu po tym, jak pojawiły się e-maile.

Don Wright / AFP

Trener Las Vegas Raiders, John Gruden, zrezygnował ze swojej czteroletniej kadencji na podstawie 10-letniego kontraktu po tym, jak pojawiły się e-maile „spamowe”.

To był szybki krach dla Grudena, który jest w czwartym roku 10-letniego kontraktu o wartości 100 milionów dolarów (144 miliony NZ) podpisanego z Raiders w 2018 roku.

Zaczęło się w piątek, kiedy było Dziennik Wall Street Poinformowała, że ​​Gruden użył rasistowskiego terminu, by opisać prezydenta NFL DeMaurice’a Smitha w e-mailu z 2011 roku do byłego dyrektora generalnego Waszyngtonu Bruce’a Allena.

E-maile zostały złapane w dochodzeniu w sprawie niewłaściwego postępowania w miejscu pracy z drużyną piłkarską z Waszyngtonu, ale ostatecznie Gruden kosztował go pracę, gdy pokazało również, że Gruden ubolewał między innymi nad sformułowaniami geja i tolerował protestujących graczy podczas grania hymnu narodowego. zagadnienia.

Gruden przeprosił za swoje „nieczułe komentarze” na temat Smitha, mówiąc, że wyszły one z frustracji z powodu zamknięcia w 2011 r. Jednak ostatnie e-maile wysłane między 2011 a 2018 r., kiedy Gruden był analitykiem ESPN, pokazują, że jego użycie obraźliwego języka znacznie przekroczyło to.

Źródło ligowe potwierdziło dokładność e-maili i powiedziało, że zostały wysłane do najeźdźców w zeszłym tygodniu. Osoba ta wypowiadała się pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ liga nie udostępniła wiadomości e-mail publicznie.

Właściciel bandytów, Mark Davis, powiedział w zeszłym tygodniu, że e-mail Smitha to „spam, a nie to, do czego są bandyci” i powiedział, że zespół przegląda dodatkowe wiadomości e-mail.

ten New York Times Poinformowała, że ​​Gruden użył homofobicznej zniewagi, by obrazić Goodella i powiedział, że był „ignorantem” i „antypiłkarskim”.

Jon Gruden podobno użył gejowskiej obelgi, by obrazić komisarza NFL Rogera Goodella, na zdjęciu i powiedział, że

Tony Dejak/AFP

Jon Gruden podobno użył homoseksualnego oszczerstwa, by obrazić komisarza NFL Rogera Goodella, na zdjęciu i powiedział, że jest „anty-piłkarski”.

Powiedział również, że Goodell nie powinien naciskać na Rams, aby wybrali „queerów”, odnosząc się do Michaela Sama, który był pierwszym otwarcie gejowskim graczem, który został wybrany przez NFL.

Obronny koniec najeźdźców Karl Nassib wyszedł jako wesoły w czerwcu Jest pierwszym otwarcie gejowskim graczem, który pojawił się w meczu NFL.

W wiadomości e-mail z 2017 r. został utworzony plik New York Times – Świetna robota, Roger – powiedział Gruden, odpowiadając na seksistowski mem urzędnika.

Gazeta podała również, że Gruden skrytykował Goodella i ligę NFL za próbę powstrzymania wstrząsu mózgu i powiedział, że Eric Reed, zawodnik, który pozował podczas grania hymnu narodowego, powinien zostać zwolniony.

Gruden wyśmiewał również artykuł z 2017 roku o graczach, w którym wezwał Goodell do wsparcia ich wysiłków na rzecz postępu równości rasowej i reformy sądownictwa karnego.

„Musi ukryć się w namiocie protokołu wstrząsu” – napisał Gruden.

Trener Las Vegas Raiders, John Gruden, ustanowił skromny rekord 22-31 podczas swojej drugiej kadencji, nie przegrywając w play-offach.

Rick Scuteri/AFP

Trener Las Vegas Raiders, John Gruden, ustanowił skromny rekord 22-31 podczas swojej drugiej kadencji, nie przegrywając w play-offach.

Gruden i Allen mają długi związek, pracując razem w Oakland i Tampa Bay. E-maile między dwoma mężczyznami i pozostałymi dwoma mężczyznami zawierały zdjęcia kobiet noszących tylko spodnie od bikini, w tym jednego z dwóch kapitanów Drużyny Waszyngton.

Gruden skrytykował również prezydenta USA Baracka Obamę podczas jego kampanii o reelekcję w 2012 roku, a następnie wiceprezydenta Joe Bidena.

Smith powiedział wcześniej w poniedziałek (wtorek NZT), że docenia, że ​​Gruden skontaktował się z nim po wstępnym raporcie, ale e-mail jest dowodem na to, że walka z rasizmem trwa.

„Ale nie popełnij błędu, wiadomości nie dotyczą tego, co mówi się w naszej prywatnej rozmowie, ale także tego, co mówią ludzie, którzy nigdy nie myśleli, że zostaną skompromitowani i jak zostaną pociągnięci do odpowiedzialności” – napisał Smith w tweecie na Twitterze . ścieżka.

Komentarze Grudena dotarły do ​​Allena na temat Smitha podczas zamknięcia graczy w 2011 roku przez NFL. Gruden powiedział: Dziennik Wall Street Był zły z powodu zawieszenia pracy podczas negocjacji pracowniczych i nie ufał w kierunek, w jakim obrał związek.

Dumburiss Smith ma usta wielkości opon Michelin [sic]Groden napisał w e-mailu zrecenzowanym przez gazetę.

Davis próbuje zatrudnić Grudena prawie odkąd przejął władzę po śmierci swojego ojca Ala w 2011 roku. W końcu odebrał swoją nagrodę do domu w 2018 roku, kiedy Gruden zgodził się opuścić ESPN i wrócić na margines z 10-letnim kontraktem.

Gruden wskrzesił Raidersów podczas pierwszego zadania w latach 1998-2001, a następnie pokonał ich w Super Bowl w następnym sezonie, po tym, jak został sprzedany do Tampa Bay za ładunek draf do wyboru.

Gruden ma rekord kariery 117-112, ale nie wygrał meczu play-off od zwycięstwa Super Bowl nad Raiders w sezonie 2002.

Jego drugi pobyt w zespole rozpoczął się od namiętnej wstępnej konferencji prasowej rajdu, ale przedstawił kilka powodów do świętowania, ponieważ Groden miał rekord 22-31, nie osiągając rekordu ani nie awansując do play-offów.

Jon Gruden wygłosił rasistowski komentarz na temat prezesa NFL Players Association DeMaurice'a Smitha w e-mailu 10 lat temu.

Chris Carlson/AFP

Jon Gruden wygłosił rasistowski komentarz na temat prezesa NFL Players Association DeMaurice’a Smitha w e-mailu 10 lat temu.

Zastąpił współ-gwiazd Khalil Mack i Amary Cooper w swoim pierwszym sezonie, aby rozpocząć odbudowę, która wykazała niewielki postęp. Po tym, jak Raiders osiągnęli wynik 4-12 w swoim pierwszym sezonie, Gruden próbował w 2019 roku odbić się na ostatnim sezonie drużyny w Oakland, wydając dużo na darmową agencję i wymieniając się na supergwiazdę Antonio Browna. Ale Brown został przerwany przed sezonem po serii nieporozumień z zarządem, a Raiders poszło 7-9.

W zeszłym sezonie poprawili się do 8-8 i w tym roku rozpoczęli obiecujący start 3:0, zanim przegrali dwa poprzednie mecze.

Nie ma natychmiastowej informacji o tym, kto obejmie tymczasowe stanowisko trenera. The Raiders mają trzech byłych trenerów NFL: koordynatora defensywy Jossa Bradleya, trenera linii defensywnej Roda Marinellego i trenera linii ofensywnej Toma Cable, który był głównym trenerem w latach 2008-2010, osiągając 17-27.

Asystentem trenera jest Koordynator Zespołów Specjalnych Rich Bisachia.

READ  Wirtualne coroczne spotkania od Disguise's xR Solutions for Walmart

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top