Zniesienie stanu maski hrabstwa Santa Cruz

Wideo z poprzedniej audycji. Hrabstwo Santa Cruz podniosło swój mandat do zakrywania twarzy w pomieszczeniach, ponieważ CDC donosi, że zmniejszyło współczynniki transmisji COVID-19. Według hrabstwa, Centers for Disease Control and Prevention poinformowało w środę rano, że hrabstwo ma „umiarkowany” wskaźnik transmisji w społeczności. Zmniejszono z „dużych”. Prośba o pokrycie twarzy została zniesiona, gdy tylko CDC podało nowe liczby. Nie ma to wpływu na twarz stanu Kalifornia w zakresie spełniania wymagań, w tym dla osób niezaszczepionych, okręgów szkolnych, firm, miejsc lub organizacji. Rada Nadzorców Hrabstwa Monterey głosowała 3-2 za zatwierdzeniem ostatecznej wersji mandatu maski wewnętrznej, która wejdzie w życie w ciągu 30 dni.

Wideo z poprzedniej audycji.

Hrabstwo Santa Cruz podniosło swój mandat do zakrywania twarzy w pomieszczeniach, ponieważ CDC donosi, że zmniejszyło współczynniki transmisji COVID-19.

Według hrabstwa, Centers for Disease Control and Prevention poinformowało w środę rano, że hrabstwo ma „umiarkowany” wskaźnik transmisji w społeczności. Kropla „dużego”.

Prośba o pokrycie twarzy została zniesiona, gdy tylko CDC podało nowe liczby.

Nie ma to wpływu na twarz stanu Kalifornia w zakresie spełniania wymagań, w tym dla osób niezaszczepionych, okręgów szkolnych, firm, miejsc lub organizacji.

Rada nadzorcza hrabstwa Monterey Głosował 3-2 za zatwierdzeniem ostatecznej wersji mandatu maski wewnętrznej, która wejdzie w życie w ciągu 30 dni.

READ  Najnowsze przypadki COVID-19, zgony w Ohio, Kentucky, Indiana

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top