Zwycięstwo Ugly Game 1 nad Celtics ujawnia obawy związane z dzwoniącymi Brooklyn Nets

Zwycięstwo Ugly Game 1 nad Celtics ujawnia obawy związane z dzwoniącymi Brooklyn Nets

Napisane przez Charlotte Wilder
Felietonista FOX Sports

Brooklyn, Nowy Jork – Najbardziej imponujący występ w Barclays Center w sobotni wieczór wykonała grupa ludzi, którzy działali jak jedność i ze zręcznością i wdziękiem wykonali skomplikowaną choreografię.

Ci sportowcy rozświetlili pierwszy mecz pierwszej rundy eliminacji pomiędzy Brooklyn Nets i Boston Celtics, prezentując żądnym koszykówki publiczności i zmęczonym pandemią fanom przedstawienie, którego posiadacze biletów oczekiwali dwa lata temu.

Mowa oczywiście o Brooklynettes i Team Hype. Tancerze, którzy pojawili się na gimnastyce podczas przerw na reklamy telewizyjne, zrobili to, czego Nets czy Celtics nie mogli osiągnąć w sobotę: pracowali razem jako zespół.

Ale, Charlotte, „możesz pomyśleć:” Jak możesz to powiedzieć z pewnością siebie, kiedy Nets pokonują Celtics 104-93? „

Cóż, drogi czytelniku, popieram to śmiałe stwierdzenie, ponieważ zespół ds. Sieci elektrycznych, o którym Ameryka myślała, pojawi się dopiero w części czwartego kwartału.

Boston nie został wyrzucony z wody.

Celtics awansowali w pierwszej i drugiej połowie, chociaż drużyna z Bostonu nie trafiła w gwiazdę Jaylena Browna z powodu kontuzji i wydaje się, że Kimba Walker i Evan Fournier zdecydowali się przegapić wiele oddanych strzałów. Jason Tatum został pozostawiony, aby ponownie postawić drużynę na zmęczonych plecach, chociaż dostał dużą pomoc od Roberta „Time Lorda” Williamsa III w defensywie (Williams ustanowił nowy rekord Celtics z dziewięcioma zablokowanymi strzałami).

Nie oczekuje się, że Tatum zdobędzie 50 punktów w każdym meczu barażowym. To nie jest zrównoważony plan. Ale wydaje się, że tego wymagałaby wygrana Bostonu bez Browna, biorąc pod uwagę, że 22 punkty Tatuma nie dały tego w sobotę. W końcu Nets dostali W, ale nikt się nie spodziewał, że się spóźnili, nie mówiąc już o tak długim czasie i przeciwko zubożonym Celtics.

Oczekiwany to kluczowe słowo, jeśli chodzi o tworzenie sieci. Wielokrotnie powtarzałem, że najmądrzejszą rzeczą do zrobienia jest położenie drążka na podłodze. W ten sposób inni traktują „Just over it over it” jako osiągnięcie, dlatego sprzedam koszulki „Under Promise and Over Deliver” poza Madison Square Garden przed pierwszym meczem playoff Knicks w niedzielę.

READ  Europejski sąd: zawieszenie polskiego sędziego, który krytykuje rząd, jest niezgodne z prawem UE | świat

Jeden zespół w Nowym Jorku ma dobry pomysł.

Ale pierwszym problemem Brooklynu jest również jego rozwiązanie, a mianowicie, że początkowy skład Nets składa się z Keri Irvinga, Kevina Duranta, Jamesa Hardena, Blake’a Griffina i Joe Harrisa. Kiedy masz trzech najlepszych graczy w NBA, wszystko inne niż mistrzostwo – lub przynajmniej pojawienie się w finale – będzie rozczarowaniem.

Drugi problem Brooklynu to problem percepcji. Oczekiwania są po części tak wysokie, że zwycięstwo w finale to jedyny sposób na uciszenie tych, którzy nie lubią Irvinga, Duranta i Hardena. Większość krajów należy do tej kategorii – trzy liczby polarne w NBA. Każdy z nich dokonał ucieczki z poprzednich drużyn, które zwróciły przeciwko nim całe grono fanów, a Irving i Durant są na czołówkach wielu oszałamiających nagłówków o tym, co mówią i robią (lub tweetują, w przypadku Duranta), aby zdobyć dobrą wolę w całym kraju.

To zawodnicy, których kochają tylko fani drużyny, w której grają.

Co prowadzi mnie do trzeciego problemu Brooklynu: sieci nie mają wielu fanów. Jeśli stosunek Knicks do Nets, które widziałem na ulicach Brooklynu w zeszłym tygodniu – lub badania, które przeprowadziłem w tej historii – jest jakąkolwiek wskazówką, to miasto nadal krwawi niebiesko-pomarańczowo. Dziewięć lat bycia złym zespołem w nowym mieście nie sprawia, że ​​jesteś faworytem z dnia na dzień. W sobotę w Barclays było wiele koszulek Celtics – i więcej niż kilka koszulek Knicks. Fan Netsa nosił koszulkę Julius Erving ABA Nets, chłonąc historię poprzednich wersji tego młodego zespołu i jego domów.

Wszystkie te łamigłówki mogą być powodem, dla którego tak wielu ludzi wkłada pieniądze w swoje sieci, aby wygrać wszystko. Bukmacherzy wybrali Brooklyn, aby wygrać Larry O’Brien Cup bardziej niż jakąkolwiek inną franczyzę. Jeśli nie możesz sprawić, by sport był zabawą z super zespołu złoczyńców, równie dobrze możesz zarobić pieniądze.

READ  Mecz piłki nożnej Gwadar Pak-Chiny rozgrzewa serca miejscowej ludności

Ale jest czwarty problem dotyczący siatek, który może być problemem dla tych, którzy chcą czerpać zyski z drużyny: jeśli sobota jest wskaźnikiem, wielkość nie jest kluczem do odwrócenia siatek na początku każdego meczu play-off.

Harden, KD i Irving rozegrali tylko osiem meczów, zanim zmierzyli się z Bostonem, spędzając ze sobą tylko 5,8% minut w sezonie regularnym. The Nets zajęli drugie miejsce na wschodzie, mimo że trzy najlepsze gwiazdy spóźniły się na wiele meczów. Rotacyjny skład graczy RPG miał wiele wspólnego z utrzymaniem wysokich oczekiwań, ale ci gracze są teraz odsunięci na bok, ponieważ nazwy są dobre.

Chemia nie jest natychmiastowa. Tak, Kerry złamał kilka kostek z jego charakterystyczną jazdą w koszu, Harden faktycznie grał w obronie, Durant trafiał większość swoich rzutów wolnych, zdobywając 32 punkty, mimo że był 1: 8 przed 3 punktami.

Ale nie pokazali piękna jednoczesnego zespołu. Piękno, jakiego się od nich oczekuje.

Aby uzyskać bardziej aktualne informacje o wszystkich sprawach związanych z NBA, Kliknij tutaj Aby zarejestrować się w celu otrzymywania alertów w aplikacji FOX Sports!

Celtics mogą być w stanie stoczyć prawdziwą bitwę. Chociaż myślałem, że Boston chodzi w buzzowej piłce, Brooklyn nie był połączony. Gdyby reszta Celtics wpadła na Tatum, mogliby stworzyć tę serię w bardziej realistyczny sposób, niż myślałem. Może Władca Czasu musi po prostu nadążyć za brutalnymi blokami, a Walker musi tylko zdobyć 3 punkty przed czwartą kwartą.

Ale mam silne przeczucie, że Nets nie chce powtórzyć sobotniego występu.

Brooklyn prawdopodobnie potrzebował trzech złych czwartych odkurzenia pajęczyn i oczyszczenia rdzy, zanim będzie mógł działać jak dobrze naoliwiona maszyna. Gdybym była kobietą, poszłabym w ślady Ameryki. Pomimo wszystkich wątpliwych cech, o których wspomniałem, Nets wciąż ma odpowiedź: mnóstwo talentów elektrycznych wymagających przerwy w pracy całego zespołu, aby uniemożliwić wyjazd na finały.

READ  Przyszłość Fernando Santosa jako trenera Polski jest niepewna po słabym rozpoczęciu eliminacji Euro 2024

To może nie być takie ładne, ale Brzydki wciąż może przynosić miażdżące zwycięstwa, gdy jesteś w grze Nets. Jeśli ich gwiazdy pozostaną zdrowe – a może nawet jeśli nie – Brooklyn mógłby wygrać niesławne mistrzostwa.

Jeśli znajdą jakiś środek do polerowania, może być pięknie.

Charlotte Wilder jest felietonistką i współprowadzącą dla „Popularny podcast sportowy„Dla FOX Sports. Ma zaszczyt reprezentować zawsze zaniedbany region Bostonu w mediach sportowych, uwielbia rozmawiać z fanami o ich uczuciach i jest najszczęśliwszą osobą jedzącą hot dogi na boisku piłkarskim lub nachos na boisku. Obserwuj ją na Twitterze. Osadź tweeta.


Uzyskaj więcej od National Basketball Association Dodaj do ulubionych, aby uzyskać informacje o grach, wiadomościach i nie tylko.Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *