Zwycięzcy bloków „oszołomiony” są dobrzy w dochowaniu największego sekretu

Tim Cotton i Arthur (Artie) Gillis odnieśli zwycięstwo w tym roku, zabierając do domu aż 760 000 $, tym samym odzyskując The Block NZ po ogromnej porażce z zeszłego sezonu.

dostarczony

Tim Cotton i Arthur (Artie) Gillis odnieśli zwycięstwo w tym roku, zabierając do domu aż 760 000 $, tym samym odzyskując The Block NZ po ogromnej porażce z zeszłego sezonu.

Tim Cotton i Arthur (Artie) Gillis bardzo szybko nauczyli się, jak przyciągnąć pokerową twarz.

Natychmiastowa obserwacja Blok Nowa ZelandiaNa tajnej aukcji w zeszły weekend musieli wrócić do swoich współlokatorów i niczego nie rezygnować, wiedząc, że właśnie wygrali między sobą 760 000 $.

„Urodziny Tima były następnego dnia, a ja musiałem iść do łazienki, żeby spojrzeć na siebie w lustrze i krzyczeć bez żadnego dźwięku, a potem wyjść na zewnątrz z twarzą pokerzysty” – mówi Art.

Para nie mogła podzielić się radością z wygranego dnia - musieli czekać cały tydzień i obejrzeć wielki finał aukcji The Block NZ, zanim mogli świętować z rodziną i przyjaciółmi.

dostarczony

Para nie mogła podzielić się radością z wygranego dnia – musieli czekać cały tydzień i obejrzeć wielki finał aukcji The Block NZ, zanim mogli świętować z rodziną i przyjaciółmi.

Musieli sprostać wyzwaniu do końca Finał aukcji Big Block NZ Zeszłej nocy na imprezie plenerowej w „niebieskim stylu” (dla niebieskiej drużyny) w domu rodziców Tima.

Czytaj więcej:
* Ogromne zwycięstwo na aukcji The Block NZ, Tim i Arty zgarnęli 760 000 $
* The Block NZ: Czy potrzebujemy kolejnego sezonu, czy powinni nazwać go The Take Off?
* The Block NZ: Zobacz wnętrze zwycięskiego domu Tima i Arty’ego, pokój po pokoju
* The Block NZ: Najlepszy dom, do którego sędziowie odwiedzili w zeszłym tygodniu

„Wszyscy byli ubrani na niebiesko, a moja mama powiedziała: »Nawet niebo jest dla ciebie niebieskie«” – mówi Tim. „To było niesamowite, ponieważ zwykle na aukcji nie widzisz reakcji swojej rodziny i przyjaciół”.

Para, której dom został wystawiony na aukcji jako pierwszy, wiedziała, że ​​zarabia, gdy premiera za 2,4 miliona dolarów była już 235 000 dolarów powyżej rezerwy – dom w końcu został sprzedany za 2,825 miliona dolarów.

dostarczony

Sędziowie Block NZ chwalą dom Tima i Arty’ego, dając mu najlepszy dom na wystawie.

Mówią, że mieli nadzieję, że każdy z nich wygra 100 000 $, ale stawki rosły, czasami w ogromnych porcjach. Jedna dodała 200 000, a ja myślałem, że to 20 $. Ciężko było policzyć — mówi Tim.

„Mark[Richardson]próbował kalkulować po naszej stronie i w pewnym momencie powiedział: „Poczekaj chwilę, zarabiacie dużo pieniędzy” – mówi Art.

Chłopcy zdecydowali, że chcą zebrać swoje wygrane i zainwestować w nieruchomość do wspólnego remontu. Zakwestionowali kupowanie w Hawke’s Bay, gdzie mieszka ojciec Arta, ale teraz myślą, że mogą być w stanie kierować Oakland.

Chcą też podróżować (jeśli to możliwe). „Możemy umieścić naszych współlokatorów w domu, aby spłacić kredyt hipoteczny, gdy nas nie będzie” – mówi Tim. „Jako dziecko miałem domowy fundusz oszczędnościowy, a potem całkowicie go wysadziłem podczas podróży. Oboje widzieliśmy blok jako najlepszą drogę naprzód.”

Tim i Arty mają filozoficzne podejście do ujawnienia dyskwalifikacji w ich pokoju, ale wciąż są wciągani do odkurzania kuchni po godzinie policyjnej, co martwi Arty’ego: „Nie sądziliśmy, że wpadniemy z tego powodu w kłopoty – nie było to nawet odsłonięcie pokoju kuchennego.”

Ale zgodzili się po raz drugi, kiedy dowiedzieli się, że pracują na świeżym powietrzu po godzinie policyjnej. „Musieliśmy to po prostu przełknąć” — mówi Tim. „Byliśmy pod pompą, aby załatwić sprawy”.

Tim i Artie zdobyli Block Stars za występ w cyrku.

dostarczony

Tim i Artie zdobyli Block Stars za występ w cyrku.

Oboje mówią, że brak snu jest najtrudniejszą częścią całego wyzwania Block. „Bardzo się bawiliśmy, ale ważne było, aby utrzymać energię” — mówi Tim. „W bloku są wzloty i upadki – dyskwalifikacje lub złe wyniki – ale pamiętamy tylko o dobrej zabawie, a jeśli zarobimy jakieś pieniądze, będzie to bonus”.

Mąż przeniósł się z jednego końca (nie śpi) na drugi – przymusowy odpoczynek w zamknięciu.

Obaj szukają pracy (teraz przydają się narzędzia). Art mówi, że był w stanie wrócić do swojej pracy związanej z zarządzaniem imprezami po pierwszym zamknięciu, ponieważ budynek był wstrzymany przez cały rok („myśleliśmy, że będzie wyłączony przez miesiąc”). Musiał jednak zrezygnować, żeby wrócić na blok na kilka miesięcy.

Wszyscy są zwycięzcami – każda drużyna w sezonie 9 dostała dużo pieniędzy.  To zdjęcie zostało zrobione na krótko przed przełożeniem aukcji.  Od lewej Tim Cotton, Arthur Gillis, Connie King, Rachel Martin, Meg, Dan Lane, Dylan i Keegan Crawford.

dostarczony

Wszyscy są zwycięzcami – każda drużyna w sezonie 9 dostała dużo pieniędzy. To zdjęcie zostało zrobione na krótko przed przełożeniem aukcji. Od lewej Tim Cotton, Arthur Gillis, Connie King, Rachel Martin, Meg, Dan Lane, Dylan i Keegan Crawford.

Tim pracował na podstawie kontraktów z przemysłem filmowym.

Obaj chcą dogonić swoich kolegów z drużyny blokowej, co zwykle ma miejsce na aukcji blokowej na żywo. Cieszą się, że wszyscy zarobili pieniądze.

„Możliwość podzielenia się tym sukcesem była niesamowita” – mówi Tim. „Wszyscy rozbili go poza parkiem. Szkoda, że ​​nie mogliśmy wszystkich przytulić. Ale wszyscy byli tacy radośni.”

A jeśli chodzi o te ceny – uważają, że kupujący otrzymali całkiem niezłą ofertę na w pełni umeblowane kamienice (ceny wahały się od 2,692 mln do 2,825 mln USD).

„Widzę, że te zbudowane domy kosztowały zbyt szybko ponad 3 miliony dolarów” – mówi Art.

READ  „Electric Girl, You Made Us”: członkinie dziewczęcego zespołu głośno oddają hołd Sarah Harding

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top