Tony Bennett nie wie, że ma chorobę Alzheimera

Tony Bennett wziął udział w Gali Stowarzyszenia Studentów Sztuki 2019 w The Edition Hotel w Nowym Jorku w listopadzie 2019 r. Zdjęcie / Getty Images

Tony Bennett nie wie, że ma chorobę Alzheimera.

Susan Crowe, żona 95-letniej legendy muzyki, otworzyła się na temat walki męża z chorobą – która powoli niszczy pamięć i umiejętności myślenia – i ujawniła, że ​​nie zdaje sobie sprawy, że cierpi i ma chwile, kiedy „ bardziej czujny”.

W wywiadzie dla Andersona Coopera w „60 Minutes” CBS News, Susan powiedziała: „Każdy dzień jest inny. Tony spóźnia się późno w nocy, czasem wcześnie rano, jest bardziej czujny, gdybym mógł użyć tego słowa”.

„Więc powiem mu: Tone, to będzie za 60 minut. To jak „świetnie”.

„Powiedziałem:„ Pamiętam ten program, 60 minut, to jest jak„ Tak ”. Ale on nie będzie wiedział o żadnym innym momencie”.

Potem powiedziała: „Znał mnie, dzięki Bogu, jego dzieci, wiesz, mamy szczęście. Jest taki słodki. Nie wie, że go ma”.

„Czy on nie wie, że go ma?” wyjaśnił Anderson. Na co Susan zapewniła ją: „Nie”.

U legendarnego piosenkarza zdiagnozowano chorobę Alzheimera w 2016 roku, a gwiazda I Left My Heart z San Francisco niedawno wycofała się z występów i wydała w zeszłym tygodniu swój najnowszy album, Love for Sale, wspólny album z Lady Gagą.

To Susan błagała Tony’ego o wycofanie się z przedstawienia.

Wokalistka jest z Lady Gagą, z którą ostatnio współpracował.  Zdjęcia/Getty Images
Wokalistka jest z Lady Gagą, z którą ostatnio współpracował. Zdjęcia/Getty Images

Jego syn i menedżer, Danny Bennett, wyjaśnił wcześniej: „Jego ciągłe zdrowie jest najważniejszą częścią tego, a kiedy usłyszeliśmy lekarzy – kiedy usłyszała ich żona Tony’ego, Susan – powiedziała: „Absolutnie nie.

„Będzie robił inne rzeczy, ale nie te nadchodzące koncerty. Nie strona liryczna, to podróże. Słuchaj, jest zmęczony. Podjęto decyzję, że koncerty są teraz dla niego zbyt trudne.”

READ  Zwolnienie: ostatni skandal Trippa z Lewinskym Historia kryminalna Trippa w alei pamięci

„Nie chcemy, żeby na przykład wpadł na scenę – coś tak prostego”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top