10. edycja festiwalu SIFFCY skupia się na kinie z Niemiec, Polski i Czech

10. edycja festiwalu SIFFCY skupia się na kinie z Niemiec, Polski i Czech

Historia ciąg dalszy poniżej reklamy

Filmy z Niemiec, Czech i Polski znajdą się w centrum uwagi rozpoczynającej się 9 kwietnia 10. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży Smile (SIFFCY). Zorganizowane we współpracy z przedstawicielami organizacji pozarządowej Smile Foundation z Delhi. Gala Unii Europejskiej w Indiach, jej inauguracja i ceremonie wręczenia nagród odbędą się w PHD House, podczas której zaprezentowanych zostanie 150 filmów z 40 krajów. Na gali, zorganizowanej przez organizację pozarządową Smile Foundation z siedzibą w Delhi we współpracy z delegacją Unii Europejskiej w Indiach, której ceremonia otwarcia i wręczenie nagród odbędzie się w PHD House, zaprezentowanych zostanie 150 filmów z 40 krajów.

Poza stolicą festiwal będzie odbywał się jednocześnie w 50 różnych lokalizacjach na terenie całego kraju. „Świętując 10. edycję festiwalu, w tym roku staramy się wywołać więcej uśmiechu, docierając do młodej publiczności w wielu miejscach w kraju. „W tym roku obchodzimy 10. edycję festiwalu. Staramy się szerzyć dodatkowy uśmiech, docierając do młodej publiczności w wielu miejscach w całym kraju.

Historia ciąg dalszy poniżej reklamy

„Zamierzamy wyświetlić 150 filmów z 40 krajów i bezpłatnie przeprowadzić dziesięć różnych interaktywnych sesji filmowych oraz warsztatów rozwijających umiejętności dla dzieci i młodzieży” – powiedziała w oświadczeniu dyrektor festiwalu SIFFCY Jitendra Mishra. Na wydarzeniu, zapowiadanym jako jeden z największych indyjskich festiwali filmów dziecięcych, zaprezentowane zostaną fabuły, filmy krótkometrażowe, dokumentalne i fabularne zrealizowane przez dzieci. Na wydarzeniu, zapowiadanym jako jeden z największych indyjskich festiwali filmów dziecięcych, zaprezentowane zostaną fabuły, filmy krótkometrażowe, dokumentalne i fabularne zrealizowane przez dzieci.

Na festiwalu zostanie wyświetlonych 10 filmów wyprodukowanych przez studentów czeskiego Uniwersytetu BATA oraz osiem nagrodzonych filmów z Niemiec, zaprezentowanych przez Międzynarodowy Festiwal Filmowy SCHLiNGEL. „Osiem klasycznych animacji (lata 90. / 35 mm) zaprezentuje TV Studio Animation Films z Polski we współpracy ze znaną osobowością filmową, panem Jerzym Moskowiczem i Instytutem Polskim w New Delhi” – dodali organizatorzy. „Osiem klasycznych animacji (lata 90. / 35 mm) zaprezentuje TV Studio Animation Films z Polski we współpracy ze znaną osobowością filmową, panem Jerzym Moskowiczem i Instytutem Polskim w New Delhi” – dodali organizatorzy.

READ  Polska wydaje miliardy na polsko-szwedzkie okręty typu Dolphin dla swojej marynarki wojennej

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną filmy sklasyfikowane w różnych kategoriach, w tym „Konkursie Międzynarodowym”, Filmach Fabularnych i Krótkometrażowych. „Uśmiech 70 mm”, który wyświetla obrazy inne niż fabularne; oraz sekcja „Żółty dywan” poświęcona różnym indyjskim kinom regionalnym w języku malajalam, gudżarati, marathi, bengalski, radźastani, karbi i nie tylko. Młodzi miłośnicy kina będą mieli dostęp do wielu filmów zrealizowanych przez dzieci z ponad 30 różnych krajów, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Kolumbii, Portugalii, Belgii, Ukrainy, Chorwacji, Grecji, Austrii, Niemiec i Estonii. . Młodzi miłośnicy kina będą mieli dostęp do wielu filmów zrealizowanych przez dzieci z ponad 30 różnych krajów, m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Kolumbii, Portugalii, Belgii, Ukrainy, Chorwacji, Grecji, Austrii, Niemiec i Estonii. .

Historia ciąg dalszy poniżej reklamy

Dodatkowo w „Take One” zaprezentowane zostaną filmy stworzone przez dzieci, a w „Extra Smiles” zostanie zaprezentowane to, co najlepsze w SIFFCY z poprzednich wydawnictw i klasyków. W tym roku w ramach filmowej ekstrawagancji odbędzie się 10 różnych warsztatów, kursów mistrzowskich i dyskusji panelowych na tak szerokie tematy, jak środowisko, wartości rodzinne, wojna i pokój oraz bezpieczeństwo na drogach. W tym roku w ramach filmowej ekstrawagancji odbędzie się 10 różnych warsztatów, kursów mistrzowskich i dyskusji panelowych na tak szerokie tematy, jak środowisko, wartości rodzinne, wojna i pokój oraz bezpieczeństwo na drogach.

Zakończy się 15 kwietnia.

(To jest automatycznie wygenerowana historia PTI.)

Historia ciąg dalszy poniżej reklamy

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *