12-minutowy materiał z „Forza Horizon 5” bada zakurzoną pustynię w Meksyku

12 minut od nowego Forza Horyzont 5 Materiał filmowy przesłany niedawno do YouTube zawiera jeden z najlepszych dotychczasowych zdjęć Meksyku.

youtube Don Joyun Sung Wczoraj przesłał nagranie, które pokazało, jak przejeżdża przez wiele meksykańskich biomów w Toyocie GR Supra. Zanim wskoczysz za kierownicę, Song zapoznaje graczy z opcjami dostosowywania gry. dźwięk gry na placu zabaw W większości trzyma się szablonu ustawionego w 4, ponieważ interfejs użytkownika gry wygląda tak samo.

Na podstawie utworu Forza Horyzont 5 Wydaje się, że w tej grze Meksyk przygotowuje się do zaoferowania większej ilości jazdy w terenie. YouTuber zaczyna się na plaży, po czym przejeżdża przez pustynię pełną błotnistych dróg i jałowych równin. Materiał filmowy, nagrany w 4K, wygląda świetnie i pokazuje niektóre z wprowadzonych od tego czasu ulepszeń wizualnych. Forza Horyzont 4.

Don Joewon Song to jedna z najwybitniejszych postaci Forza Horizon Twórcy treści YouTube z prawie 600 000 subskrybentami. Rozpoczęto ładowanie utworów Forza Horyzont 2 Ponad pięć lat temu i od tego czasu zgromadziłem oddanych fanów dla tej gry. To prawdopodobnie powód, dla którego Playground Games wybrało YouTubera do pokazania nowego materiału z rozgrywki.

Microsoft ogłosił Forza Horyzont 5 na początku tego roku podczas targów E3 2021. Kontynuacja poprzedniej gry, która miała miejsce w Wielkiej Brytanii, Forza Horyzont 5 Odbędzie się w Meksyku i będzie zawierał unikalne biomy, takie jak dżungle, regiony górskie i pustynie.

Jeden z głównych twórców tytułu omawiał ostatnio, jak wyglądają obszary dżungli w grze Znalazłem nieoczekiwaną inspirację w postaci filmu akcji z lat 80. drapieżnik. Zastępca dyrektora artystycznego Konar Cross przypomniał, jak oglądanie Predatora zainspirowało go do włączenia konkretnej rośliny widocznej w całym filmie w Forza Horyzont 5lasy.

W innych wiadomościach Xbox ogłosił popularną grę symulującą farmę i życie Dolina Stardu Zostanie wydany w Xbox Game Pass jeszcze w tym roku.

READ  Jak korzystać z trybu skupienia, aby wykonać pracę w systemie Windows | Przewodowy

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *