12-minutowy materiał z „Forza Horizon 5” bada zakurzoną pustynię w Meksyku

12 minut od nowego Forza Horyzont 5 Materiał filmowy przesłany niedawno do YouTube zawiera jeden z najlepszych dotychczasowych zdjęć Meksyku.

youtube Don Joyun Sung Wczoraj przesłał nagranie, które pokazało, jak przejeżdża przez wiele meksykańskich biomów w Toyocie GR Supra. Zanim wskoczysz za kierownicę, Song zapoznaje graczy z opcjami dostosowywania gry. dźwięk gry na placu zabaw W większości trzyma się szablonu ustawionego w 4, ponieważ interfejs użytkownika gry wygląda tak samo.

Na podstawie utworu Forza Horyzont 5 Wydaje się, że w tej grze Meksyk przygotowuje się do zaoferowania większej ilości jazdy w terenie. YouTuber zaczyna się na plaży, po czym przejeżdża przez pustynię pełną błotnistych dróg i jałowych równin. Materiał filmowy, nagrany w 4K, wygląda świetnie i pokazuje niektóre z wprowadzonych od tego czasu ulepszeń wizualnych. Forza Horyzont 4.

Don Joewon Song to jedna z najwybitniejszych postaci Forza Horizon Twórcy treści YouTube z prawie 600 000 subskrybentami. Rozpoczęto ładowanie utworów Forza Horyzont 2 Ponad pięć lat temu i od tego czasu zgromadziłem oddanych fanów dla tej gry. To prawdopodobnie powód, dla którego Playground Games wybrało YouTubera do pokazania nowego materiału z rozgrywki.

Microsoft ogłosił Forza Horyzont 5 na początku tego roku podczas targów E3 2021. Kontynuacja poprzedniej gry, która miała miejsce w Wielkiej Brytanii, Forza Horyzont 5 Odbędzie się w Meksyku i będzie zawierał unikalne biomy, takie jak dżungle, regiony górskie i pustynie.

Jeden z głównych twórców tytułu omawiał ostatnio, jak wyglądają obszary dżungli w grze Znalazłem nieoczekiwaną inspirację w postaci filmu akcji z lat 80. drapieżnik. Zastępca dyrektora artystycznego Konar Cross przypomniał, jak oglądanie Predatora zainspirowało go do włączenia konkretnej rośliny widocznej w całym filmie w Forza Horyzont 5lasy.

W innych wiadomościach Xbox ogłosił popularną grę symulującą farmę i życie Dolina Stardu Zostanie wydany w Xbox Game Pass jeszcze w tym roku.

READ  Największy na świecie szkielet triceratopsa wystawiony na sprzedaż, wiadomości naukowe

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top