20 prostych pomysłów na prezenty dla fanów Apple w Twoim życiu, wszystkie w sprzedaży wcześnie na Czarny Piątek

Cena i dostępność oferty mogą ulec zmianie po czasie publikacji.

Czasami najlepsze prezenty są najbardziej oczywiste. Weźmy na przykład swoich fanatycznych przyjaciół Apple i rodzinę. Najłatwiejszym Pomysły na prezent Są to akcesoria, których mogą używać ze swoimi urządzeniami Apple – tak.

Wykreśl wszystkich kochających Apple ludzi ze swojej listy, podczas gdy nadal masz dodatkową gotówkę na zakupy dla siebie. Wszystkie te akcesoria do iPhone’a, Maca, AirPods i Apple Watch są wstępnie zdyskontowane Czarny Piątek. Po prostu użyj kodu Zapisz 15 listopada Kiedy wychodzisz na okazje.

Te małe podkładki można podłączyć do myszy Magic Mouse 1 i 2 firmy Apple, zapewniając wygodniejszy chwyt. Idealny dla tych, którzy pracują w domu, możesz dostać tylko zestaw MagicGrips 9,34 USD (zwykle 14 USD z kodem) Zapisz 15 listopada.


kredyt: laboratorium wzrostu

Po podłączeniu wielu urządzeń Apple ta 6-portowa ochrona przeciwprzepięciowa ochroni entuzjastów gadżetów przed przeciążeniem elektrycznym. po prostu weź to 39,86 USD (zwykle 49 USD) przez ograniczony czas z kodem Zapisz 15 listopada.


STACK 6-portowa modułowa ochrona przeciwprzepięciowa + moduł ładowania USB na stole.

Źródło: OneAdaptr

Ta drewniana podstawa ładująca może jednocześnie zasilać iPhone’a i Apple Watch. Użyj kodu Zapisz 15 listopada i po prostu zapłać 49,30 USD (Zazwyczaj 69 dolarów).


Baza ładująca iPhone i Apple Watch na białym tle.

źródło: drewno dębowe

Ta przenośna ładowarka działa na urządzeniach Apple, takich jak iPhone i Apple Watch, aby zapewnić, że ćpunów technologii w Twoim życiu nigdy nie będzie bez ładowania. Użyj kodu Zapisz 15 listopada i po prostu zapłać 67,99 USD (zwykle 99 USD) przez ograniczony czas.


Przenośna ładowarka BatteryPro do iPhone'a i Apple Watch na białym tle.

kredyt: laboratorium wzrostu

Upewnij się, że zawsze mogą zasilić swój zegarek Apple Watch za pomocą przenośnej ładowarki do kluczy, która jest mniejsza niż sam zegarek. po prostu weź to 16,99 USD (lub równowartość w walucie lokalnej) (Zwykle 49 USD) z kodem Zapisz 15 listopada.

Jeśli nie mogą nigdzie ruszyć bez słuchawek AirPods, zdobądź dla nich ten zestaw survivalowy, który zawiera bazę ładującą, futerał ochronny, pasek magnetyczny, który utrzymuje strąki razem i wiele więcej. Po prostu weź wszystko 33,99 USD (zwykle 49 USD) podczas wprowadzania kodu Zapisz 15 listopada kiedy wychodzisz.


Earhoox: Zestaw survivalowy AirPod na białym tle.

Źródło: chomik

Pomóż znajomym i rodzinie ładować urządzenia z dowolnego miejsca dzięki tej przenośnej stacji dokującej, która może obsługiwać jednocześnie trzy akcesoria Apple. Zabierz to do domu na 42,49 USD (zwykle 119 USD) przez ograniczony czas z kodem Zapisz 15 listopada.


Power Bank Porta 3 w 1 na telefon, Apple Watch i AirPods na białym tle.

Źródło: Aleja Elektroniczna

Ta stacja ładująca, która może obsługiwać cztery urządzenia jednocześnie, pomoże utrzymać porządek na biurku. Zaoszczędź 15% z kodem Zapisz 15 listopada i po prostu zapłać 33,99 USD (Zazwyczaj 99 USD).


Magnetic Power Tiles: Bezprzewodowa stacja ładująca 4 w 1 na białym tle.

Źródło: Aleja Elektroniczna

Jeśli znajomy używa drugiej lub trzeciej pary słuchawek AirPods, zdobądź akcesorium Earhoox, które utrzyma go w uszach. Użyj kodu Zapisz 15 listopada Zdobądź 2 butelki za jedyne 13,59 USD (zwykle 20 USD) przez ograniczony czas.


Earhoox 2.0 (AirPods Pro/White, 2 sztuki) na białym tle.

Źródło: chomik

Użytkownicy iPhone’a 12 i 13 w Twoim życiu mogą ładować bezprzewodowo dzięki tej ładowarce MagSafe, która łączy się za pomocą magnesu. Użyj kodu Zapisz 15 listopada Kiedy wychodzisz i po prostu to dostajesz 28,04 zł (Zazwyczaj 39 USD).


Bezprzewodowy kabel do ładowania MagSafe + adapter 20W do iPhone 12 i 13 na białym tle.

Źródło: Tech Zebra

Ten uchwyt na AirPods może służyć jako power bank zarówno dla iPhone’a, jak i samych AirPods. po prostu weź to 35,69 USD (zwykle 49 USD) z kodem Zapisz 15 listopada.


Powerbank Chargeworx 10 000 mAh z podstawką na AirPods na białym tle.

Źródło: Grupa Fesco

Pomóż swoim znajomym chronić ich AirTag, aby mogli z nich korzystać przez wiele lat. Ten futerał ochronny jest tylko na sprzedaż 12,71 USD Po wprowadzeniu kodu Zapisz 15 listopada kiedy wychodzisz.

Ta stacja ładująca działa zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo, umożliwiając ładowanie do pięciu urządzeń jednocześnie. po prostu weź to 46,71 USD (zwykle 79 USD) z kodem kuponu Zapisz 15 listopada kiedy wychodzisz.


Bezprzewodowa i przewodowa stacja ładująca MagSafe 5 w 1 na białym tle.

Źródło: Cudowna Kostka

Ulepsz kabel Apple Watch swojego znajomego za pomocą tego kabla w magnetycznym oplocie, który został zbudowany z myślą o trwałości. Zwykle kosztuje 39 USD, ale możesz go dostać za 15,26 USD z kodem Zapisz 15 listopada.


Magnetyczny kabel do ładowania Apple Watch w oplocie na białym tle.

Źródło: Tech Zebra

Ta podstawka ładująca obsługuje zegarki Apple Watch podczas pracy, dzięki czemu może być używana jako zegarek cyfrowy przez całą noc. Użyj kodu SAVE15NOV i zdobądź go tylko $16,14 (Zazwyczaj 49 USD).


Kabel do ładowania Apple Watch i stojak na białym tle.

Źródło: Tech Zebra

Ten kabel ładujący cztery w jednym stanowi doskonałe narzędzie do przechowywania. Może jednocześnie zasilać urządzenia Lightning, USB-C i Micro, a także Apple Watch. po prostu weź to 15,29 USD (zwykle 34 USD) po wpisaniu kodu Zapisz 15 listopada kiedy wychodzisz.


Wieloportowa 4-w-1 i ładowarka Apple Watch na białym tle.

Źródło: Tech Zebra

Ta ładowarka jest mniejsza niż kciuk i działa błyskawicznie, aby odzyskać zegarek Apple Watch. Wystarczy podłączyć go bezpośrednio do komputera, aby naładować go bezprzewodowo. Świetny nadziewarka do pończoch, możesz ją tylko mieć 33,99 USD (zwykle 49 USD) z kodem Zapisz 15 listopada.


Magnetyczna bezprzewodowa ładowarka OMNIA A1 Apple Watch na białym tle.

Źródło: Elementy Adama

Jeśli masz w swoim życiu użytkownika Apple TV, który ciągle narzeka na pilota, zdobądź tę intuicyjną i praktyczną alternatywę, która działa jak pilot. to poprostu 25,46 zł (zwykle 29 USD) podczas korzystania z kodu Zapisz 15 listopada.


Przycisk Function101 Pilot do Apple TV / Apple TV 4K na białym tle.

kredyt: Funkcja101

Smukły koncentrator ładowania dodaje pięć dodatkowych portów do dowolnego urządzenia zasilanego przez USB-C, takiego jak MacBook Air. Wpisz kod Zapisz 15 listopada Kiedy wychodzisz i po prostu płacisz 55,21$ (zwykle 70 dolarów).

Ten power bank jest wyposażony w magnetyczne etui, które jest kompatybilne ze wszystkimi ładowarkami MagSafe. Tylko na sprzedaż 46,74 USD (zwykle 75 USD) z kodem Zapisz 15 listopada.


Magnetyczny bezprzewodowy power bank XVIDA z magnetycznym etui XVIDA do iPhone'a 13 na białym tle.

Źródło: Xvida

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *