Nowicjusz z Kansas, Zobi Ejiofor, nie zagra z powodu kontuzji

Kansas jest skazane na bycie bez dużego faceta Zobi Ejiofor W najbliższej przyszłości, Rachunek za siebie ogłoszono w poniedziałek. Nowicjusz straci czas z powodu kontuzji stopy, której doznał w sobotnim meczu z Kentucky, mecz, w którym KU wygra 77-68. Podczas Hawk Talk w poniedziałek Self powiedział, że Ejiofor może opuścić dwa do trzech tygodni.

Wyglądało na to, że Ejiofor walczył z kontuzją podczas krótkiego pobytu na parkiecie podczas sobotniego meczu. Był pierwszym seniorem KU, który wszedł z ławki w meczu, wchodząc do konkursu o godzinie 12:49 pierwszej tercji. Grał do 9:57 pierwszej tercji, kiedy został zmieniony KJ Adamsa. Niedługo potem Ejiofor wrócił do szatni i nie wrócił na ławkę na pierwszą połowę. Kiedy w drugiej połowie pojawił się KU, Ejiofor nie rozgrzał się i usiadł na ławce z butem na lewej stopie.

Po meczu Self powiedział, że nie zna rozmiaru kontuzji. W poniedziałek przekazał kolejną informację.

„Aktualizacja dotycząca kontuzji jest taka, że ​​Zuby nie będzie dostępny przez jakiś czas” – powiedział Self w poniedziałek. Zdjęcia rentgenowskie były ujemne, co oznacza, że ​​są bardzo pozytywne dla nas i dla niego. Ale będzie wychodził przez długi czas w swoich butach do chodzenia czy czymkolwiek, dopóki jego stopa się nie zagoi”.

Ejiofor widział, jak jego minuty zmieniały się w trakcie jego seniorskiego sezonu kolegialnego, chociaż zagrał w 19 z 21 meczów KU w tym roku. Ejiofor rozegrał dwucyfrowe minuty w czterech meczach i rozegrał trzy minuty lub mniej w pięciu meczach. W tym sezonie średnio 5,6 minuty na mecz.

Normalnie mierzący 6 stóp i 9, 240 funtów pierwszoklasista był pierwszym dużym mężczyzną, który usiadł na ławce KU, odkąd Jayhawks wrócili z Battle 4 Atlantis, chociaż Ernst Ode Jr I Zach Clemens Każdy z nich miał rywalizację, w której zajął pierwsze miejsce. W tym sezonie Ejiofor notuje średnio 1,4 punktu przy 61,1% rzutów i zbiera 1,9 zbiórki na mecz. Po wyeliminowaniu Ejiofora Self powiedział, że spodziewa się, że Audi dostanie więcej minut.

READ  Discovery oskarża polski rząd o łamanie dwustronnej umowy inwestycyjnej między Stanami Zjednoczonymi a Polską

Wielki człowiek podpisał kontrakt z KU jako członek swojej klasy 2022. Ejiofor zakończył cykl rekrutacji 2022 jako 46. najlepszy kandydat w kraju. Był także rekrutem nr 6 w Teksasie w klasie 2022. 6-stopowy, 8, 215-funtowy napastnik był pierwszym z sygnatariuszy KU 2022, który zobowiązał się do programu. Ogłosił swoją decyzję w lipcu ubiegłego roku i wybrał Jayhawks spośród 10 innych ofert z Arkansas, Houston, Oklahomy i Teksasu.

Analityk ds. Rekrutacji w sporcie, Brandon Jenkins, poinformował o skautingu na Ejiofor.

„Ejiofor to atletyczna siła fizyczna, z którą trzeba się liczyć. Jest silny, produktywny na szkle, utalentowany i coraz bardziej wszechstronny od 20 stóp i cali. Jego wszechstronność przejawia się w jego stylu ataku. Lubi uderzać w słupki lub atakować i atakować, aby zdobyć bramkę kontakt. Ejiofor ma ciało gotowe do college’u, na którym polega. W nim ma budowę ciała, aby nadrobić coraz wyższych innych. Wciąż ma wiele do zrobienia, jeśli chodzi o dodanie siły funkcjonalnej i zmaga się z obroną w przestrzeni. Plus, potrzebuje dopracowania, ponieważ brakuje mu wyczucia gry, ale jest pustym płótnem, gdy patrzy się na jego zestaw umiejętności ofensywnych. Kiedy nauczy się, jak być skutecznym na ekranie i rolce, powinien znacznie zwiększyć swoją produkcję.