Kontynuujmy postęp Wiadomości, sport, praca

Kontynuujmy postęp  Wiadomości, sport, praca

Josh Wolski, Minot

Dwa lata temu przywiozłem samochód z Florydy. Wykorzystała tę podróż jako okazję, aby przekonać się, jaki sukces odniósł Minot. Chciałem zobaczyć, jak wypadamy na tle innych miejsc. Nie miałem dużo czasu, więc moje przystanki były krótkie. Większość trwała prawdopodobnie godzinę – wystarczająco dużo czasu, aby spacerować, zrobić kilka zdjęć, wypić filiżankę kawy i zrobić pierwsze wrażenie.

Trudno uczciwie wyobrazić sobie miejsce, patrząc na McDonald’s, więc skupiłem się na centrum miasta. Zatrzymywany osiemnaście razy: Dawson, Eufaula, Montgomery, Tupelo, Conway, Fort Smith, Ponca City, McPherson, Lindsburg, Salina, Concordia, Hastings, Aurora, Grand Island, Broken Bow, Valentine, Pierre i Mobridge.

Jak zmierzono Minot? Lepiej niż się spodziewałem. Jesteśmy w dobrej formie. Miejsca za nami jest więcej niż przed nami, ale przewagi są niewielkie i na pewno nadal jesteśmy przed nami. Miejsca przed nami są już przed nami; Oddzielili się i wyszli na pierwszy plan.

Co więc je wyróżnia? Na dowód mam tylko to, co widziałem i kilka przemyśleń, ale oto: duma, skupienie i wyrafinowanie. To nie są rzeczy namacalne, to są wartości. Ale kiedy te wartości wyrażają się poprzez działanie i inwestycje, wyniki przekładają się na rezultaty, które można odczuć. Nie wiem jak to inaczej ująć, ale po prostu wiesz, kiedy jesteś w miejscu, które ma na siebie wpływ.

Myślę, że zaraz to zrobimy w Minot. Jeśli nie byłeś w centrum miasta przez jakiś czas i nie widziałeś i nie czułeś, co się dzieje, zrób to. Wyjdź i przespaceruj się. Czy jest to środowisko wysoce zamożne? Jeszcze nie. Jest dużo miejsca na postęp. Ale energia tam jest; jednoznaczny. Inwestycje prywatne i publiczne doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy teraz.

READ  Kyle Stein strzelił cztery próby w zwycięstwie Szkocji nad Tongą 60-14

Pytanie co dalej? Czy będziemy trzymać nogę na gazie? A może stracimy koncentrację? Czy jesteśmy na tyle dumni, że nadal w siebie inwestujemy, czy też zaufamy cynikom, którzy mówią, że nie możemy, że to niemożliwe, że nigdy „nie będziemy”? Dowiemy się w poniedziałek. Rada Miasta przychyla się do znaków drogowych i wita je jako potencjalną inwestycję w siebie. Elementy te od dawna były identyfikowane w ramach naszego planu poprawy, którego początkiem były zalecenia Międzynarodowej Rady Rozwoju Gospodarczego dla miasta z 2018 roku.

Ale pięć lat to dużo czasu, a każdy upływający rok sprawia, że ​​wybierani i urzędnicy miejscy łatwiej stwierdzają, że zrobiliśmy wystarczająco dużo. Z tego, co widziałem podczas mojej wyprawy terenowej, nadal mamy nad czym pracować. Co się stanie, jeśli pominiemy polerowanie? W chwilach cynizmu spodziewam się, że właśnie to zrobimy; Jesteśmy dobrzy w robieniu rzeczy prawie dobrze.

Mam jednak nadzieję, że moja sarkastyczna strona się myli. Mam nadzieję, że przełamiemy ten trend, jeśli negatywne nastawienie do naszej przeszłości będzie uzasadnione. Ponieważ z tego, co widziałem, jeżdżąc po kraju, miejsca, które je spajają, nie przeszły procesu polerowania. Wszyscy byli dumni z tego, gdzie byli i cieszyli się, że tam jestem. Wiem na pewno, ponieważ wszyscy zbudowali piękne znaki powitalne, aby dać mi znać.

Jeśli jesteś podobny do mnie i chcesz, aby postęp, jaki ostatnio poczynił Minot, był kontynuowany, warto skontaktować się z Radą Miejską i poinformować ich o tym.

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejAngela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *