Abonenci PlayStation Plus uwielbiają nową darmową strzelankę z perspektywy pierwszej osoby

Abonenci PlayStation Plus na PS4 i PS5 uwielbiają jedną z darmowych gier PS Plus na styczeń. z strefa śmierci Śpiąc, PlayStation nie ma ekskluzywnej strzelanki z perspektywy pierwszej osoby. Tę pustkę wypełniają jednak gry firm trzecich. Najnowsza znakomita strzelanka FPS na cześć konsol PlayStation to Deep Rock Galactic, który jest rozdawany subskrybentom PlayStation Plus za miesiąc styczeń. Gra pojawiła się dopiero na PS4 i PS5 w tym miesiącu, co czyni ten pokaz jeszcze bardziej godnym uwagi.

Ghost Ship Games i wydawca Coffee Stain Studios ogłosili w tym tygodniu, że gra podwoiła liczbę graczy żyjących w życiu, z trzech milionów do sześciu milionów. Nie jest jasne, w jakim stopniu ten wzrost wynika z tego, że jest darmowy w PlayStation Plus, ale można śmiało założyć, że jest to największy wkład w ten mnożnik. W każdym razie abonenci PlayStation Plus uwielbiają tę grę.

„Moi przyjaciele i ja wypróbowaliśmy to razem wczoraj wieczorem i bardzo nam się podobało. Trochę zajęło nam uporanie się ze wszystkimi rzeczami, które można ulepszyć i kosmetykami, ale ponieważ wszyscy wybrali inną kategorię, po prostu wymagało to zespołowego wysiłku, aby ukończyć niektóre misje ,” powiedział. jeden fan O grze w reakcji na wieści.

Dodał: „Prosta pętla wyszukiwania i wydobywania minerałów, a następnie walki z falami wrogów jest zaskakująco zabawna. Brzmi głupio, ale w praktyce, a zwłaszcza z niektórymi przyjaciółmi, to dobry czas”. Kolejny fan. „Misje są zwykle bardzo krótkie, poniżej 30 minut. To świetny sposób na szybką zabawę bez zbytniego inwestowania w coś”.

Kiedy po raz pierwszy ogłoszono styczniowy skład, był Persona 5 Strikers To przyciągało całą uwagę, ale z biegiem czasu coraz więcej subskrybentów PS Plus zaczyna rozmawiać Deep Rock Galactic.

Jeśli chodzi o samą grę, zadebiutowała ona w 2020 roku po okresie wczesnego dostępu na Xbox One i PC. W momencie premiery gra ma 85 punktów w serwisie Metacritic i miliony graczy.

READ  iOS 15 jest teraz wydany – oto jak zmienić iPhone'a

Deep Rock Galactic Kooperacyjna gra FPS dla 1-4 graczy, zawierająca straszne kosmiczne krasnoludy, w 100% zniszczalne środowiska, proceduralnie generowane jaskinie i niekończące się hordy kosmicznych potworów, „na oficjalnej stronie gry czytamy”. Współpracuj jako zespół, aby kopać, eksplorować i walczyć na swojej drodze przez ogromny system jaskiń wypełniony hordami śmiertelnych wrogów i cennymi zasobami. Jeśli chcesz przetrwać w najbardziej wrogim systemie jaskiń w galaktyce, musisz polegać na swoich członkach drużyny! „

Aby uzyskać więcej informacji o PlayStation — w tym najnowsze na PS4 i PS5, a także PlayStation VR2, PlayStation Plus i PlayStation Now — kliknij tutaj Lub sprawdź odpowiednie i aktualne linki wymienione bezpośrednio poniżej:

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top