Adele ujawniła, że ​​prawie nigdy nie wydała swojego nowego albumu 30, mówi Zane Lowe

Nowy album Adele 30 to głęboko osobiste spojrzenie na to, jak ewoluowała po rozwodzie. Załączone zdjęcie

Adele rozważała niewydanie swojego nowego albumu.

Długo oczekiwany czwarty album 33-latki został wydany w Nowej Zelandii, ale wcześniej przyznała, że ​​​​istnieją wątpliwości, czy piosenki zostaną udostępnione publiczności.

Gwiazda Grammy, której nowa płyta została zainspirowana rozwodem z byłym mężem Simonem Koneckim, powiedziała: „Były momenty, kiedy pisałam te piosenki, a nawet kiedy mieszałam je z takimi rzeczami, jak: „Może nie muszę. Wyjmij ten album. Może powinienem napisać kolejny album.”

Zane Lowe odbył godzinną rozmowę z Adele.  Zdjęcia / Jabłko
Zane Lowe odbył godzinną rozmowę z Adele. Zdjęcia / Jabłko

Adele przyznaje, że pisanie muzyki traktuje jako formę terapii, sposób na odreagowanie poczucia rozwodu i innych wyzwań, przed którymi stanęła w ostatnich latach „od [her] system”.

W rozmowie z Nowozelandczykiem Zane Lowe w Apple Music 1 powiedziała: „Tylko dlatego, że muzyka jest moją terapią, nigdy nie wchodzę do studia, aby powiedzieć: 'OK, potrzebuję jeszcze jednej piosenki. „Mnie tak nie jest.

„Kiedy coś jest mocniejsze i bardziej stresujące niż ja, lubię wejść do studia, ponieważ zwykle jest to piwnica i nie ma tam ****** okien ani recepcji, więc nikt mnie nie złapie. Więc uciekam jak Basic. Nikt by nie wiedział, że napisałem to nagranie. I wydaje mi się, że po prostu będę musiał usunąć to z mojego systemu i tak dalej. „

Adele dokonała kilku zaskakujących odkryć, dlaczego powstał jej nowy album.  Zdjęcia / Jabłko
Adele dokonała kilku zaskakujących odkryć, dlaczego powstał jej nowy album. Zdjęcia / Jabłko

Adele, która ma 9-letniego syna Angelo z Koneckiego, również wierzy, że uczciwość jest kluczowym elementem jej sukcesu, ponieważ jej fani mogą odnieść się do niej i jej zmagań.

Powiedziała: „Nie sądzę, by w muzyce było jakiekolwiek oczekiwanie wierności od artystów. I myślę, że artyści są lojalni. I myślę, że bycie artystą, jak prawdziwy artysta, pochodzi z głębi nas. I jest to konieczność, która musimy ugasić.”

„I nie chodzi mi tylko o bycie artystą jako piosenkarz lub pisarz. To może być malarz. To może być fotograf. To może być szef kuchni albo architekt. Ktoś coś by zrobił”.

READ  Kate Middleton ponownie pojawia się w bazie wojskowej po 66-dniowej przerwie

Obejrzyj pełny wywiad poniżej:

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top