Aktualizacja crossovera „Terraria” i „Nie głoduj” już wydana

Glina I re-logika Połączyli siły, aby uruchomić crossbean terraria I nie głoduj Z szefami handlowymi dwóch gier.

terraria’s Ostatnio zaktualizowany Dodaje nowe globalne ziarno, które pozwala graczom tworzyć nową grę, która zawiera mechanikę i funkcje z nie głoduj. Gracze znajdą się w świecie z nowymi światłami i cieniami bezpośrednio inspirowanymi przez nie głoduj. Będą też musiały pozostać w świetle, ponieważ długie przebywanie w ciemności może doprowadzić do nagłej śmierci. Aby dostać się do świata, gracze muszą użyć „Stałej” jako globalnego ziarna podczas tworzenia sprzętu.

Gracze znajdą terraria pełen nowych nie głoduj Inspirujące przedmioty, takie jak Lucy The Axe, nowe zwierzaki i przywołania do zabawy. Wódz Deerclops również przeszedł przez tę drogę. Gracze mogą znaleźć wroga w lodowym biomie, a przywołanie go zapewni ci wyjątkową bitwę z muzyką od samych Klei.

podczas, nie głoduj otrzymał Nowe przepisy inspirowane terraria. W garnku można przygotować mrożoną zupę bananową i zupę z królika. Nowe ustawienia świata i ustawienia wstępne pozwalają graczom połączyć obie gry w wyjątkowej atmosferze.

Oko Grozy trafiło do nie głodujŚwiat. klasyczny Terraria Boss można pokonać, aby zdobyć białka mleczne i maskę na oczy. Ta nowa maska ​​pozwala graczom zamienić głowy w przerażające wersje Oka Grozy.

Oprócz Eye of Horror dodano nowe stworzenie wizualne. Przyjaznego podglądacza znajdziesz na mapie. Dodano trzyczęściowy zestaw postaci, inspirowany terrariaKupiec. Przedmioty nie mogą być kupowane i muszą być tkane na szpulce.

w innych wiadomościach, Maine CraftCliffs and Caves Part Two ma oficjalną datę premiery jeszcze w tym miesiącu.

READ  Wyciek historii integracji Warzone Vanguard: nowa edycja mapy Pacyfiku, broń z II wojny światowej

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top