Ali pojawił się jako lider Loyalsock | Wiadomości, sport, praca

Siraj Ali zrobił prawie wszystko w ciągu ostatnich dwóch sezonów. Uśredniał deble w obu przypadkach, zdobywając pierwsze wyróżnienia drużynowe we wszystkich stanach i pomagając Loyalsockowi zdobyć mistrzostwo klasy AAA w 2021 roku.

Jedyne, czego brakuje w tym wspaniałym CV, to bycie kapitanem. Więc teraz Ali to sprawdza. Jedyny pierwszy i jedyny zawodnik z uniwersyteckiej drużyny z doświadczeniem w college’u, Ali po raz kolejny wypełnia arkusz statystyk, ale jednocześnie przyjmuje swoją nową rolę.

Nie oznacza to, że wcześniej Ali nie był liderem. Ale w każdym z dwóch ostatnich sezonów, które rozpoczął, Ali był najmłodszym zawodnikiem w tym składzie, więc nigdy nie musiał być kapitanem. Jego starszy brat Idris, zeszłoroczny państwowy gracz roku, przejął tę rolę rok temu.

Teraz kolej na Siraja, który błyszczy jako kapitan drużyny.

„Ma niesamowitą zachętę w rajdzie. Nawet podczas treningów naprawdę starał się rozweselić swoich kolegów z drużyny” Trener Loyalsock, Ron Ensinger, powiedział. „Wiedział, że musi zapewnić najwyższe przywództwo i naprawdę poszedł w górę. Jestem z niego dumny za to, co zrobił, co powiedział i jak zareagował i zaakceptował innych graczy. „

Ali był kapitanem na przykład przez ostatnie dwa sezony, często wypełniając listę statystyk, wyróżniając się w wielkich meczach i pomagając Loyalsockowi osiągnąć przewagę 5-0 w meczach o mistrzostwo stanu, jednocześnie zdobywając trzy trafienia jako mistrz hrabstwa. Te zespoły łącznie zdobyły 51-2, a Ali wygenerował w tym czasie ponad 500 punktów i 500 zbiórek.

Wielką zmianą jest teraz to, że Ali został również wokalnym liderem. Jego doświadczenie i talent sprawiają, że Ali jest idealnym liderem tego zespołu i nigdy nie unika nowych obowiązków. Loyalsock (7-3, 5-0 HAC-III idzie w górę i wygrał trzy mecze z trzema wysokiej klasy drużynami w zeszłym tygodniu z dwucyfrową przewagą. Ali miał podwójne na mecz, a także zapewnił pięć asyst w wygranym 83:53 przeciwko Miltona.

„Największą przemianą jest to, że muszę być kapitanem. W zeszłym roku odgrywałem dużą rolę w drużynie, ale nie byłem kapitanem. Mój starszy brat był głosem drużyny i wszystko, co powiedział, idzie w parze, więc w tym roku różnica polega na tym, że jestem teraz w jego roli” powiedział Ali. „To nie jest naprawdę trudne, jest po prostu inne. Czuję, że zawsze byłem liderem, ale nigdy nie musiałem się podnosić”.

Ali robi to teraz, ponownie z podwójną średnią, a także wśród liderów w obszarze podań. Reputacja i umiejętności Alego w połączeniu z młodością zespołu sprawiają, że przeciwnicy są gotowi do opracowania strategii spowolnienia potęgi 6 stóp i 5 cm. Jednak średnio 19,8 punktu na mecz. Im więcej drużyn podwaja jego drużynę, tym bardziej Ali karmi swoich kolegów z drużyny, którzy są silni i poprawiają się z każdym meczem.

READ  Liderka Pucharu Świata Michaela Shiffrin jest najnowszą łyżwiarką wysokogórską, która uzyskała pozytywny wynik testu na COVID | Michaela Schiffrin

Jak Alize Johnson, św. W zeszłym roku zaliczył prawie sześć asyst podczas swojego tytułu mistrzowskiego, a w grudniowym wygranym meczu z Notre Dame Green Bond osiągnął czternaście sukcesów w karierze. Tak więc, nawet jeśli drużyny spowolniły mnie jako najlepszego strzelca, naprawdę błyszczą jaśniej, jak w jego imponującej ogólnej grze.

„Myślę, że wiele osób jest zaskoczonych” powiedział Ali. „Ale wiem, że zawsze byłem w stanie robić podania i robić inne rzeczy, które mogą robić bramkarze”.

„Jest skupiony, a ludzie planują dla niego, więc otwiera to nowe możliwości” powiedział drugi obrońca Gage Patterson po wtorkowym zwycięstwie 65:53 przeciwko Hughesville. „Jest to szczególnie ważne dla nas, strażników, ponieważ padają na niego, więc ocean otwiera się i go wyrzuca”.

Odegrało to ogromną rolę u wielu graczy Loyalsock, którzy brali udział w wielkich meczach. Patterson, Jayden Ross, Nate Bowman, Brendan Clarke i Jaylene Andrews grali w gry, w których zdobyli co najmniej 16 punktów. Podczas gdy zespoły skupiają się na Ali, on upewnia się, że cały zespół jest tak dobry, jak on.

Spojrzenie na postępy Loyalsock od pierwszej do tej pory gry opowiada odkrywczą historię. Ali zdobył 26 z 44 punktów zespołu w porażce w meczu otwarcia z Birx Catholic. Teraz pięciu graczy zdobywa średnio ponad siedem punktów na mecz, a Loyalsock osiągnął 80 punktów w każdym z dwóch ostatnich zwycięstw. Loyalsock buduje głębię i gorączkę, grając w trudnym harmonogramie na początku sezonu i wygrywając wielkie zwycięstwa z Trinity, Notre Dame i Hughesville. Ali zamienia słowa w czyn i pomaga uczynić Team Lancer ponownie wspaniałym.

„Zawsze mówiłem, że dobry zawodnik zdobędzie punkty, dobry zawodnik pokona dobrego obrońcę, ale świetny zawodnik sprawia, że ​​wszyscy wokół niego wyglądają trochę lepiej”. – powiedział Insinger. „Al-Sarraj zrobił to z nimi wszystkimi. Pomaga w polerowaniu małych dzieci.”

och niespodzianka:

READ  Wszyscy czarni potwierdzeni w teście w Londynie przeciwko Anglii

Pogłoski o śmierci Montoursville wydają się mocno przesadzone. Niektórzy uważają, że program, który zdobył dwa mistrzostwa hrabstwa i pojawił się w trzech mistrzostwach stanowych w ciągu ostatnich czterech lat, może zostać wstrzymany w tym sezonie po ukończeniu przez czterech nowicjuszy. Chociaż do sezonu wchodzi tylko dwóch znanych graczy, Montorsville szybko się rozwija i wygrał cztery mecze z rzędu. Montoursville grało z każdym przeciwnikiem przez pierwsze cztery mecze sezonu, a gracze zyskują teraz pewność siebie, zdobywając więcej doświadczenia.

Najbardziej imponujące zwycięskiej passy jest to, kto pokonał Montoursville. Warriors zrelacjonowali Danville swoją pierwszą porażkę w HAC-I od dwóch lat we wtorek wieczorem, wygrywając 51-39. Następnie przerwali zwycięską passę Lewisburga w pięciu meczach i wygrali 48:45 w piątek. Zaledwie 16 i pół godziny później Montoursville nie wykazywało odprężenia ani regresji

Selinggrove, 51-47. Główny trener roku, Mark Musina, korzysta z głębokiej ławki, każdy zawodnik ma swój wkład, a solidna obrona jest konsekwentna, a Montorsville ma pięciu z sześciu ostatnich przeciwników za mniej niż 50 punktów.

Wszystkie cztery zwycięstwa z tej passy wróciły do ​​domu. Teraz Warriors chcą pokazać, że potrafią dokonać tego imponującego wyczynu na drodze.

„Kiedy byliśmy 0-4, 1-4, a nawet (piątek) przy 2-4, tak naprawdę nie wiem, czy wszyscy wysiedli z autobusu i myśleli, że to będzie trudna gra. Mimo że graliśmy naprawdę ciężko w straty, ludzie wciąż patrzą na zapisy i myślą, jak dobrze może być? Zdajemy sobie sprawę, że mieliśmy trochę szczęścia w tym aspekcie ” — powiedział Musina. „Nasza publiczność była świetna. Nasza sekcja studencka nam pomogła. Od teraz musimy być w stanie pokonać sekcje studenckie innych osób i udowodnić, że możemy pokonać dobre zespoły na drodze, ponieważ udowodniliśmy, że możemy pokonać dobre zespoły w domu.”

aportować:

READ  Rugby: Debiut Rogera Toivasa-Cheeka w Auckland zostanie odwołany

rozgrywający Montgomery Logan Almeida dołączył do ekskluzywnego klubu w piątek, kiedy zdobył swój tysięczny punkt w karierze w przegranej 70:38 z St Johnem Newmanem. Starszy kapitan potrzebował 15 punktów, aby wejść do gry, aby zostać pierwszym najlepszym strzelcem programu z 1000 punktami od czasu Cameron St James w 2017 roku i zakończył z 16 punktami, ustanawiając rekord czwartej kwarty z odwrotnym podaniem. Rozgrywający wszystkich stanów zeszłej jesieni, który ma praktycznie wszystkie rekordy singli w Montgomery i rekord przechodzenia ścieżki kariery, jest dopiero drugim zawodnikiem od 2006 roku, który osiągnął 1000 punktów i średnio 18,3 punktu na mecz… Użyj North Penn Liberty (6-4 ) Wielki mecz Tłum z czwartej kwarty wyprzedził w sobotę Sayre 55-52. Czterech graczy zdobyło co najmniej dziewięć punktów, Hunter Thompson ma najwyższy w karierze 18 punktów, a także siedem zbiórek… Canton wygrał trzy mecze z rzędu i stara się o tytuł NTL-II po pokonaniu Sayre i Cowanesque Valley łącznie 46 punktami tygodnia. w przeszłości. Trzech graczy średnio ponad dziewięć punktów na mecz…Jersey Shore wygrał intensywny mecz 50-46 w South Williamsport, podczas gdy Owen Bloom zdobył swój drugi dublet w tygodniu, zdobywając 10 punktów i zbierając 10 zbiórek. Syquan Roberts miał 19 punktów i dziewięć zbiórek na południu… Michael Fry osiągnął najwyższy w karierze 18 punktów, pomagając Muncie odzyskać siły po pierwszej ligowej porażce, pokonując Bechtel 76-52. Ross Air (23 punkty, 10 zbiórek) miał swój ósmy z rzędu dublet.

Nowy gracz Bucktel, Brody Bentz, zdobył 22 punkty w karierze… Hrabstwo Sullivan poprawiło się i wygrało swój drugi mecz z rzędu, pokonując Melville’a 64-46. Ben Carpenter jest mocny i zdobył 23 punkty w karierze, zdobywając pięć punktów za trzy. Trey Hegley dodał 10 punktów, 10 zbiórek i 6 asyst dla Rileya Kinga.

Mszę można uzyskać pod adresem c[email protected] Śledź go na Twitterze pod adresem @docmasse

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top