Posnanski otrzymał Narodową Polsko-Amerykańską Galerię Sław Sportu im. Tony’ego Kubika

Posnanski otrzymał Narodową Polsko-Amerykańską Galerię Sław Sportu im. Tony’ego Kubika

Troja, Michigan., 23 czerwca 2021 r /PRNewswire-PRWeb/ — Narodowa Galeria Sław Sportu Polsko-Amerykańskiego (NPASHF) z dumą ogłasza Józef Posnański z The Athletic jest laureatem nagrody Tony Kubiak Media Award 2021.

Tony Kubik Media Award, przyznawana polsko-amerykańskiemu przedstawicielowi mediów za wybitny wkład w jakąkolwiek formę mediów sportowych, w tym między innymi w media drukowane, telewizyjne i internetowe. Posnanski zostanie uhonorowany na dorocznym bankiecie wprowadzającym NPASHF Czwartek 16 września 2021W Troja, Michigan.

Posnanski jest starszym pisarzem w The Athletic. Wybrany przez pięć różnych organizacji na Krajowego Autora Sportowego Roku, Posnanski zdobył dwie nagrody Emmy w ramach cyfrowych relacji z Igrzysk Olimpijskich w telewizji NBC. Jest autorem pięciu książek, w tym „Paterno” – bestsellerowej biografii byłego trenera drużyny piłkarskiej Penn State, będącej bestsellerem „New York Timesa”. Joe PaternoSekret golfa: historia Toma Watsona I Jacka Nicklausa.

Posnanski, były felietonista Sports Illustrated i felietonista The Kansas City Star, obecnie pisze dla The Athletic i swojego osobistego bloga JoeBlogs.

urodzony w ClevelandPosnanski, spędził 15 lat w Miasto Kansas Pracował w „Kansas City Star” (1996–09), gdzie dwukrotnie został uznany przez redaktorów sportowych Associated Press za najlepszego felietonistę sportowego w kraju. Był także nominowany do 21 nagród APSE i zdobył dodatkowe nagrody krajowe za pierwsze miejsce w pisaniu esejów i projektów. Mieszka z żoną Margo i dwójką dzieci Charlotte, Nick

Tony Kubik Jest także dumnym Polakiem i Amerykaninem. Był byłym zawodnikiem New York Yankees (1957-1965), czterokrotnym uczestnikiem All-Star, trzykrotnym mistrzem World Series i debiutantem roku Ligi Amerykańskiej 1957. Po karierze na boisku Kubiak stał się być może najsłynniejszy analityk baseballowy w telewizji American League, gdzie współpracował z takimi gwiazdami jak Jima Simpsona, Curta Gowdy’ego, Joe Garagiolę I Boba Costasa w relacji NBC Sports z Major League Baseball. Kubek pracował także nad grami Kanada CTV, CSN i Madison Square Garden Network. Kubek został uhonorowany nagrodą Forda C. Fricka w 2009 roku za doskonałość transmisji przyznaną przez National Baseball Hall of Fame and Museum. W 1982 roku został wpisany do Narodowej Galerii Sław Sportu Polsko-Amerykańskiego.

READ  Jessica Pegula pokonała Igę Sweetik w finale w Montrealu | Wiadomości tenisowe

Będzie to 48. doroczny bankiet wprowadzający 16 września 2021 rW Centrum Kultury Polsko-Amerykańskiej Troja, Michigan. Bilety na bankiety od godz 17:30Jesteśmy 140 dolarów Można je zamówić dzwoniąc pod numer (313) 407-3300.

Informacje o Narodowej Polsko-Amerykańskiej Galerii Sław Sportu dostępne są pod adresem: http://www.polishsportshof.com.

Kontakt z mediami

Davida JansenaNarodowa Galeria Sław Sportu Polsko-Amerykańskiego, +1 248.259.3428, [email protected]

Świergot, Facebook

ŹRÓDŁO Narodowa Polsko-Amerykańska Galeria Sław Sportu

Powiązane linki

http://www.polishsportshof.com

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *