Ujawniono: Powraca test All Blacks, potwierdził gospodarz mistrzostw Rugby

All Blacks zmierzą się z Wallabies w końcowym teście Pucharu Bledisloe Cup 4 września – zanim przeniosą się do Queensland na turniej rugby. zdjęcie/fotosport

All Blacks zmierzą się po raz trzeci w teście Bledisloe Cup w Perth w najbliższą sobotę, zanim zamieszkają w Queensland na pozostałą część turnieju rugby.

Herald może ujawnić zawody, które pierwotnie miały być rozgrywane w Nowej Zelandii i Australii przed wybuchem Covid-19 w wariancie delta, zmusił obie strony Tasmana do przemyślenia w ostatniej chwili, zgodnie z planem – pomimo zainteresowania Hosted w Europa i Afryka Południowa.

Nowozelandzkie rugby znalazło się pod ostrzałem za decyzję o niewyjeździe do Perth w weekend, po tym, jak nie udało się uzyskać potwierdzenia od Rugby Australia, że ​​odbędzie się turniej rugby.

Granice Nowej Zelandii są zamknięte w związku z ogólnokrajową blokadą z powodu ostatniej epidemii społeczności, All Blacks mają do czynienia z 15 tygodniami poza domem.

The Herald rozumie, że na poniedziałkowym spotkaniu zarządu Sanzaar potwierdzono, że ostatni test w Pucharze Bledisloe, już 19 rok z rzędu, po zwycięstwie All Blacks w plecy w Eden Park, odbędzie się na stadionie Opta. w Perth 4 września. Test jest podwojony, gdy wszyscy czarni zmierzą się w mistrzostwach rugby.

All Blacks następnie wyjadą do Queensland na resztę turnieju rugby po tym, jak rząd stanowy zgodził się poddać tam kwarantannie podróżujące drużyny z RPA i Argentyny.

Pod koniec zeszłego tygodnia NZ Rugby powołało się na utrzymującą się niepewność dotyczącą tego, czy Europa, Queensland czy Republika Południowej Afryki będą gospodarzami turnieju czterech narodów, jako uzasadnienie niewysłania All Blacks w weekend.

Znaczna część kontekstu została przyćmiona przez gniewną krytykę ostatnio podjętej przez NZ Rugby decyzji o zawieszeniu All Blacks, zmuszającą Rugby Australia do zmiany terminu trzeciego Bledisloe po raz drugi, oraz kilka wątpliwych zarzutów, zwłaszcza tych ze strony dyrektora generalnego RA Marinosa o braku konsultacji.

READ  Kylian Mbappe został Piłkarzem Roku 2022

Jak po raz pierwszy donosił Herald, Sanzar zorganizował spotkanie CEO w zeszły czwartek, podczas którego szef nowozelandzkiej drużyny rugby, Mark Robinson, przedstawił problemy stojące przed odejściem All Blacks, w tym wyzwania, które łączą grupę 60 singli i kierownictwo z całej planszy. Kraj z lotami krajowymi drastycznie spadł podczas blokady Nowej Zelandii.

Ponieważ miejsca MIQ dla All Blacks nie są dostępne do listopada, gdy zespół opuści Nową Zelandię, nie będzie mógł wrócić do tego czasu. Dlatego chcieli mieć pewność co do przeznaczenia turnieju rugby przed wyjazdem z domu na okres do 14 tygodni.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *