Angel Pop wprowadza słodki chaos do Playdate w tej wciągającej grze typu bullet hell

Angel Pop wprowadza słodki chaos do Playdate w tej wciągającej grze typu bullet hell

To pierwsza gra, która prawie sprawiła, że ​​rzuciłem moją dziewczynę o ścianę. Popowy anioł, wypełniona kulami strzelanka, która pojawiła się w katalogu Playdate w zeszłym miesiącu, jest grą bardzo chaotyczną. Wcielasz się w uroczą małą dziewczynkę i musisz odeprzeć ciągły ostrzał wroga na około 50 poziomach, starając się oczyścić każdy etap ze wszystkich wrogów w ograniczonym czasie, podczas gdy pociski bombardują cię ze wszystkich stron. Gra toczy się bardzo szybko, a w niektórych momentach na ekranie może znajdować się nawet 1000 obiektów. Zasadniczo jest to wszystko, czego można chcieć od strzelanki, a ja jestem całkowicie uzależniony.

Popowy anioł Naprawdę testuje możliwości Playdate, przy tak dużej liczbie akcji na ekranie przez cały czas, ale gra zaskakująco płynnie. Akcja gry rozgrywa się w czymś, co twórca NNNN opisuje jako „surrealistyczny świat marzeń”, a grafika łączy w sobie kreskówkową postać gracza i wrogów z nastrojowym tłem, takim jak ciemne krajobrazy miejskie, uzyskując piękny efekt. To naprawdę daje wrażenie gry przypominającej arkadę.

On ona Wykorzystuje kombinację stale zmieniających się trudności i premii punktowych, które dają ci dodatkowe życia, dzięki czemu gra jest wymagająca, ale nie jest całkowicie niewdzięczna. Możesz rozpocząć rundę w trybie normalnym, ale pobaw się trochę Również Cóż, wkrótce możesz znaleźć się w znacznie trudniejszej sytuacji. Istnieje też możliwość gry wyłącznie w trybie Koszmar, który blokuje grę na najwyższym poziomie trudności (śmierć). Możesz użyć uchwytu lub pada kierunkowego, aby kontrolować kierunek pocisków, który jest nieograniczony, a masz ograniczony zapas bomb, które możesz zrzucić do ataków z bliskiej odległości, gdy znajdziesz się w trudnej sytuacji.

Popowy anioł To świetna strzelanka online na Playdate i teraz czuję inspirację, aby wypróbować wszystkie inne po graniu głównie w wolne gry. To jednocześnie świetna zabawa i rozczarowanie – ukończyłem jak dotąd dopiero połowę gry i było dużo krzyku.

READ  Jak uzależnienie Billa Gatesa pomogło Saperowi dostać się na Xboksa

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *