Apple Fitness Plus dodaje ćwiczenia do biegania z głosem

Po premierze Fitness Plus w grudniu 2020 r. Apple stale dodaje nowe funkcje, w tym Głos spaceruje z celebrytami I nowe programy treningowe Dla użytkowników w ciąży i starszych. Dziś ogłasza kilka dodatkowych dodatków, a są to doświadczenia z dźwiękiem nazwane Time to Run.

Według Apple informacja prasowaCzas na bieganie może pomóc użytkownikom „stać się bardziej konsekwentnym i lepszym biegaczem”, a każda sesja skupia się na wspólnej ścieżce biegania w określonej lokalizacji. Sesje poprowadzą trenerzy Fitness Plus Emily Fayette, Jamie Ray Hartshorne, Sam Sanchez i Scott Carven – wszyscy oni również dyżurują na bieżni. Apple doda również kolejnego trenera biegowego, Cory’ego Whartona Malcolma. Każdy odcinek będzie miał również listy odtwarzania, które pasują do intensywności biegu i wybranej lokalizacji.

Czas na bieg zostanie po raz pierwszy ustawiony 10 stycznia, a nowe odcinki będą pojawiać się w każdy poniedziałek. Serial rozpocznie się w trzech odcinkach i językach: Londyn, Brooklyn i Miami Beach. Użytkownicy będą również oglądać zdjęcia w Najciekawszych na Apple Watch wzdłuż trasy w każdym mieście. Apple twierdzi, że odcinki można odtwarzać zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach. Będzie on również dostępny dla osób na wózkach inwalidzkich jako Time to Run lub Push.

Z opisu brzmi to bardzo podobnie do Time to Walk, który zajmuje około 25-40 minut spaceru z narracją znanego gościa i jego wyselekcjonowanej mini playlisty. Biegi audio lub trenerskie nie są unikalne dla Fitness Plus — znajdziesz je również w innych aplikacjach do ćwiczeń, w tym Aaptiv, Runtastic, Runkeeper i Peloton. Będziemy musieli sami sprawdzić ćwiczenie, aby zobaczyć, jak układa się Czas na bieganie, chociaż jeśli jest to coś w rodzaju Czasu marszu, będzie to bardziej ogólne doświadczenie niż interwały lub sprinty.

Grupy to pakiety szkoleniowe, które są skoordynowane pod kątem osiągnięcia określonego celu.
Zdjęcie: Jabłko

Usługa dodaje również ustrukturyzowane ćwiczenia i medytacje zwane grupami. Chodzi o to, aby wybrać kilka pozycji z biblioteki Fitness Plus zawierającej 2000 treningów studyjnych i medytację z przewodnikiem skoncentrowaną na konkretnym planie w ciągu kilku dni lub tygodni. W dniu premiery będzie sześć zestawów: 30-dniowe wyzwanie podstawowe, poprawa postawy dzięki pilates, opanowanie pozycji jogi, bieganie przez pierwsze 5 km, relaks na lepszą porę snu, wzmocnienie pleców i wydłużenie bioder. To świetny dodatek, ponieważ jedną z najbardziej irytujących rzeczy w Fitness Plus od czasu jego premiery były ograniczone opcje filtrowania. Chociaż możesz wyszukiwać treningi według trenera, rodzaju muzyki i czasu, powinieneś przeczytać opis każdego ćwiczenia, aby dowiedzieć się więcej o tym, do czego przeznaczona jest każda sesja.

Czas na bieganie i kolekcje nie są jednak jedynymi nowymi aktualizacjami. Czas na spacer nadchodzi również z trzecim sezonem, z gośćmi takimi jak Rebel Wilson, Bernice A. King, Hasan Minhaj, Chris Meloni, Ayo Tometi, Chelsea Handler i Sugar Ray Leonard. Seria Artist Spotlight firmy Apple, zawierająca pełne ćwiczenia przygotowane dla jednego muzyka, doda Eda Sheerana, Pharrella Williamsa, Shakirę i The Beatles.

READ  Drinkbox RPG Nikt nie ratuje świata w Xbox Game Pass

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top