Apple iPhone 15 odnotowuje niespodziewany spadek ceny w rzadkiej ofercie specjalnej

Apple iPhone 15 odnotowuje niespodziewany spadek ceny w rzadkiej ofercie specjalnej

Dwie często niezgodne rzeczy to „kupowanie najnowszego iPhone'a” i „zawarcie umowy”. Jednak nowa oferta specjalna właśnie wprowadzona w Wielkiej Brytanii oznacza, że ​​klienci mogą kupić iPhone'a 15 w ramach znacznie obniżonej umowy, która jest tańsza niż zakup telefonu od razu.

Jeśli pójdziesz do Apple Store, możesz kupić iPhone'a 15 za 799 funtów. W takim przypadku konieczne będzie osobne zorganizowanie wynajmu łącza. the Mobile.co.uk Umowa może być tańsza niż samodzielna cena iPhone'a i obejmuje dwuletnią umowę, która obejmuje nieograniczone minuty rozmów, nieograniczoną liczbę SMS-ów i dużą porcję danych: 100 GB, co dla większości ludzi jest więcej niż wystarczające.

Więcej z ForbesaApple nagle potwierdza kontrowersyjną niespodziankę w postaci nowej aktualizacji iPhone'a

Cena za to wynosi 59 GBP z góry i 29,99 GBP miesięcznie przez 24 miesiące. Dodaj to wszystko do kwoty 778,76 GBP z VAT, czyli o 20,24 GBP mniej niż koszt zakupu samego iPhone'a.

24-miesięczna umowa została podpisana z ID Mobile, operatorem wirtualnej sieci komórkowej należącym do brytyjskiego sprzedawcy Currys, który jest również właścicielem Mobiles.co.uk. ID Mobile korzysta ze wszystkich trzech sieci.

Ta umowa oznacza, że ​​po zakończeniu umowy otrzymasz iPhone'a, którego będziesz od razu właścicielem i będziesz mógł go spłacać w niskich miesięcznych ratach bez odsetek.

Nie ma jednak problemu, ponieważ jest dostępny tylko w przypadku nowych umów Mobile ID, a ta cena dotyczy iPhone'a 15 ze 128 GB pamięci i dostępnych we wszystkich pięciu kolorach.

Drobnym drukiem zauważono, że podobnie jak w przypadku wszystkich umów na telefony komórkowe w Wielkiej Brytanii, cena będzie rosła w kwietniu każdego roku ze względu na inflację cen. Jednak stanie się to dopiero w przyszłym roku. Dokładny tekst na stronie brzmi: „Miesięczna cena będzie rosła każdego kwietnia (począwszy od 2025 r., a nie od przyszłego miesiąca) zgodnie ze wskaźnikiem cen towarów i usług konsumenckich (CPI), stopa inflacji +3,9%.

READ  Najlepsze oferty sylwestrowe: ogromne zniżki na Google Pixel, Motorolę i nie tylko

Jeśli masz już umowę, z której jesteś zadowolony to bardzo dziękuję, Ta sama lokalizacjaOferuje także iPhone'a 15, ponownie w wersji 128 GB i w dowolnym kolorze, za 699 funtów, czyli o 100 funtów mniej niż cena w Apple Store. Ponownie, jest to świetne rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że jest to najnowsza dostępna wersja iPhone'a. W tej samej cenie dostępny również na currys.co.uk.

Aby przekonać się, jak dobra jest to oferta, porównaj ją z ceną sprzedaży iPhone'a 15 Plus. Możesz uzyskać tę samą ofertę 100 GB miesięcznie za 29,99 GBP, ale koszt początkowy jest znacznie wyższy: 359 GBP.

Oferty na iPhone'y są częste, gdy pojawia się kolejny model, ale obserwowanie takich cen na sześć miesięcy przed pojawieniem się iPhone'a 16 jest niezwykłe.

Transakcje opisane w tym poście zostały niezależnie wybrane przez autora i nie zawierają linków partnerskich.

Więcej z ForbesaWersja oprogramowania Apple iPhone iOS 17.4: czy należy dokonać aktualizacji?

Chodź za mną Świergot.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *