Apple ma zamiar wprowadzić ogromną aktualizację ekranu iPhone’a 14

Chociaż iPhone 13 został wydany niedawno, spekulacje na temat przyszłego smartfona Apple już się nasiliły. Według niedawnego źródła, gigant technologiczny z Cupertino wprowadzi na rynek w 2022 roku cztery nowe telefony komórkowe, z których jeden będzie wyposażony w wyświetlacz LTPO 120 Hz. Ta wiadomość pojawiła się zaledwie kilka dni po tym, jak LG ogłosiło, że zakończyło produkcję wyświetlaczy 120 Hz LTPO i otrzymało ogromne zapotrzebowanie na wyświetlacze od Apple..

Zobacz też: Apple Bonanza jest tutaj! Klienci mogą korzystać z najnowszych produktów Apple w atrakcyjnych cenach

Analitycy spodziewali się, że Apple wprowadzi telefony oparte na LTPO przed premierą iPhone’a 13. Oczywiście nic z tego się nie wydarzyło. Apple zaprojektowało i zaczęło integrować tę technologię z urządzeniami Apple Watch Series 4. Tylny panel jest niezbędny dla Apple Watch Series 5 i nowszych, aby zapewnić zawsze włączony wyświetlacz bez poświęcania żywotności baterii.

Od tego czasu LTPO trafiło na urządzenia premium, w tym Samsung Galaxy S21 i OnePlus 9 Pro. Aby włączyć częstotliwość odświeżania 120 Hz, telefony te wykorzystują niższe zużycie energii LTPO. Smartfony z Androidem o tak wysokich częstotliwościach odświeżania szybko rozładowują się, jeśli nie korzystasz z LTPO. Według eksperta Jeffa Pu, Apple będzie używać technologii LTPO we wszystkich wersjach iPhone’a 14. Niektórzy obserwatorzy branży uważają, że zwykły iPhone 14 i tańszy iPhone 14 Max (większy następca iPhone’a 13 mini) pozostaną z wyświetlaczami 60 Hz.

Według innych plotek związanych z iPhonem nowej generacji, modele z wyższej półki będą zawierać system tylnego aparatu z trzema obiektywami z ultraszerokokątnym obiektywem 48 MP, ultraszerokokątnym obiektywem 12 MP i teleobiektywem 12 MP. Według analityka TF International Securities, Minc-Chi Kuo, 48-megapikselowy obiektyw umożliwi nagrywanie wideo 8K. Większość ludzi myśli jednak, że iPhone 14 zostanie zaprezentowany w czterech wariantach we wrześniu 2022 roku.

READ  Data premiery, gdzie kupić, cena i wszystko o ogromnej kolekcji 9090 sztuk

Dostępny będzie iPhone 14 6,1 cala, iPhone 14 Max 6,7 cala, iPhone 14 Pro 6,1 cala i iPhone 14 Pro Max 6,7 cala. Tak więc, według Pu, urządzenia Pro i Pro Max będą zawierać 8 GB pamięci, w porównaniu z 6 GB w modelach iPhone 12 Pro i iPhone 13 Pro.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top