Apple pracuje nad zestawem słuchawkowym AR; Wprowadza na pokład Lidera Meta PR

Firma z Cupertino była w wiadomościach od kilku tygodni, a teraz Apple podobno zatrudniło Meta AR Public Relations, aby poprowadziła Andreę Schubert w opracowywaniu zestawu słuchawkowego rzeczywistości rozszerzonej.

Mark Gorman napisał w „Meta, wraz z Oculusem, jest liderem na rynku słuchawek, więc taka dzierżawa ma sens, gdy Apple zbliża się do premiery”. zatrudnienie wiadomości.

Andrea jest kierownikiem ds. komunikacji w firmie Oculus z dyrektorem ds. Meta i komunikacji w Meta Reality Labs od marca 2016 r. Wcześniej była dyrektorem Outcast, agencji public relations obsługującej klientów Oculus i Facebooka; Jej profil na LinkedIn mówi.

Zobacz też: iPhone 15 Pro nie będzie wyposażony w fizyczne gniazdo karty SIM; Dlatego

Poza tym pojawiły się różne spekulacje na temat zestawu słuchawkowego AR firmy Apple. Mówi się, że zestaw słuchawkowy AR może bazować na innych urządzeniach, takich jak Mac czy iPhone.

Z raportów informacyjnych wynika, że ​​zestaw słuchawkowy AR może być samodzielnym urządzeniem z dwoma ekranami 8K i może kosztować około 3000 USD.

Gurman stwierdził jednak, że będzie obsługiwał gry VR o wyższej jakości. Podzielił się również, że po goglach VR pojawią się tylko okulary AR, ale może to potrwać kilka lat.

Kilka źródeł twierdzi, że urządzenie trafi na rynek w 2022 lub 2023 roku. Jednak Apple, który zatrudnia potencjalnego klienta dla Meta PR, potwierdza, że ​​projekt jest na kartach.

READ  Współzałożyciel Clubhouse otwiera się na temat bólów wzrostu w ciągu ostatnich 18 miesięcy

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top