Apple przypadkowo wycieka zaskakujące aktualizacje w nowej wersji iPhone’a

Przecieki już ujawniły Apple Kontrowersyjna strategia uruchomienia iPhone’a 14A teraz Apple przypadkowo ujawniło się o kolejnych dużych aktualizacjach sprzętu.

W swoim słynnym biuletynie Power On Bloomberg Mark Gorman Raporty wskazują, że kod w drugiej wersji beta systemu iOS 15.5 firmy Apple wskazuje na następną generację niezapowiedzianych komputerów Mac. I przyjdą znacznie wcześniej, niż myślisz.

Gurman wyjaśnia, że ​​spoilery w kodzie iOS 15.5 są spowodowane tym, że aktualizacja po cichu doda kompatybilność z komputerami Mac nowej generacji do wszystkich obsługiwanych iPhone’ów (6S i nowsze). Co więcej, iOS 15.5 ma zostać wydany już w przyszłym tygodniu, co pokazuje, że Apple uważa, że ​​nie ma czasu do stracenia.

Więc kiedy i jakie są tajemnicze nowe komputery Mac? Ważną datą, którą należy zakreślić w kalendarzu, jest 6 czerwca i jest to początek dorocznej konferencji Apple WWDC (Worldwide Developers Conference). Tutaj Apple po raz pierwszy rzuci okiem na iOS 16, watchOS 9 i macOS 13 i to ten ostatni ma zostać pokazany na nowych MacBookach opartych na długo oczekiwanym chipsecie Apple M2.

Gorman robił sam wcześniej złamany Szczegóły dotyczące gamy M2, z nowym MacBookiem Air opartym na M2 oraz podstawowymi modelami MacBook Pro i Mac Mini, które mają tendencję do debiutowania chipa. Więcej chipów M2 Pro, M2 Max i M2 Ultra pojawi się w nowych 14-calowych MacBookach Pro, 16-calowych MacBookach Pro i Mac Pro jeszcze w tym roku.

Biorąc pod uwagę pochwałę, jaką Apple otrzymał za niesamowity chip M1 i globalne zainteresowanie M2, zrozumiałe jest, że Apple chciał wcześnie zaktualizować obsługę iPhone’a – nawet jeśli istniało ryzyko wycieku wersji we własnym oprogramowaniu.

W końcu to hazard Apple wzięty przez i z Zasięg iPhone’a 14 pod rosnącą presją – Bardzo prawdopodobne, że wezmę ponownie.

___

Śledź Gordona na Facebook

Więcej o Forbesie

Więcej od ForbesaApple Insider ujawnia globalny wzrost cen iPhone’a 14

READ  Nowy pakiet wydajności dla kompaktowego crossovera

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top