Apple Watch Series 8 Leak opisuje nagłą zmianę w projekcie

Pojawił się kolejny raport o tym, jak będzie wyglądał nadchodzący Apple Watch. W ciągu ostatnich 18 miesięcy pojawiły się plotki, przyjęte przez wielu zaufanych analityków, że nadchodzi zupełnie nowy projekt Apple Watch z płaskimi ramkami, większym ekranem i naprawdę innym wyglądem.

Więcej od ForbesaApple iPhone 14 i iPhone 14 Pro: najnowszy wyciek ujawnia imponującą aktualizację projektu

Problem polega na tym, że ta plotka dotyczyła Apple Watch Series 7 i chociaż obecny zegarek ma subtelnie zmienioną konstrukcję, nie zbliżał się do tego, czego spodziewaliśmy się po przeciekach.

Podczas gdy niektórzy analitycy mieli dużo jajek na twarzach, jeden z nich roił się, Umieść tweetaaka ShrimpApplePro, twierdził, że rzekome projekty były całkowicie błędne.

Dzisiaj ten przeciek ujawnił, co według nich pojawi się wraz z Apple Watch Series 8.

projekt

Chociaż w maju napisali na Twitterze, że na kartach był nowy płaski wyświetlacz ze szkła, teraz są konkretni na temat nowego projektu, mówiąc: „Projekt: Niestety, pozostał taki sam w serii 7 bez żadnych ulepszeń konstrukcyjnych”.

Nie oznacza to, że nie będzie żadnych zmian w długo oczekiwanym Apple Watch Pro, który, jak twierdzi Mark Gurman z Bloomberga, będzie większym urządzeniem z … Ewolucja obecnego projektu.

Ale w przypadku Serii 8, wydaje się, że projekt się nie zmieni. Podoba mi się projekt Serii 7, więc się nie zawiodłem.

Ale ShrimpApplePro ma również więcej informacji, takich jak kolory.

Zabarwienie

Seria 8 z aluminium będzie dostępna w czterech kolorach: Midnight, Starlight, PRODUCT (RED) i Silver. To duża zmiana w stosunku do Serii 7, która jest dostępna w kolorach Midnight, Starlight, PRODUCT (RED) oraz nieco atrakcyjnym Blue and Green. Ale wielu klientów narzekało na brak neutralnego koloru, jakim jest srebro, mimo że Starlight i tak jest moim zdaniem najlepszym nowym odcieniem. Trochę się jednak dziwię, że Apple przechodzi z pięciu kolorów do czterech.

Jeśli chodzi o zegarek ze stali szlachetnej, nie możemy spodziewać się żadnej zmiany koloru, jak teraz ze srebrem, grafitem i złotem. Są to również te same kolory, co seria 6, więc ponownie jestem ostrożny z tym, co mówi ShrimpApplePro, ponieważ wygląda na to, że tym razem może nastąpić miła zmiana.

Zwróć uwagę, że nawet jeśli Apple trzyma się tych samych kolorów, zawsze zmieniają się one nieznacznie z każdym kolejnym rokiem, więc złota stal nierdzewna może być całkowicie blada w jednym roku, a całkowicie żółta w następnym.

Więcej od ForbesaApple Watch Series 8: nowy wyciek ujawnia ekscytującą nową funkcję

rozmiar

Podobnie jak w tym roku, pojawią się dwa rozmiary, mierzące 41 mm i 45 mm – chociaż głośny Apple Watch Pro może być większy, ShrimpApplePro tego nie komentuje. Zegarek z serii 8 będzie kompatybilny z poprzednimi zespołami zegarków, co było priorytetem Apple przez lata.

Tytan?

Podobno nie będzie tytanowej wersji Apple Watch, choć Mark Gurman twierdzi, że model Pro może być tytanowy, może to być przyczyna.

czujniki

Twierdzi się, że oczekiwanego czujnika temperatury może nie być na pokładzie, ponieważ źródło nie było w stanie zobaczyć żadnych wizualnych wskazań nowych czujników. Chociaż to nie znaczy, że nie istnieje, nie jest widoczne.

Czy jest coś jeszcze?

Właściwie to dwie małe bryłki. Po pierwsze, uszczelka pudełka będzie miała mocniejszy klej, więc po otwarciu trudno ją ponownie uszczelnić, co wydaje mi się sprytnym zabezpieczeniem.

Po drugie, wygląda na to, że zegarek jest w drodze do wydania we wrześniu, bez opóźnień. Cześć.

Ponieważ kolejne specjalne wydarzenie Apple, które ma się odbyć w pierwszej połowie września, nie ma zbyt wiele czasu na czekanie.

Więcej od ForbesaDokładnie wtedy, gdy Apple wprowadza na rynek iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro

READ  Gry na PlayStation Plus na marzec zostały „ujawnione” wcześnie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top