ArcRevo 2021 ogłoszony jako oficjalny profesjonalny obwód dla Guilty Gear Strive

Tym razem w miksie nie znalazły się Granblue ani BlazBlue

Oficjalne obwody rywalizacyjne powoli nabierały rozpędu w grach walki w ciągu ostatniej dekady i wygląda na to, że Arc System Works jest gotowe do rozpoczęcia trzeciego roku organizowania dużych wydarzeń.

Deweloper zapowiedział, że ArcRevo 2021 rzeczywiście odbędzie się od przyszłego miesiąca z Guilty Gear Strive jako głównym i jedynym tytułem w miksie.

To najnowsze wcielenie obwodu ArcRevo zostanie podzielone między trzy różne regiony, tym razem wokół Ameryki Północnej, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Japonii oraz Korei Południowej.

Europa i Bliski Wschód jako pierwsi zmierzą się z turniejami kwalifikacyjnymi, które rozpoczną się w październiku, a finałami w lutym 2022 roku.

Następna w kolejce będzie Ameryka Północna, która rozpocznie się 11 grudnia, a jej finały zaplanowano na 19 marca 2022 r.

ArcRevo Japan i Korea są ostatnimi w grupie, biorąc pod uwagę, że ich kwalifikacje rozpoczną się dopiero w lutym 2022 roku.

Właśnie północno Amerykański Strona jest dostępna w tej chwili, więc widzimy, że istnieje pięć kwalifikacji pomiędzy USA, Meksykiem, US Wschodnim, Kanadą i wreszcie US Zachodnim.

Najlepsi zawodnicy w każdym wydarzeniu zostaną następnie zaproszeni do finałów, w których będą walczyć o część z puli nagród wynoszącej 30 000 $.

Jak na większości aren bijatyk w tym roku, turnieje kwalifikacyjne ArcRevo odbędą się online, a finały odbędą się osobiście, o ile pozwolą na to warunki.

Pomimo ciągłego otrzymywania wsparcia i pojawiania się na ArcRevo Online 2020, Granblue Fantasy: Versus nie zostało uwzględnione w składzie 2021, chociaż nie ma słowa, dlaczego.

Będzie to również pierwszy rok, w którym ArcSys uruchomiło tylko jedną grę na swoim torze od 2019 roku jako Guilty Gear Xrd REV 2, BlazBlue: Cross Tag Battle, BlazBlue Centralfiction i Under Night In-Birth EXE: Late[st] Podczas gdy 2020 rok był pod znakiem GBVS i BBTAG.

READ  20 najlepszych telefonów 2021

Prawdopodobnie nie jest to jednak zaskakujące, biorąc pod uwagę, że większość innych obwodów gier walki, takich jak Capcom Pro Tour i Mortal Kombat Pro Kompetition, skupia się tylko na jednym tytule na raz.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun ArcRevo 2021.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top