Artur „Sztuka” E. Zimmerman | Wiadomości, sport, praca

Artur „Sztuka” NS. 91-letni Zimmerman z Montoursville zmarł 13 października w domu, który dzielił z córką Lynne Bauer.

Art urodził się 21 sierpnia 1930 w Williamsport. Ukończył Williamsport Southern High School w 1948 i Williamsport Technical Institute (obecnie Pennsylvania College of Technology) w 1957. Art pracował jako projektant w różnych firmach i przeszedł na emeryturę w 1993. Był weteranem armii amerykańskiej w wojnie koreańskiej . W latach 1952-1954 stacjonował w Niemczech.

Art był dożywotnim członkiem Leroy O. Buck VFW Post #7863 w Duboistown. Był członkiem Eugene Grafius American Legion Post nr 104 w Montersville. był członkiem społecznym Polskiego Klubu Williamsport; Był także członkiem Williamsport Brewers Guild.

W 1957 ożenił się z Phyllis Hampton Power, matką Lynn. Byli małżeństwem przez prawie 50 lat, aż do śmierci Phyllis w 2007 roku. Byli właścicielami i prowadzili farmę truskawek przy Heshbon Road, a następnie przeszli na emeryturę w 1996 roku.

Art słynął z pysznej kukurydzy i ogromnych pomidorków koktajlowych, które co roku z radością uprawiał i dzielił z przyjaciółmi i rodziną. Uwielbiam sztukę z Pensylwanii. zawsze mówił, „Po co iść gdzie indziej, skoro masz tu wszystko”. Wszyscy mówili, że sztuka to wielki gigant o prostej postaci. Osoby, które miały okazję go poznać, zawsze zauważały, jak bardzo kochały jego towarzystwo.

Art zmarł śmiercią rodziców; jego żona; siostra Betty Taylor; brat Neda Zimmermana; i jego siostrzeniec Scott Taylor. Pozostawił córkę Lynn Bauer. Siostrzeniec Lance Zimmerman (Susan) z South Williamsport; bratankowie Jason Taylor (Kara) z Selinsgrove i Austin Taylor (Meghan) z Canonsburga; Wielcy synowie, Gavin i Grayson Taylorowie z Selinggrove; i siostrzenica Georgia Taylor Pittsburgh. Nie mniej ważny „Kocia kumpel” Cień, który wszędzie go śledził.

Wpłaty na pamiątkę można składać na wybraną przez siebie organizację charytatywną. Wiosną tego roku odbędzie się w ich domu otwarty dom. Idealny czas, bo to był czas na refleksję nad swoim ogrodem.

READ  Golf: Tiger Woods zgadza się, że nigdy nie wróci na pełny etat na PGA Tour po wypadku

Crouse Funeral Home & Cremation Services, Inc. przetwarzanie tej usługi. Jeśli chcesz podzielić się wspomnieniami o sztuce lub podpisać księgę rekordów, odwiedź www.crousefuneralhome.com.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top