Atari 50: Cyber ​​​​poniedziałek to świetny prezent na grę retro

Uwielbiam świetne książki i świetne filmy dokumentalne oraz stare gry. Atari 50, kolekcja nowych gier dostępnych na prawie każdą platformę do gier, stworzona przez Digital Eclipse z okazji 50-lecia Atari, to wszystkie trzy w jednym. To mnie zaskoczyło: Atari 50 może być jedną z moich ulubionych rzeczy, w które grałem lub oglądałem w tym roku. Obecnie jest to 30 USD (10 USD zniżki) w Cyber ​​​​poniedziałek na Xbox Series X / PS4 / PS5 / Switch w Amazon i Best Buy.

Kolekcje klasycznych gier nie są niczym nowym, a wcześniej grałem w wiele kolekcji Atari, a także w wiele innych gry retro A nawet niedawno Segę Genesis Mini 2. Atari 50 wyróżnia się na tle innych, ponieważ jest połączeniem 100 gier oraz interaktywnej osi czasu, która zamienia cały pakiet w żywy eksponat muzealny. Po całym doświadczeniu od samego początku gra się jak historia Atari w formie gry.

Jest tam mniej więcej godzina materiału dokumentalnego, który pokochałem bardziej, niż się spodziewałem: wywiady z oryginalnymi twórcami o tym, jak powstały automaty do gier Atari, ewolucja konsoli, a nawet wycieczki poboczne, o których nie wiedziałem (próba Atari produkcja automatów do gry w pinball lub gier holograficznych podręcznych).

Miałem Atari 2600 i 5200 i zawsze jestem zainteresowany graniem w gry z tamtych czasów, nawet jeśli zwykle odkrywam na nowo, że nie są tak zabawne, jak się spodziewałem. Bardziej podobają mi się inne dodatki na ten temat: są gry Atari Lynx i gry Jaguar. Zebrane tutaj gry zręcznościowe są świetne. Istnieje również kilka nowych zremasterowanych wersji klasycznych gier Atari (Haunted House, oparta na wektorach gra zręcznościowa inspirowana Tempest, Lunar Lander i Asteroids o nazwie Vctr Sctr, nowe wersje Yar’s Revenge, Quadratank, Neo Breakout i nowa kontynuacja do serii 2600 Swordquest Atari o nazwie Airworld).

READ  GA4 dodaje opcje pomocy online i nowe samouczki wideo

Uwielbiałem ten zestaw, gdy kosztował 40 USD, ale przy 30 USD w sprzedaży jest to szczególnie dobry prezent dla każdego, kto jest długoletnim graczem lub po prostu ciekawi historii gier.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *