Barcelona vs Real Madryt, liga hiszpańska: motyw meczu, aktualizacje na żywo El Clásico

Koniec meczu, Barcelona 1-2 Real Madryt: To boli. Zasługiwaliśmy na więcej. Nie dostaliśmy tego. zdarza się. Jesteśmy dumni z drużyny, jej walki i jakości futbolu, jaki grali przez większość meczu. Seria meczów bez porażki na początku sezonu zakończyła się w bolesny sposób, ale ten zespół będzie tam, kiedy będzie to miało największe znaczenie.

90’+2 gole, Barcelona 1-2 Real Madryt (Bellingham)Real Madryt objął prowadzenie w doliczonym czasie gry, kiedy dośrodkowana z prawej strony została odbita przez Lukę Modricia i wpadła w ręce Jude Bellingham, który minął Ter Stegena i zdobył go dla Madrytu.

68′ Bramka Barcelony 1-1 Real Madryt (Bellingham): Madryt wyrównał, gdy Jude Bellingham wystrzelił rakietę z dystansu i trafił w górny róg.

61′ Zmiana: Robert Lewandowski powraca, gdy polski napastnik wraca po kontuzji i zastępuje Ferrana Torresa 30 minut przed końcem meczu.

początek drugiej połowy! Barcelona 1:0 Real Madryt: W toku Montjuïc!

Koniec pierwszej połowy: Barcelona 1:0 Real Madryt: Barcelona objęła prowadzenie na początku meczu i przez resztę połowy miała pełną kontrolę dzięki niesamowitej obronie, która zneutralizowała największe zagrożenia Madrytu, a także pięknej równowadze i opanowaniu piłki. Gospodarze są w bardzo dobrej formie przed przerwą, ale z pewnością można spodziewać się reakcji Realu Madryt w drugiej połowie.

Bramka 6′!!!! Barcelona 1-0 Real Madryt (Gundogan): Barcelona obejmuje prowadzenie!!! Ilkay Gundogan próbuje wymienić piłkę z Ferranem Torresem, nie poddaje się w grze i przejmuje piłkę od Davida Alaby w polu karnym, wystawiając gospodarzy na prowadzenie!!!

Startowy! Barcelona 0:0 Real Madryt:Jesteśmy w toku Montjuïc!

zapraszamy Montjuïc Stadion Olimpijski!!! Piękna tymczasowa siedziba największego klubu na świecie jest miejscem najważniejszego meczu w historii futbolu, podczas którego Barcelona i Real Madryt wznawiają działania wojenne el Clasico Ten sezon. Barcelona rozpoczyna ten tydzień z zamiarem zakończenia wielkiego tygodnia na wysokim poziomie przeciwko swoim największym rywalom, podczas gdy Real Madryt będzie chciał wykorzystać kontuzje Barcelony, aby wcześnie zaprezentować się w lidze. La Liga Wyścig o tytuł. To powinna być świetna zabawa. Możesz do nas dołączyć, aby nadrobić zaległości i komentować całą akcję. Vamos!

(Uwaga: komentarze będą otwierane tylko wtedy, gdy pojawią się wiadomości o zespole, ponieważ nasi komentatorzy uwielbiają komentować, a czasami w sekcji komentarzy jest zbyt wiele komentarzy)

Składy

Barcelona

READ  Liga letnia Celtics obejmuje 7-metrowy polski ośrodek

Począwszy od jedenastego: Ter Stegena; Araujo, Christensen, Iñigo, Balde; Cancelo, Javi, Gundogan, Firmin; Ferran, Feliks (4-4-2)

Alternatywy: Peña (bramkarz), Astralaga (bramkarz), Koundé, Cupari, Alonso, Forte, Casado, Romeo, Rafinha, Yamal, Goyo, Lewandowski.

Real Madryt

Począwszy od jedenastego: Kiba; Carvajal, Rudiger, Alaba, Mendy; Valverde, Chouamini, Kroos; Bellinghama. Rodrygo, Winicjusz (4-3-1-2)

Alternatywy: Lunin (bramkarz), Pineiro (bramkarz), Nacho, Vazquez, Garcia, Modrić, Camavinga, Brahim, Joselu.

Informacje o meczu

Konkurs/wycieczka: 2023-24 La LigaMecz 11

Data/godzina: sobota 28 października 2023 r., 16:15 CET (Barcelona), 15:15 GMT/WAT (Wielka Brytania, Nigeria), 10:15 ET, 7:15 PST (USA), 19:45 EST (Indie)

miejsce: Firma Estadi Olímpic Lluís, MontjuïcBarcelona, ​​Katalonia, Hiszpania

rządzić: Jesús Gil Manzano

Sędzia asystent wideo: Guillermo Cuadra Fernandez

Jak oglądać

w telewizji: ESPN Deportes (USA), SuperSport (Nigeria), Sports18 (Indie), Niedostępne (Hiszpania, Wielka Brytania, Kanada), Inni

Połączony: ESPN+ (USA), LaLigaTV (Wielka Brytania), DAZN (Hiszpania), Inni

Zasady tematyczne dnia meczowego

Nie mamy tu zbyt wielu zasad, ale dołączając do serii meczowej, należy pamiętać o kilku rzeczach:

Nawet jeśli sędzia będzie zły lub przegramy mecz, Uważaj na obelgi. To po prostu niepotrzebne. Również, Nie omawiaj nielegalnych linków do transmisji strumieniowych. Każdy, kto to zrobi, zostanie ostrzeżony Osoby zamieszczające linki będą natychmiast blokowane. Wreszcie, Bądźcie dla siebie mili. To jest społeczeństwo Barcelony i nie musimy się nawzajem obrażać.

Ciesz się z gry! Na zawsze, niezależnie od konkurencji, VISCA EL BARCA!