Battlegrounds Mobile India blokuje ponad 71 000 kont za oszustwa

Twórca Battlegrounds Mobile India (BGMI) Krafton zablokował ponad 71 000 kont w tygodniu kończącym się 2 stycznia. Jest to część trudnych środków zaradczych, jakie Krafton stosuje przeciwko graczom, którzy oszukują i negatywnie wpływają na wrażenia z gry dla innych. Poza tym deweloper opublikował również listę kont Battlegrounds Mobile India, które zbanował. W zeszłym miesiącu Krafton ogłosił, że na stałe zbanuje urządzenia, których gracze używają do oszukiwania w mobilnej grze battle royale.

przez Pocztai Crafton Ogłosił, że zbanował 71 116 kont w Battlegrounds Mobile Indie W tygodniu od 27 grudnia do 2 stycznia. Crafton również ma opublikowany „Pełna lista oszustów, którzy próbowali zepsuć” słynny tytuł battle royale.

„Battlegrounds Mobile India będzie dążyć do wprowadzenia surowych kar, a ostatecznym celem jest wyeliminowanie korzystania z nielegalnego oprogramowania w celu zapewnienia przyjemnego środowiska gry” — powiedział Crafton.

Krafton generalnie blokuje graczy i konta, jeśli okaże się, że pobrali Battlegrounds Mobile India z nieoficjalnego źródła lub mają zainstalowane nielegalne wtyczki na swoich urządzeniach. Wcześniej Crafton zabroniony Prawie 60 000 kont między 20 a 26 grudnia a prawie 100 000 Obliczenia tygodniowe od 13 do 19 grudnia Poprzednie usunięcie Od 6 do 12 grudnia zbanowano ponad 142 000 kont.

W zeszłym miesiącu twórca Battlegrounds Mobile India ogłaszać Zablokuje urządzenia używane przez graczy do oszukiwania w grze Battle Royale. Jeśli Krafton wykryje nielegalne oprogramowanie używane na urządzeniach za pomocą nowo zaimplementowanej logiki bezpieczeństwa, na stałe zablokuje te urządzenia w grze. Wcześniej gra blokowała tylko graczy lub ich konta, jeśli okazało się, że używają nieoficjalnych lub zmodyfikowanych wersji aplikacji lub mają nielegalne wtyczki, które pomagają im oszukiwać.


do najnowszego Nowości technologiczne i RecenzjeŚledź Gadżety 360 na Świergoti Portal społecznościowy Facebooki Wiadomości Google. Aby otrzymywać najnowsze filmy o gadżetach i technologii, zasubskrybuj naszą witrynę Kanał Youtube.

READ  Trylogia Tomb Raider jest już dostępna za darmo w sklepie Epic Games — oto jak ją odebrać

Satvik Khare jest redaktorem pomocniczym w Gadgets 360. Jego umiejętności polegają na nauczaniu, jak technologia ułatwia wszystkim życie. Od zawsze pasjonował się gadżetami i często trafiał w nowe technologie. W wolnym czasie lubi majstrować przy aucie, brać udział w sportach motorowych, a przy złej pogodzie można go spotkać jeżdżącego na Forza Horizon na Xboksie lub czytającego piękną beletrystykę. Dostęp do niego można uzyskać za pośrednictwem Twittera
…jeszcze

Data premiery Motorola Moto G71 5G w Indiach 10 stycznia: oczekiwana cena, specyfikacje

Powiązane historie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top