Benji Marshall, Call of Retirement, Wielki Finał, South Sydney Rabbits vs Penrith Panthers, Wayne Bennett

Benji Marshall był w tym sezonie objawieniem jako super gałąź Rabbitohs. Do tego stopnia, że ​​36-latek rozważa wyjazd na kolejny rok.

Był celebrowany przez cały sezon – i słusznie – za swoją zdolność do obsadzenia każdej pozycji w parku.

Nikt nigdy nie zgłaszał żadnych obaw, że weteran 345 gier może grać zbyt długo lub czy jest wystarczająco dobry, aby zrobić Królika 17. – i nie byłoby prawdziwą niespodzianką, gdyby kontynuował.

Oglądaj na Kayo ogromny wybór relacji z Wielkiego Finału Ligi Lisich, w tym relacje na żywo przed meczem, w przerwie i po meczu z pełną analizą najlepszych drużyn w branży. Nowy w Kayo? Rozpocznij darmowy okres próbny >

To był świetny sezon dla Marshalla, ale gwiazda ligi, Laurie Daly, uważa, że ​​sprawy mogłyby potoczyć się zupełnie inaczej dla weterana 345 meczów, gdyby wziął na siebie odpowiedzialność i presję związaną z rozpoczęciem półtygodniowego, wakacyjnego tygodnia.

„Jego rola zmieniła się z biegiem czasu” – powiedział Daly. Wielkie śniadanie Sky Sports Radio.

„Myślę, że fakt, że był w stanie grać z ławki, zdecydowanie dał mu długowieczność i rolę, do której idealnie pasuje.

„Nie sądzę, żeby Benji odniósł taki sam efekt, gdybyś kazał mu grać 25 meczów rocznie i zaczynał od siódmego lub szóstego.

„Myślę, że prawdopodobnie rozmawialiśmy o innej historii o Benjim, który powiedział, że mógł mieć długi sezon.

V’landys dopuszcza możliwość przełożenia Festiwalu GF | 00:33

„Ale ta rola była dla niego idealna i nie mam wątpliwości, że jeśli jest to rola, której Souths szuka w przyszłym roku, czy jakiś inny klub i Benji chce to zrobić, może być idealnie dopasowany.

„Włożył swoje ego do tylnej kieszeni, ponieważ czasami, gdy jesteś gwiazdą, trudno jest wrócić i odegrać niewielką rolę w drużynie, gdy byłeś właściwym facetem.

READ  NRL 2021: Parramatta Eels, Will Smith i Blake Ferguson są dumnymi kapitanami klubu jako weteran w obliczu niepewnej przyszłości

„Ale był w stanie dostosować swój styl gry, dowiedzieć się, co jest najlepsze dla niego i klubu i należy mu za to pogratulować.

„On wywarł wpływ w południowym Sydney, nie ma co do tego wątpliwości.”

Sprawy mogły potoczyć się naprawdę inaczej dla Marshalla. Jeśli cofniemy się myślami do początku tego roku, był bardzo bliski podpisania kontraktu z Bulldogs. Połowa startera każdego tygodnia miałaby na celu poprowadzenie rosnącego oddziału po parku.

Trudno powiedzieć, jak zakończyłby się sezon Bulldogs, gdyby Marshall prowadził statek. Ale nie znaleźli się w pierwszej ósemce, a połowy są zawsze wybierane jako pierwsze, gdy klub ma gorsze wyniki.

Więcej aktualności NRL

Szkodniki końcowe: Poznaj Penrith ’03 GF; Chwila drzwi przesuwnych uratowana Bungee

powrót do zdrowia: Wszystko zawaliło się ze względu na pantery. „Blizny” stworzyły potwora NRL

pełen niebezpieczeństw: Souths rzucił kostką i stracił imponujący kij. Zrób to jeszcze raz, a może się rozpaść

Więc kiedy umowa Marshalla z Canterbury wypadła, szybko znalazł okazję. Znalazł tę okazję z Bennettem i co za mistrzowskie posunięcie dla nich obu, skończył, gdy duet przygotowuje się do Wielkiego Finału w niedzielę.

Dla Bennetta będzie to jego dziewiąty występ w wielkim finale, a dla Marshalla dopiero drugi.

Nie musisz być zardzewiałym fanem ligi rugby, żeby zapamiętać pierwszy raz. To genialne podanie wysłało Pata Richardsa, aby strzelił ważną próbę zwycięstwa West Tigers w Premier League w 2005 roku.

Stał się powszechnie znany i każdy dzieciak marzył o tym, by być takim jak on.

„Kupił ze sobą entuzjazm i radość, które tak wielu ludzi kochało w Benjim Marshallu. Wspominając karierę Marshalla”, powiedział Daly.

Sattler opowiada o zwycięstwie Panter w 2003 roku | 08:58

READ  NRL 2021: Moses Suli występuje w Manly Sea Eagles, aby pokonać Raiders Canberra

Marshall był w kwiecie wieku od 2005 do 2012 roku. Został mianowany kapitanem reprezentacji Nowej Zelandii i stał się legendą Tamilskiego Tygrysa.

2013 był trudnym rokiem. Został pozbawiony opaski kapitana Nowej Zelandii przed finałami Mistrzostw Świata i spadł na ławkę rezerwową w jednym etapie z Tygrysami.

Oglądaj ekskluzywne Wild Wests Fox League: Opowieści z Tiger Town za kulisami na żądanie na Kayo> Kliknij tutaj, aby obejrzeć

Odszedł i spróbował swoich sił w rugby union, ale wrócił do ligi przez Dragons, gdzie ponownie odkrył swoje mojo, a następnie związał się z Bennettem na Broncos przed jego ponownym spotkaniem z Tygrysami w 2018 roku.

Ale nie każdy dostaje swoje bajki.

Tygrysy postanowiły nie oferować mu nowej umowy na 2021 r., a pomysł przejścia na emeryturę z klubem, w którym zaczynał karierę, nie jest już na stole.

Ale może dostanie inną bajkę – kolejną premierę, gdy South Sydney zmierzy się z Penrith w krawacie.

Marshall byłby jednym z największych. Autentyczna pozłacana gwiazda za każdym razem, gdy formalnie wiesza but.

Może to być w niedzielę.

W zeszły weekend Bennett w zasadzie wycofał się z weterana.

Zapytany, czy chodziło o Marshalla, Bennett powiedział: „Myślę, że tak… nie chce się tym zawracać, ale nie możesz przejść na emeryturę w lepszym momencie swojej kariery piłkarskiej niż Wielki Finał. Nie ma nic lepszego niż to, więc tam jest.” .

Anasta chwali „Reinvented” Marshalla 02:29

Otrzymuj najnowsze wiadomości, najciekawsze momenty i analizy NRL prosto do swojej skrzynki odbiorczej dzięki Fox Sports Sportmail. Otwórz konto już teraz!!!

Ale sam człowiek nie chce z niczego zrezygnować.

„To było naprawdę dziwne. Wszyscy myśleli, że pójdę na emeryturę ” Marshall powiedział wcześniej w tym tygodniu.

„Nie (on nie przejdzie na emeryturę). Wszyscy pójdą na emeryturę dla mnie. Myślę, że Wayne przeszedł na emeryturę na weekend, co jest świetne”.

READ  Żaden strzał nie wylądował na piątym miejscu w kobiecej piłce nożnej UNC w bezbramkowym remisie z zajmującą drugie miejsce Virginią

„Jeszcze nie podjąłem decyzji. Czuję, że mogę grać w przyszłym roku, jeśli chcę, z łatwością, ale przejdźmy przez ten mecz i zobaczmy, jak nam pójdzie”.

Jednak jego były kolega z drużyny Tygrysów i dobry przyjaciel, Braith Anasta, uważa, że ​​wszystko będzie zależało od niedzielnego wyniku.

„Jeśli wygra mistrzostwa, biegnie i trzyma trofeum” – powiedział Fox Sports News.

„Myślę, że każdy chce ukończyć grę na najwyższym poziomie, a niestety wielu z nas tego nie robi.

„Byłby idealny. Nie zagra w przyszłym roku, jeśli wygra wyścig. Myślę, że jedynym sposobem, w jaki będzie grał w przyszłym roku, jest to, że nie wygrają, a on nadal ma to swędzenie”.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top