Bezpłatna aktualizacja F1 2021 dodaje kurs Imola; Dżudda w listopadzie

F1 2021 W środę dodała drugą z trzech tras free-to-race po premierze w grze Motorsports Codemasters. Imola – oficjalna nazwa Autodromo Enzo e Dino Ferrari – jest teraz dostępna we wszystkich trybach gry.

Imola była gospodarzem Grand Prix Emilia-Romania 18 kwietnia, drugiej rundy tegorocznych Mistrzostw Świata Formuły 1. IT i portugalski Portimão były dodatkami w ostatniej chwili do zmienionych przez COVID harmonogramów na 2020 i 2021 r., zmuszając Codemasters do zwiększenia wysiłków w celu zbudowania gry i dodania jej do gry, wraz z Jeddah Street Arena w Arabii Saudyjskiej, która zostanie dodana na mecz w listopadzie.

Przedstawienie toru F1 z takimi szczegółami, jakich fani wyścigów mogliby oczekiwać od gry wideo, to tylko część wysiłku. Codemasterzy muszą również szkolić swoich kierowców AI, aby znaleźć optymalny pas na trasie, a następnie radzić sobie z ruchem ulicznym, wyprzedzaniem i innymi wydarzeniami wyścigowymi podczas imprezy.

Oto spojrzenie na Imola na pokładzie Pierre Gasly Scuderia Alpha Tauri AT02:

Nawet z włączeniem Portimao i Imola, F1 2021Kalendarz w grze pozostaje nieaktualny, ponieważ wszystkie wyścigi odbywają się w prawdziwym życiu. Park w Stambule, w którym w zeszły weekend odbył się Grand Prix Turcji, nie jest w grze, a Codemasters nie ogłosiło żadnych planów dodania go w późniejszym terminie. Był to również późny dodatek do harmonogramów wyścigów 2020 i 2021, kiedy pandemia COVID-19 zatrzymała kilka dat w obu latach. Losail International Circuit w Katarze ma również rozpocząć się na Grand Prix Kataru 21 listopada. Podobnie nie nadejdzie F1 2021.

Nie ma kontraktu między Katarem a Turcją na sezon 2022 F1 i prawdopodobnie dlatego Codemasters nie spieszy się z budowaniem tych kontraktów. W przyszłorocznym kalendarzu znajdzie się nowa impreza i nowy tor, niedawno potwierdzone Grand Prix w Miami. Ale biorąc pod uwagę zaległości oczywiście i fakt, że Codemasters zajęło dwa lata, aby zbudować babcię, debiut Miami Autodrome w F1 2022 Niezabezpieczone. W przyszłym roku Codemasters zajmie się również zupełnie nowymi specyfikacjami i zasadami pojazdów, które w dużej mierze dotyczą wszystkiego w pakiecie obsługi i fizyki, który był iterowany od 2014 roku.

READ  Nowy telefon Sony Xperia zostanie zapowiedziany 26 października

Powiedział to wszystko, F1 2021Pola w Szanghaju, Montrealu, Singapurze, Japonii i Australii są nadal w grze (i dostępne w trybach kariery i ligach wyścigów online), mimo że ich prawdziwe wyścigi zostały odwołane.

Środowa łatka zawiera również specjalną, ograniczoną czasowo barwę Red Bull Racing: to projekt z powrotem, który Max Verstappen i Sergio Perez pojechali w ostatni weekend w Stambule. Red Bull pierwotnie planował użyć barwy podczas Grand Prix Japonii, aby oddać hołd dostawcy silników Hondzie w ostatnim sezonie Formuły 1. Jest oparty na Hondzie RA 272 prowadzonym przez Amerykanina Richiego Gintera podczas Grand Prix Meksyku w 1965 roku, który był pierwsze zwycięstwo w Formule 1. Dekoracje pozostaną w grze do 15 listopada.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top