Bezpłatny wstęp do Purdue Fall Invite

West Lafayette, Indiana – Męska drużyna tenisowa Purdue, która gra w swoich pierwszych niedwuosobowych zawodach od listopada 2019 r., będzie gościć Purdue Fall Invite w ten weekend w Schwartz Tennis Center.

Producenci kotłów powitają IUPUI, DePaul i Ball State w szeregu ukrytych duetów. Wstęp jest bezpłatny dla fanów. Na korcie tenisowym Schwartz wymagane są maski.

Trener Paweł Jagdzyk Ma jeden z najgłębszych spisów w ciągu 13 lat na Purdue University. Lista 10 mężczyzn obejmuje sześciu powracających i czterech nowoprzybyłych.

2020 ITA Najlepsi Starsi Kandydaci Ethel Bennett Wrócił na swoją ostatnią kampanię w West Lafayette. Zawodnik w czerwonej koszulce zajął drugie miejsce w rankingu w historii programu, zajmując 20 miejsce w 2020 roku. W dniach 2-10 października pojedzie do Tulsy w stanie Oklahoma jako jedyny przedstawiciel Purdue.

Lista powracających małych zamówień obejmuje również Sebastian Welch I Michel Woźniak. W zeszłym sezonie duet rywalizował wyłącznie o drugie i trzecie miejsce w singlu. Andre SusanI Mildge Kosu I Tomasz Dudek Wracają z naciskiem na poprawę po obiecujących kampaniach wiosennych.

Młody tłum przybyszów to chyba najzdolniejszy w epoce Gajdzika. Pięciogwiazdkowa sieć rekrutów tenisowych Rohan SachdewaI Gabriel Brancatelli I Jolene Morgan Będziesz chciał wywrzeć wpływ po świetnych pracach na poziomie podstawowym, jednocześnie czekając na międzynarodowy polski Cyna Gallus W ten weekend zadebiutuje również w oczekiwany sposób.

Sprawdź pełny harmonogram w ten weekend.

piątek
16:00 – Mój mąż | Purdue kontra IUPUI, DePaul kontra Ball State
17:00 – Mój mąż | Bordeaux vs. DePaul, Ball State vs. IUPUI
18:00 – Mój mąż | Bordeaux vs. Ball State, DePaul vs. IUPUI

sobota
9:00 – Pojedynczy | Bordeaux vs IUPUI
11:00 – Pojedynczy | DePaul kontra Ball State
15:00 – Single | Bordeaux kontra DePaul
17:00 – Single | Etui na piłkę a IUPUI

READ  Miedwiediew mówi, że podwójne zwycięstwo pod koniec zeszłego roku stworzyło platformę do awansu

niedziela
9:00 – Pojedynczy | Bordeaux vs. Ball State
11:00 – Pojedynczy | DePaul kontra Ball State

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top